QIP Infium 9030 download
QIP 2005 8095 download

Kontakty, chyba...eeh?

Máte nějaký problém s QIPem, potřebujete radu? Zde můžete pokládat dotazy.

Moderátoři: Lms, GasThan, Martin J. - Cetelon, Moderátoři

Kontakty, chyba...eeh?

Příspěvekod Carolyn v sob úno 17, 2007 16:22

Zdravím, dneska jsem ráno logla QIP a hned po lognutí to na mě vyhodilo dvě hlášky "Rate limit exceeded..." a "You are sending messages too fast, ..."
což mi přišlo zvláštní, protože hned po lognutí přece nemůžu poslat několik zpráv za sebou (ten ICQ vir nemám, nedávno jsem komplet pročišťovala PC, mám nový fw a vůbec). Tak mě to odloglo. Logla jsem za chvilku znovu, žádnou hlášku mi to nevyhodilo ale hned poté, co mi dole začla blikat zpráva, co mi někdo poslal do offu to zase odloglo - a takhle asi dvakrát za sebou. Tak jsem logla ICQ, chvilku jsem fungovala na něm, vypla ho a logla zase QIP - tvářil se jako online, ale vůbec se mi nenačetl CL (ani pozadí), celé to zamrzlo a QIP nešel vypnout jinak než vypnutím procesu. Reinstalnula jsem to a pořád nic.... nemáte někdo tušení, co se mi s tím stalo? :]
Jestli se to tu už někde řešilo tak se omlouvám, kdyžtak mě odkažte na správná místa. Díky moc.
Carolyn
 

Příspěvekod Návštěvník v pát bře 02, 2007 16:06

taky se mne dneska nenacetl contact list...po tom co mne jeden uzivatel poslal zpravu, ktera mne vsak prisla jako prazdna...pomuze nekdo :?:
Návštěvník
 

Příspěvekod sheet^ v ned bře 04, 2007 14:36

me se taky stava ze jsem jako online, ale nejsem .. tak proste preinstaluju QIP a jde to
muhehe ...
Uživatelský avatar
sheet^
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 113
Registrován: stř zář 13, 2006 21:14
Bydliště: DM-Rankin

Příspěvekod supergo v sob bře 24, 2007 15:42

jj reinstal pomohl
supergo
Nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: pát bře 02, 2007 16:21


Zpět na QIP 2005 - Podpora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků