QIP Infium 9030 download
QIP 2005 8095 download

spatne pripojeni

Máte nějaký problém s QIPem, potřebujete radu? Zde můžete pokládat dotazy.

Moderátoři: Lms, GasThan, Martin J. - Cetelon, Moderátoři

spatne pripojeni

Příspěvekod Návštěvník v úte úno 06, 2007 21:17

Predevsim zdravim vsechny co to tady ctou. Vyskytl se ume takovi problem od dobi co mam novy rountr s adsl driv sem mel wifinu tak mi QIP dela ze se dokola prihlasuje a nakonec mi to hodi hlasku ze bylo prekroceno maximum pripojeni at to zkusim pozdejc u wifiny mi to nedelalo zacalo az tet jediny co pomuze je cista instalace ale to vydrzi asi jenom 4 hodiny a pak to zase spadne a musim o5 reinstal qipa asi musim dodat ze nemam pristuop k rountru
dekuji vsem za pomoc
Návštěvník
 

Re: spatne pripojeni

Příspěvekod sutrus v úte úno 06, 2007 21:51

Anonymous píše:Predevsim zdravim vsechny co to tady ctou. Vyskytl se ume takovi problem od dobi co mam novy rountr s adsl driv sem mel wifinu tak mi QIP dela ze se dokola prihlasuje a nakonec mi to hodi hlasku ze bylo prekroceno maximum pripojeni at to zkusim pozdejc u wifiny mi to nedelalo zacalo az tet jediny co pomuze je cista instalace ale to vydrzi asi jenom 4 hodiny a pak to zase spadne a musim o5 reinstal qipa asi musim dodat ze nemam pristuop k rountru
dekuji vsem za pomoc


Z tohoto je tezko ( ono se vlastne neda ) odhadnout kde je problem.
Na WiFi jsi se pripojoval jak ? Taky vlastni router ? Pres koho ?
Ted se pripojujes kabelem nebo USB nebo taky WiFi ????
Momentalne muzes mit problem v nastaveni routru nebo firewallu nainstalovanem na PC( pokud vubec mas nainstalovany)
Pokud mas ADSL nechapu proc nemas pristup na router ?

Zatim jsi nic nerekl. Prirovnam to jako volat do autoservisu a oznamit "me to nejede"
Upresni presne tvoje nove a predchozi pripojeni k internetu.
Uživatelský avatar
sutrus
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 157
Registrován: pon lis 06, 2006 20:59

Re: spatne pripojeni

Příspěvekod Návštěvník v úte úno 06, 2007 22:01

celkove o pripojeni na net : je nas 6 mame sit po barakach normalni LAN na wifine tam byl rountr a tet se preslo na ADSL hromadne takze novej rountr s modemem a nemam nanej pristup pre neni ume a nemam knemu ani login ale vse to zacalo az kdyz jsem nastavil novou sit a jelo se pres ADSLko
Návštěvník
 

Příspěvekod sutrus v úte úno 06, 2007 22:13

Ostatni maji taky problem ? Pokud ano je chyba na routru.
Pokud ne jaky pouzivas firewall? Treba u keria nastav sitove pripojeni jako duveryhodne ( pripojeni k mistni siti )
Uživatelský avatar
sutrus
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 157
Registrován: pon lis 06, 2006 20:59

Příspěvekod Návštěvník v úte úno 06, 2007 22:20

sutrus píše:Ostatni maji taky problem ? Pokud ano je chyba na routru.
Pokud ne jaky pouzivas firewall? Treba u keria nastav sitove pripojeni jako duveryhodne ( pripojeni k mistni siti )


u ostatnich nevim pre ostatni jedou na icq a ja jedinej na QIPu icq nedal problem dela bordel jen QIP a miranda aspon myslim vic sem nezkousel
Návštěvník
 


Zpět na QIP 2005 - Podpora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron