QIP Infium 9030 download
QIP 2005 8095 download

Taguje

Máte nějaký problém s QIPem, potřebujete radu? Zde můžete pokládat dotazy.

Moderátoři: Lms, GasThan, Martin J. - Cetelon, Moderátoři

Taguje

Příspěvekod Router v úte led 16, 2007 01:13

Čau mám problém u qipu,taguje mi příspěvky přesněji nějak takhle <font lang="0">Něco</font> mam firewall zone alarm a v imsecurity nastavený na medium taksi myslím že je to kvůli tomu,ale ted když dám off tak stejně taguje nevíte co s tím?
Router
 

Příspěvekod Router v úte led 16, 2007 01:27

Vyřešeno změnou kodování :D
Router
 

Příspěvekod Router v sob led 20, 2007 13:04

Tak problém je ještě nedořešen.Odesílám a přímám věci z icq bez tagů,ale když mi někdo napíšu z qipu na QIP tak zase taguje :? a to samozřejmě i z mirandy.Takže už newim asi přejdu na mirandu s tímto jsou pořád nějaké problémy :roll:
Router
 

Příspěvekod jenda.69 v sob led 20, 2007 13:13

Na QIP.ru jsem tuhle viděl něco o tom, že je to ZoneAlarmem. Já osobně mam nějakou verzi bez IM security a je to bez problémů...
Tento podpis příliš prázdný k zobrazení
Uživatelský avatar
jenda.69
Moderátor
 
Příspěvky: 536
Registrován: sob zář 02, 2006 21:47
Bydliště: Západní čechy

Příspěvekod Runn3r.cze v sob led 20, 2007 16:56

jenda.69 píše:Na QIP.ru jsem tuhle viděl něco o tom, že je to ZoneAlarmem. Já osobně mam nějakou verzi bez IM security a je to bez problémů...


ja pouzivam taky ZoneAlarm, klasickou instalaci, nic moc jsem nenastavoval, a jedu v pohode bez problemu...
the best -->> Runn3r.cze <<-- the best
(\__/)
(='.'=)
(")_(") This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination !
Uživatelský avatar
Runn3r.cze
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 68
Registrován: ned lis 12, 2006 19:04
Bydliště: Mostkovice

Příspěvekod Router v ned led 21, 2007 15:02

Jasný ale máš Zone Alerm a Zone Alarm Securite Suit,možná to je tím zkusím vypnout celou IM Security možná to pomůže
Router
 


Zpět na QIP 2005 - Podpora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník