QIP Infium 9030 download
QIP 2005 8095 download

nevidim INFORMACE O KONTAKTU

Máte nějaký problém s QIPem, potřebujete radu? Zde můžete pokládat dotazy.

Moderátoři: Lms, GasThan, Martin J. - Cetelon, Moderátoři

nevidim INFORMACE O KONTAKTU

Příspěvekod jenda0069 v sob pro 09, 2006 14:46

dobry den,potrebuju poradit mam QIP 2005 build7990, kdyz se chci podivat na inforamce o kontaktu v mojem seznamu vidim akorat icq cislo,ale ne uz jmeno,adresu,atd.. i kdyz vim ze to tam dotycni maji,je to videt treba na strankach icq a kdyz sem driv pouzival icq taky to tam bylo videt..u info o mojem profilu taky vidim prd..i kdyz vim ze tam mam vyplneno spoustu veci..jak na to,aby bylo vse okej??..dekuji predem za radu
jenda0069
Nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: sob pro 09, 2006 14:40

Příspěvekod Runn3r.cze v sob pro 09, 2006 16:53

pravomyšoklik a vyber položku User details...
the best -->> Runn3r.cze <<-- the best
(\__/)
(='.'=)
(")_(") This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination !
Uživatelský avatar
Runn3r.cze
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 68
Registrován: ned lis 12, 2006 19:04
Bydliště: Mostkovice

ee

Příspěvekod jenda0069 v sob pro 09, 2006 21:25

tos me nepochopil..prave tohle kdyz delam tak se mi v tabulce "informace o kontaktu" - "podrobnosti kontaktu" (mam cestinu) neobjevy zadny detaily..i kdyz tam ve skutecnosti maji byt..zbytek viz nahore..na icq 5.1 sem je normalne vidal...PROSIM O RADU,takhle je to k nicemu
jenda0069
Nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: sob pro 09, 2006 14:40

Příspěvekod jenda.69 v sob pro 09, 2006 21:33

A nepomáhá ani tlačítko „Načíst informace z adresáře“, který v tom okně je?
Tento podpis příliš prázdný k zobrazení
Uživatelský avatar
jenda.69
Moderátor
 
Příspěvky: 536
Registrován: sob zář 02, 2006 21:47
Bydliště: Západní čechy

ee

Příspěvekod jenda0069 v ned pro 10, 2006 00:04

buhuzel ani to ne..po stisku se nic nestane..neva ze sem odinstaloval klasicky icq?..taky me napadlo jestli by to nemohlo delat kerio nebo nod32,ale je to stejny kdy oba programy vypdnu.. jinak pripojeni mam dsl 8mbps..jeste nejaka moznost?..mam ale pocit ze kdyz sem QIP pouzil prvne tak to slo,ale nejsem si uz jistej..zkusil sem ho stahnout znovu,ale problem se opakuje..ach jo :(
jenda0069
Nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: sob pro 09, 2006 14:40

Příspěvekod jenda.69 v ned pro 10, 2006 00:32

To, jestli je nainstalovaný ICQ na to nemá vůbec vliv.. Vážně netuším, čim by to mohlo být... Mně se jednu dobu tyhle detaily taky nezobrazovali (před tim jsem za sebou zobrazil detaily asi 15ti lidí a pak to napsalo, že odesílam zprávy moc rychle a detaily se mi nechtěly zobrazit - to ale časem přestalo)
Tento podpis příliš prázdný k zobrazení
Uživatelský avatar
jenda.69
Moderátor
 
Příspěvky: 536
Registrován: sob zář 02, 2006 21:47
Bydliště: Západní čechy

Příspěvekod jenda v pon pro 11, 2006 22:29

tak to taky po case prestalo..ale chtelo by to nejak vyresit v budoucich verzich
jenda
 

Příspěvekod Návštěvník v ned úno 18, 2007 16:38

jenda píše:tak to taky po case prestalo..ale chtelo by to nejak vyresit v budoucich verzich


Muzu se zeptat za jak dlouho to tak prestane ? Stalo se mi to dnes taky kdyz sem si prohlizel asi 20 user detailu a ted se mi nezobrazi u nikoho nic a strasne me to vytaci :( - chtelo by to vychytat
Návštěvník
 

Příspěvekod Návštěvník v ned úno 18, 2007 20:51

jo jo me se to dneska taky stalo....
Návštěvník
 

Příspěvekod Xeelee v ned úno 18, 2007 21:04

Nahoda?
pokusné phpBB3 fórum ::: JID: xeelee@jabbim.cz Obrázek
Chceš se na něco zeptat? podívej se jestli se to tu už neřešilo.
Cituj pouze části komentářů na které chceš reagovat. Necituj předchozí příspěvky.
qip@conf.netlab.cz - QIP konference
::: bojovník za práva menšin
Uživatelský avatar
Xeelee
Moderátor
 
Příspěvky: 2145
Registrován: čtv srp 31, 2006 16:17

Příspěvekod Návštěvník v ned úno 18, 2007 21:52

Aaa parada tez mi to nefaka
Návštěvník
 

Příspěvekod Návštěvník v pon úno 19, 2007 13:48

nooo tak už mi to zase funguje....takze nevim co to byl za vypadek,ale rozhodne nebyl prijemny... :roll: :roll: :roll:
Návštěvník
 

nefungujici info v kontaktech

Příspěvekod Jirka v pát úno 23, 2007 08:45

bohuzel se mi to take, stava, obcas se mi to zobrazi a obcas zase ne :(
Jirka
 

fakt neskutecny

Příspěvekod luqas v úte úno 27, 2007 02:40

:!: jako zrovna se mi tohle stalo ten hloupej QIP si nedokaze zjistit informace o nikom => kdyz pisu ani se neukazuje muj nick jen cislo protoze QIP sam nevi kdo sem..

dal taky nefunguje dost casto ta autorizace.. furt mam ze authorization required a muzu 10x pozadovat a druha strana mi 10x odsouhlasit a porad tam ta ikonka je.. smazani z kontakt listu te druhe strany taky nefunguje..

na qipa jsem presel predevcirem z mirandy a byl jsem nadsenej ze mi jde posilat/prijimat soubory(v drtive vetsine).. ale ted co mi nefunguje to nacitani informaci zacinam mit pocit ze jedinej spolehlivej klient na icq je proste icq i pres ty jeho mouchy (reklamy, zravost RAM,..) :roll:
Miranda se mi aspon pripoji jeste na MSN+AOL+Yahoo+Jabber +jakejkoli jine plugin co tam naperu.. tohle umi jen icq a jak je videt.. i to ma docela problem.. :roll:

:!: zajimavy ze:
1.ICQ ucet v QIP 8100 => info nefunguje
2.ICQ ucet v QIP 8100 => funguje
1.ICQ ucet v ICQ 5.1 => funguje
1.ICQ ucet v Miranda 0.5 => funguje

samozrejme jsem zkousel ten QIP asi 10x vypnout/zapnout, resetovat vsechna nastaveni, pouzit starsi zalohu.. bezvysledne
luqas
 

Příspěvekod Xeelee v úte úno 27, 2007 07:12

Na autorizaci moc nelpim.
V QIPu to neni potreba kdyz vidim status kontaktu hned jak si je pridam do CL.
pokusné phpBB3 fórum ::: JID: xeelee@jabbim.cz Obrázek
Chceš se na něco zeptat? podívej se jestli se to tu už neřešilo.
Cituj pouze části komentářů na které chceš reagovat. Necituj předchozí příspěvky.
qip@conf.netlab.cz - QIP konference
::: bojovník za práva menšin
Uživatelský avatar
Xeelee
Moderátor
 
Příspěvky: 2145
Registrován: čtv srp 31, 2006 16:17

Příspěvekod Chrono Leggionaire v čtv čer 14, 2007 14:00

Zdravím. Takže mám ten samý problém, co je uvedený výše. Dnes ráno jsem se díval do "Hlídače" projel jsem asi 10 kontaktů, a zobrazil jsem si nějaké info o nich a nyní se nezobrazují informace o žádných uživatelých v seznamu, ani o mně samotném..Jsem zvědavý, kdy se to zase rozjede.. Jinak slušné fórum, jen tak dál :wink:
Chrono Leggionaire
Nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: čtv čer 14, 2007 13:54


Zpět na QIP 2005 - Podpora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron