QIP Infium 9030 download
QIP 2005 8095 download

klavesove skratky

Máte nějaký problém s QIPem, potřebujete radu? Zde můžete pokládat dotazy.

Moderátoři: Lms, GasThan, Martin J. - Cetelon, Moderátoři

klavesove skratky

Příspěvekod milan v sob říj 28, 2006 18:26

Potreboval by som vedieť či je nejaka klavesová skratka na spustenie novej spravy ak mam contact list minimalizovaný a nemam ani otvorené okno so správami?...ďalej- keď mam otvorene okno so správami,dá sa nastaviť klavesova skratka na prepinanie medzi uživatelmi,ktorých mám v tom okne?napr. TAB....a ešte keď mam vyhodený contact list na ploche prichytený k okraju obrazovky,dá sa nastaviť aby sa priehladač neobjavoval za ním ale vedľa neho?aby sa dalo scrolovať,ako je tu u klasického icq....
Vopred ďakujem za odpovede :wink:
milan
 

Příspěvekod Xeelee v ned říj 29, 2006 10:50

Vsechny zkratky najdes v Nastaveni.

Obrázek
pokusné phpBB3 fórum ::: JID: xeelee@jabbim.cz Obrázek
Chceš se na něco zeptat? podívej se jestli se to tu už neřešilo.
Cituj pouze části komentářů na které chceš reagovat. Necituj předchozí příspěvky.
qip@conf.netlab.cz - QIP konference
::: bojovník za práva menšin
Uživatelský avatar
Xeelee
Moderátor
 
Příspěvky: 2145
Registrován: čtv srp 31, 2006 16:17

Příspěvekod sheet^ v ned říj 29, 2006 17:38

No ja bych zase chtel oddelat KZ Alt+D - Informace o kontaktu , protože já odesílám zprávy Alt+S a někdy se premacknu .. ale problem je v tom ze ta KZ je v tech co nejde oddelat .. tak jestli tam neni nejaky soubor kde by se to dalo prepsat ..
muhehe ...
Uživatelský avatar
sheet^
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 113
Registrován: stř zář 13, 2006 21:14
Bydliště: DM-Rankin

thanks

Příspěvekod milan v ned říj 29, 2006 19:02

ďakujem

Všetky skratky ale musia byť kombinové s ctrl? :x ak hej newa...

...ale funkcia Zmeniť aktuálnu kartu diskosie je tam na tvrdo..Nedá sa to nejak obísť? :wink:

Stale ma ešte,že sa nedá nastaviť aby sa contact list ukazoval napravo vedľa priehladača,ale ukazuje sa pred ním :( ...nevie niekto poradiť? :lol:
milan
 

Příspěvekod sheet^ v ned říj 29, 2006 22:14

No me se to tam tak seradi .. ze mam QIP prichytnuty k okraji a prohlizec zacina az vedle .. jako prohlizec mam Operu 9.01 .
muhehe ...
Uživatelský avatar
sheet^
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 113
Registrován: stř zář 13, 2006 21:14
Bydliště: DM-Rankin

Příspěvekod Návštěvník v stř lis 01, 2006 19:54

... tak zrovna tohle mi nefunguje a neprisel jsem, jak to nastavit ... okno QIP mi prekryva prohlizec at delam co delam ... *
Návštěvník
 

Příspěvekod empError v stř lis 01, 2006 20:17

existuje kopec programov, ktore vedia okna preniest do popredia (set on top)... napr. stary dobry Hack-it: http://www.majorgeeks.com/Hack-It_d75.html
empError = shaamaan = http://empweb.php5.sk
Uživatelský avatar
empError
Moderátor
 
Příspěvky: 143
Registrován: ned zář 03, 2006 19:45

Příspěvekod Dugas v čtv lis 02, 2006 00:21

... na doporuceni Xeeleeho jsem stahl program AllSnap, kterej radi vsechna okna vedle sebe, takze jakakoliv aplikace se prisnapne k okraji qipu a neprekryje ho) ... *

AllSnap - enjoy it ~
Uživatelský avatar
Dugas
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 51
Registrován: pon říj 16, 2006 18:55

Příspěvekod Patejl v pát lis 03, 2006 19:51

Ahoj... to opravdu nejde nijak zmenit ta klavesova zkratka pro edesilani na ALT+Enter? V minuli verzi QIPu kterou jsem mel, to bylo nastaveno standartne... Proc je to tady najednou jinak?! Sem zvyklej jeste z ICQ a dela mi to trochu potize...
Patejl
 


Zpět na QIP 2005 - Podpora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků