QIP Infium 9030 download
QIP 2005 8095 download

po spusteni qipu se resetne PC

Máte nějaký problém s QIPem, potřebujete radu? Zde můžete pokládat dotazy.

Moderátoři: Lms, GasThan, Martin J. - Cetelon, Moderátoři

Příspěvekod Martin J. - Cetelon v úte bře 27, 2007 15:54

cardi píše:jjsouhlasim :D nedavejte avg ani avast toto jsou nejslabsi antiviraky co sme kdy poznal tam proleti i moucha i kdyz to ma tatik na pc :D
jj., ve skole mame AVG, a vetsina znamejch ma Avasta, a jsou furt zavirovany, a stejne mi stale tvrdeji, jak kvalitni ten antivirak je.., :lol:
Obrázek __________ Dříve, než-li se na něco zeptáš, použij Google
Obrázek
Uživatelský avatar
Martin J. - Cetelon
Moderátor
 
Příspěvky: 1243
Registrován: ned zář 03, 2006 13:55
Bydliště: DI a. s.

Příspěvekod Xeelee v úte bře 27, 2007 16:01

spousta lidi ma zavirovany pocitac i kdyz maji kvalitni antivirus a firewall protoze neznaji zakladni bezpecnostni pravidla a AV ani FW nikdy nechytnou vsechno.
pokusné phpBB3 fórum ::: JID: xeelee@jabbim.cz Obrázek
Chceš se na něco zeptat? podívej se jestli se to tu už neřešilo.
Cituj pouze části komentářů na které chceš reagovat. Necituj předchozí příspěvky.
qip@conf.netlab.cz - QIP konference
::: bojovník za práva menšin
Uživatelský avatar
Xeelee
Moderátor
 
Příspěvky: 2145
Registrován: čtv srp 31, 2006 16:17

Příspěvekod Martin J. - Cetelon v úte bře 27, 2007 16:07

Xeelee píše:spousta lidi ma zavirovany pocitac i kdyz maji kvalitni antivirus a firewall protoze neznaji zakladni bezpecnostni pravidla a AV ani FW nikdy nechytnou vsechno.

to jako urcite., ale urcite je dobry, snazit se podobnejm vecem predchazet, ja treba mit doma neco jako avast, tak sem zavirovanej hnedka, protoze pc pouziva i maminka (i kdyz ma svuj ucet, kde ma bloknutej explorer, a vsechno, cim by se mohla dostat na net jinak pres firefox), ale stejne leze na stranky, ktery sou plny viru, takze bych rto mel hned.., me chodej nastesti vetsinou jenom v mejlech.., malokdy se s nejakym setkam, pokud zrovna nehledam nejakou medicinu..,
Obrázek __________ Dříve, než-li se na něco zeptáš, použij Google
Obrázek
Uživatelský avatar
Martin J. - Cetelon
Moderátor
 
Příspěvky: 1243
Registrován: ned zář 03, 2006 13:55
Bydliště: DI a. s.

Příspěvekod Xeelee v úte bře 27, 2007 16:40

Kdyz jsem jeste pouzival Windows tak jsem je mel dobre zabezpecene ale stejne tam furt byli trojani a podobna havet a obcas i viry.
Ted uz se o Windows nestaram a pracuje na nem zbytek rodiny.
Uz na me nervou ze do PC taham viry :hihi:
Ted pouzivam sviznejsi operacni system, antivir ani firewall neresim a procesorovy cas muzu vyuzit efektivneji.
pokusné phpBB3 fórum ::: JID: xeelee@jabbim.cz Obrázek
Chceš se na něco zeptat? podívej se jestli se to tu už neřešilo.
Cituj pouze části komentářů na které chceš reagovat. Necituj předchozí příspěvky.
qip@conf.netlab.cz - QIP konference
::: bojovník za práva menšin
Uživatelský avatar
Xeelee
Moderátor
 
Příspěvky: 2145
Registrován: čtv srp 31, 2006 16:17

Příspěvekod Martin J. - Cetelon v úte bře 27, 2007 16:44

tak to verim, no.., ale precejenom, nejak si to stale neumim predstavit, ze bych se musel ucit s necim, co je windows tolik podobne a pritomn uplne jine..,
Obrázek __________ Dříve, než-li se na něco zeptáš, použij Google
Obrázek
Uživatelský avatar
Martin J. - Cetelon
Moderátor
 
Příspěvky: 1243
Registrován: ned zář 03, 2006 13:55
Bydliště: DI a. s.

Příspěvekod Xeelee v úte bře 27, 2007 17:10

Spis uplne jine :joo
Po par dnech (aktivniho studia systemu) jsem si docela zvyknul ale abych pravdu rekl tak me k instalaci Kubuntu donutily nefunkcni Windows.
Kdyby vsechno fungovalo tak jak ma tak porad pouzivam XP.

Linux ma jednu moc prijemnou vlastnost a to ze se s casem nezpomaluje a vse v nem funguje.
v Linuxu nejsou registry a kdyz se neco podela tak se to da vzdycky dohledat a opravit.
Vsechno ale nemusi fungovat (treba nejnovejsi a exoticky HW).

Spousta lidi ma Linux jako konicka a pokud se tomu nekdo nechce venovat, hledat informace ne netu a nezna nekoho kdo by mu ho nainstaloval, nastavil a popripade neco opravil/upravil tak bych mu Linux nedoporucoval (resenim by mohl byt dual boot).
Jinak je uzivatelsky velmi privetivy a nedavno mi kamarad rikal ze ho pouziva jeho deda ktery ani nevi co je operacni system a ze ma Linux.
pokusné phpBB3 fórum ::: JID: xeelee@jabbim.cz Obrázek
Chceš se na něco zeptat? podívej se jestli se to tu už neřešilo.
Cituj pouze části komentářů na které chceš reagovat. Necituj předchozí příspěvky.
qip@conf.netlab.cz - QIP konference
::: bojovník za práva menšin
Uživatelský avatar
Xeelee
Moderátor
 
Příspěvky: 2145
Registrován: čtv srp 31, 2006 16:17

Příspěvekod Martin J. - Cetelon v úte bře 27, 2007 17:19

tak to posledni je pekny.., muj deda taky nevi, co je operacni system, a ani nevi, jaky ma, a jeho jedinou potrebou v nem jsou hry..,
ale ja o sobe vim, ze bych prave nemel cas, zjistovat, stodovat, a zkoumat, a je pro me jednodusi ho jednou za cas reinstalnout, a nebo obnovit zalohu z ghosta, a je to.
Obrázek __________ Dříve, než-li se na něco zeptáš, použij Google
Obrázek
Uživatelský avatar
Martin J. - Cetelon
Moderátor
 
Příspěvky: 1243
Registrován: ned zář 03, 2006 13:55
Bydliště: DI a. s.

P17xfilt.sys

Příspěvekod Zippo Formo v pát kvě 04, 2007 14:03

Chichi píše:uz sem na to prisel QIP nespolupracuje s mou zvukovou kartou. zni to sice blbě ale je to tak.... hodi to modrou obrazovku s P17xfilt.sys coz je jeden ze souboru creative soublaster 24 bit.
Zda se ze budu muset nedobrovolně prejit na jinej komunikacni program.... :(

uz v mym milulym windows se me vzdy PC resetl kdyz se spustil pokud jsem mel nainstalovan ten ovladac (se tam instaluje sam kdyz je zvukovka zapojena). a ted uz vim proc se tam tedhy ten windows resetoval bylo tim ze sem mel nastaveny QIP automaticky spusteni pri startu windows.


Cawko cital som si tvoje prispevky a ja mam presne taky isty problem, nedavno som si kupoval x fi a robi mi to iste , xcel som sa ta spytat ako presnejsie si to vyriesil lebo ja mam aj najnovsie ovladace na vsetko a nic nepomaha. QIP som obetoval ale problem nie je len v tom, tu chybu mi vyhodi aj pri spustani 3Dmark 2006, aj pri hrach ako napr max payne a vsimol som si ze celkovo hry slapu pomalsie, ako keby to suviselo aj s grafikami od ATi. su to sice nepotreben veci ale nexcem riskovat ze vzdy ked si daco nainstalujem tak mi vyhodi blue screen a som v prdeli. dikes cafko

!!! Uzivatel upozornen na vulgarni vyraz ve svem prispevku
Zuzanka, Admin
Zippo Formo
Nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: pát kvě 04, 2007 13:49

Re: P17xfilt.sys

Příspěvekod Martin J. - Cetelon v pát kvě 04, 2007 14:34

Zippo Formo píše:a som v p....i. dikes cafko

PROSIM, VYVARUJ SE PRO PRISTE PODOBNYCH VYRAZU, JAKO JSI UZIL V PREDCHOZIM TOPICU
NA FORUM CHODEJI I OSOBY MLADSI 15-TI LET, A MOHLO BY TO NARUSOVAT JEJICH MRAVNI VYCHOVU
!!!
DIKY


A k tvemu problemy, vypada to, ze mas problem skoro se vsim.., nejsi treba virnutej, spamnutej, malvarnutej..., nebo podobne??.,
Obrázek __________ Dříve, než-li se na něco zeptáš, použij Google
Obrázek
Uživatelský avatar
Martin J. - Cetelon
Moderátor
 
Příspěvky: 1243
Registrován: ned zář 03, 2006 13:55
Bydliště: DI a. s.

Příspěvekod cardi v pát kvě 04, 2007 18:05

Martin J. - Cetelon píše:
cardi píše:jjsouhlasim :D nedavejte avg ani avast toto jsou nejslabsi antiviraky co sme kdy poznal tam proleti i moucha i kdyz to ma tatik na pc :D
jj., ve skole mame AVG, a vetsina znamejch ma Avasta, a jsou furt zavirovany, a stejne mi stale tvrdeji, jak kvalitni ten antivirak je.., :lol:


po svich zkusenostech a pouzivani pres rok sem nic nechytl hh,takze je vynikajici aspon pro mne,ale na testech co najdes na netu je do 5tyho mista ho dicky najdes KIS je proste rulez ma i firewall takze pohodicka :) jenom muzu doporucit :)
Uživatelský avatar
cardi
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 556
Registrován: pon pro 11, 2006 20:10
Bydliště: Hl

Příspěvekod Martin J. - Cetelon v pát kvě 04, 2007 18:41

cardi

Tak tetka nechapu, jestli mluvis o
- Avastu
- avg
- ...???
Obrázek __________ Dříve, než-li se na něco zeptáš, použij Google
Obrázek
Uživatelský avatar
Martin J. - Cetelon
Moderátor
 
Příspěvky: 1243
Registrován: ned zář 03, 2006 13:55
Bydliště: DI a. s.

Re: P17xfilt.sys

Příspěvekod Zuzanka v pát kvě 04, 2007 18:57

Zippo Formo píše:
Chichi píše:uz sem na to prisel QIP nespolupracuje s mou zvukovou kartou. zni to sice blbě ale je to tak.... hodi to modrou obrazovku s P17xfilt.sys coz je jeden ze souboru creative soublaster 24 bit.
Zda se ze budu muset nedobrovolně prejit na jinej komunikacni program.... :(

uz v mym milulym windows se me vzdy PC resetl kdyz se spustil pokud jsem mel nainstalovan ten ovladac (se tam instaluje sam kdyz je zvukovka zapojena). a ted uz vim proc se tam tedhy ten windows resetoval bylo tim ze sem mel nastaveny QIP automaticky spusteni pri startu windows.


Cawko cital som si tvoje prispevky a ja mam presne taky isty problem, nedavno som si kupoval x fi a robi mi to iste , xcel som sa ta spytat ako presnejsie si to vyriesil lebo ja mam aj najnovsie ovladace na vsetko a nic nepomaha. QIP som obetoval ale problem nie je len v tom, tu chybu mi vyhodi aj pri spustani 3Dmark 2006, aj pri hrach ako napr max payne a vsimol som si ze celkovo hry slapu pomalsie, ako keby to suviselo aj s grafikami od ATi. su to sice nepotreben veci ale nexcem riskovat ze vzdy ked si daco nainstalujem tak mi vyhodi blue screen a som v prdeli. dikes cafko

!!! Uzivatel upozornen na vulgarni vyraz ve svem prispevku
Zuzanka, Admin



Zkusil jste toto?
Zuzanka
Uživatelský avatar
Zuzanka
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 314
Registrován: čtv srp 31, 2006 11:43

Příspěvekod Black_Fox v pát kvě 04, 2007 19:36

cardi píše:po svich zkusenostech a pouzivani pres rok sem nic nechytl hh,takze je vynikajici aspon pro mne,ale na testech co najdes na netu je do 5tyho mista ho dicky najdes KIS je proste rulez ma i firewall takze pohodicka :) jenom muzu doporucit :)
Já jsem používal NOD32, ale po jednom reinstallu mne prostě přešla chuť se s ním otravovat. Jediný rozdíl od té doby je o deset vteřin rychlejší boot :)

Drzte se tematu
Zuzanka, Admin
I am... ߣαск_ƒo×...
Necitujte celý předchozí příspěvek! Tím myslím přesně ten, který je hned nad tím vaším!
Uživatelský avatar
Black_Fox
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 358
Registrován: úte kvě 01, 2007 09:11
Bydliště: ZL, CZ

Příspěvekod Martin J. - Cetelon v pát kvě 04, 2007 19:40

a co pouzivas tetka?
Obrázek __________ Dříve, než-li se na něco zeptáš, použij Google
Obrázek
Uživatelský avatar
Martin J. - Cetelon
Moderátor
 
Příspěvky: 1243
Registrován: ned zář 03, 2006 13:55
Bydliště: DI a. s.

Předchozí

Zpět na QIP 2005 - Podpora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník