QIP Infium 9030 download
QIP 2005 8095 download

upozonovanie na prijaty vzkaz

Máte nějaký problém s QIPem, potřebujete radu? Zde můžete pokládat dotazy.

Moderátoři: Lms, GasThan, Martin J. - Cetelon, Moderátoři

upozonovanie na prijaty vzkaz

Příspěvekod kodymko v čtv úno 08, 2007 21:58

mam taky problemik mam QIP build 8000 a neviem sa dopatrat jak nastavit aby mi blikalo minimalizovane okno vzkav,tak ako to bolo na icq ked vam dana osoba napise..
hram sa s tym uz pol dna a vzdy sa mi podari iba nastavit ze mi zablika to pop up okno ale to nechcem,je to dost otravne..pripadne nastavim ze mi zacne blikat obalocka v panely uloh,ale to je dost male a casto si to ani nevsimnem...
kodymko
Nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: čtv úno 08, 2007 21:50

Příspěvekod jenda.69 v pát úno 09, 2007 06:12

Ono by to mělo blikat standardně, když je to okno už otevřený a někdo napíše. Když napíše někdo, u koho okno otevřený není, tak bude blikat jen obálka. Taky mě to štve (občas se mi stává, že na některý zprávy kvůli tomu odpovim třeba až za 15 minut)...
Tento podpis příliš prázdný k zobrazení
Uživatelský avatar
jenda.69
Moderátor
 
Příspěvky: 536
Registrován: sob zář 02, 2006 21:47
Bydliště: Západní čechy

Příspěvekod Pierre v čtv dub 05, 2007 11:08

jenda.69 píše:Ono by to mělo blikat standardně, když je to okno už otevřený a někdo napíše. Když napíše někdo, u koho okno otevřený není, tak bude blikat jen obálka. Taky mě to štve (občas se mi stává, že na některý zprávy kvůli tomu odpovim třeba až za 15 minut)...


zdravím a dá sa to nejak odstrániť táto chyba. pretože ja ju pokladam za chybu potom zabudnem niekomu odpisať a musim myšov patrať dole inak som stlačil alt+tab a už soom to mal a odpisoval som teraz je to zdlhave .. dá sa to nejako obíjsť ??
Pierre
Nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv dub 05, 2007 10:33


Zpět na QIP 2005 - Podpora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron