QIP Infium 9030 download
QIP 2005 8095 download

Napište si sem o nové funkce

Download

Moderátoři: Lms, GasThan, Martin J. - Cetelon, Moderátoři

Příspěvekod milan.smart v ned lis 25, 2007 13:02

Ne ta ikona QIPu v tray, ale ikona qipu v okne qipu. tam kde je nastaveni atd..
milan.smart
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 21
Registrován: pát říj 05, 2007 19:10

Příspěvekod Bari v ned lis 25, 2007 19:20

Tam to taky nemám... Tam mám Zobrazit/skrýt odpojené uživatele, Zobrazit/skrýt skupiny, Zapnout/vypnout zvuky, Nastavení soukromí (tam je seznam vis, invis a ignore, nic víc), Historie, Předvolby, Hromadná zpráva. Toť vše... Nebo jsi myslel ještě jinej panel? :)
Bari
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 37
Registrován: pát zář 28, 2007 12:03

Příspěvekod HanyZ v ned lis 25, 2007 20:41

panel dole, nad květinkou je znak qipu a zde se skrývá to nastavení
Uživatelský avatar
HanyZ
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 547
Registrován: sob dub 28, 2007 10:29
Bydliště: Karviná

Příspěvekod milan.smart v ned lis 25, 2007 20:51

bóže hochu hledej trochu ;)
milan.smart
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 21
Registrován: pát říj 05, 2007 19:10

Příspěvekod Bari v pon lis 26, 2007 13:14

Já to tam prostě nemám... Prošel jsem to celý a nikde nic...Stáhnu si novou verzi, možná to je jenom chyba někde jinde...

//EDIT: Tak jsem so stáhl znovu a už to tam opravdu je... :)
Bari
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 37
Registrován: pát zář 28, 2007 12:03

Příspěvekod cryingfreeman v pon lis 26, 2007 17:31

v multi-user conference aby v okne boli založky s otvorenými miestnostami a klavesovú skratku na otvorenie a zavretie okna
cryingfreeman
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 66
Registrován: sob čer 02, 2007 20:54

Příspěvekod pavher v stř pro 05, 2007 13:09

Me treba by se libilo, kdyby v contact listu u lidi, kteri maji custom status (treba ikonu jidlo, nebo business atd.), aby se tento status ukazoval na prave strane az za nazvem kontaktu, ted je to tak ze je to hned vedle ikony klasickeho statusu a jmeno kontaktu je kvuli tomu odsazene doprava.

A taky by se mi libilo kdyby sly nastavit mensi rozmery popup okna mensi nez soucasnych 150x150, teda napriklad na vysku jen 50 (tak jak napr. v trillianu).
pavher
Nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: stř pro 05, 2007 12:41

Příspěvekod keyboo v stř pro 05, 2007 17:01

Tak tohle je jen otázka zvyku ne? Třeba to ten skin engine zvládne. Já kdbych měl těch 50px pop-up, tak se mi do toho asi moc informací nevejde ... Jde o rozlišení obrazovky ...
Moje JID: kaox@jabbim.cz
Používám prohlížeč Opera. A jsem milovník dobrých plošinovek ...
Uživatelský avatar
keyboo
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 362
Registrován: úte dub 24, 2007 15:40
Bydliště: Veletín

Příspěvekod marc3k v čtv pro 06, 2007 00:32

nějak jsem nepochopil, jak tam mám nastawit tu historii.. newim, proč tam mám něco určowat ňákou max. hranici, když to u předešlých werzí šlo neomezeně..

a za 2) uwítal bych něco jako organizér.. předstawowal bych si to tak, že by mi každý den při prwním zpuštění qipu wyjela tabulka, kde bych si wyplnil, co mě ten den eště čeká a co musím zařídit a poté by mne to při chatowání upozornilo na zadanou událost.. ( možná by stačilo každý týted při prwním zpuštění např. že bych si w neděli naplánowal swůj rozwrh na následující týden..)

dik
marc3k
Nováček
 
Příspěvky: 9
Registrován: čtv pro 06, 2007 00:15

Příspěvekod pavher v čtv pro 06, 2007 08:50

keyboo píše:Tak tohle je jen otázka zvyku ne? Třeba to ten skin engine zvládne. Já kdbych měl těch 50px pop-up, tak se mi do toho asi moc informací nevejde ... Jde o rozlišení obrazovky ...


No myslim ze na 2 radky textu bohate staci, napr pro upozorneni o prihlaseni uzivatele, nyni je ten popup zbytecne velky, to prece vidis ne?
No a pro zobrazeni nahledu nove zpravy ktera mi dosla by to myslim taky stacilo na dva radky.. ted se mi to zda zbytecne velke.

No a ohledne toho skin enginu, ten jsi myslel ze by mohl podporovat ty custom statusy na prave strane? nebo ze by mohl podporovat mensi popup?

EDIT: Jo a jeste me napadla jedna uzitecna funkce, kterou bych urcite vyuzil. Neco jako hlidac toho kdo se pripoji, Nastavim si treba ze chci hlidat az se pripoji kamarad a az se pripoji, objevi se popup (ktery si treba v nastaveni budu moct nastavit at je zobrazeny dokud na nej necvaknu) ikdyz treba vsechny ostatni popupy budu mit vyple, a treba zazni zvuk..
To si myslim by ocenilo dost lidi..

edit: GasThan zlucenie prispevkov
pavher
Nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: stř pro 05, 2007 12:41

Příspěvekod GasThan v pát pro 07, 2007 11:28

No ja uz som tu par krat spominal tu funkciu aby sa dal piset neobmedzeny status aj ta prva a druha cast statusu...Nevie mi niekto povedat ci sa na tom pracuje alebo ci je to aspon v plane ??? :cry:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
GasThan
Moderátor
 
Příspěvky: 584
Registrován: pon kvě 21, 2007 14:22
Bydliště: SLOVAKIA, TRNAVA

Příspěvekod Black_Fox v pát pro 07, 2007 13:13

marc3k píše:nějak jsem nepochopil, jak tam mám nastawit tu historii.. newim, proč tam mám něco určowat ňákou max. hranici, když to u předešlých werzí šlo neomezeně..
jak dlouho trvá naučit se takhle prznit češtinu? :shock: Anyway... nastavování historie na fixní bloky je kvůli tomu, aby se historie načetla okamžitě a netrvalo to třeba dvacet sekund, jako když si s tím člověkem povídáš fakt hodně a soubor s historií máš v řádech megabajtů :wink:
I am... ߣαск_ƒo×...
Necitujte celý předchozí příspěvek! Tím myslím přesně ten, který je hned nad tím vaším!
Uživatelský avatar
Black_Fox
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 358
Registrován: úte kvě 01, 2007 09:11
Bydliště: ZL, CZ

Příspěvekod keyboo v pát pro 07, 2007 13:53

pavher píše:No myslim ze na 2 radky textu bohate staci, napr pro upozorneni o prihlaseni uzivatele, nyni je ten popup zbytecne velky, to prece vidis ne?
No a pro zobrazeni nahledu nove zpravy ktera mi dosla by to myslim taky stacilo na dva radky.. ted se mi to zda zbytecne velke.


No,souhlasím poč by nemělo jít si to změnit, za 2) jde o rozlišeníé obrazovky. Je to o zvyku jak říkám ... vlastně všechny programy tak jsou.


pavher píše:Jo a jeste me napadla jedna uzitecna funkce, kterou bych urcite vyuzil. Neco jako hlidac toho kdo se pripoji, Nastavim si treba ze chci hlidat az se pripoji kamarad a az se pripoji, objevi se popup (ktery si treba v nastaveni budu moct nastavit at je zobrazeny dokud na nej necvaknu) ikdyz treba vsechny ostatni popupy budu mit vyple, a treba zazni zvuk..
To si myslim by ocenilo dost lidi..


Od toho se mi líbí fce,že si ten danej kontakt připíchnu na vrch, jen kytku a jméno a je to stále navrchu. To je myslím,ještě lepší,ale zas o zvyku:-)

P.S.:Nejsem blázen ... jen jsem vydedukoval, že celej svět je o zvyku ...:-D
Moje JID: kaox@jabbim.cz
Používám prohlížeč Opera. A jsem milovník dobrých plošinovek ...
Uživatelský avatar
keyboo
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 362
Registrován: úte dub 24, 2007 15:40
Bydliště: Veletín

Příspěvekod chatumbabub v stř pro 12, 2007 01:51

Branza píše:Nevim jestli to tu už nezaznělo, ale docela bych ocenil pojmenovat složky vytvořené při přijímání souborů od uživatelů podle jména uživatele z CL. Tak to bylo v poslední verzi 2005, ale v infiu je jen InfICQ_XXXXXXXXX. Když tam mám 20-30 lidí, aby se v tom čert vyznal.


jjj toto mi vadi asi uplne nejvic..
chatumbabub
Nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: ned pro 02, 2007 01:52

Multichat jabber

Příspěvekod Oldschoolsk8 v čtv pro 13, 2007 00:48

bral bych aby jakakoli multichatova mistnost ( napr moje - Oldschoolsk8@conf.netlab.cz ) sla přidat do seznamu kontaktu jabberu. A kdykoli se tak jednoduse mohl prihlasit do moji chat mistnosti :)
Oldschoolsk8
Nováček
 
Příspěvky: 10
Registrován: ned črc 15, 2007 18:42

Re: Multichat jabber

Příspěvekod Lms v čtv pro 13, 2007 14:23

MUC místnosti se nedávají do seznamu kontaktů, ty se dávají do Záložek.
Má tvorba:
- češtiny pro protokoly Jabber, XIMSS (Phone) a MRA a nějaké pluginy
- plugin Weather (Počasí)
Konferenční místnost pro QIP a vše okolo něj:
qip@conf.netlab.cz
Uživatelský avatar
Lms
CZlokátor
 
Příspěvky: 720
Registrován: stř kvě 09, 2007 07:46
Bydliště: doma u PC

Příspěvekod milan.smart v čtv pro 13, 2007 17:42

chatumbabub píše:
Branza píše:Nevim jestli to tu už nezaznělo, ale docela bych ocenil pojmenovat složky vytvořené při přijímání souborů od uživatelů podle jména uživatele z CL. Tak to bylo v poslední verzi 2005, ale v infiu je jen InfICQ_XXXXXXXXX. Když tam mám 20-30 lidí, aby se v tom čert vyznal.


jjj toto mi vadi asi uplne nejvic..


Sice to neni zas až tak hrozný, protože do těch složek se dá lehce vlézt pomoci pravého kliku na kontakt a vyberu View Recieved Files, ale kdyby to tam přidali, aby to bylo jako v poslednich verzich QIPa 2005 nezlobil bych se :)
milan.smart
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 21
Registrován: pát říj 05, 2007 19:10

Příspěvekod Quattro_V v stř pro 19, 2007 20:36

Ja bych uvítal, kdyby v Infiu šlo to, že bych nepotřeboval autorizaci od kontaktu, který si přidávám do CL.díky :wink:
Quattro_V
Nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: stř pro 19, 2007 20:32

Příspěvekod Xeelee v stř pro 19, 2007 20:42

To nepůjde.
Alternativní klienti využívali chyby ve starém TOC protokolu, který AOL nedávno odpojila.
pokusné phpBB3 fórum ::: JID: xeelee@jabbim.cz Obrázek
Chceš se na něco zeptat? podívej se jestli se to tu už neřešilo.
Cituj pouze části komentářů na které chceš reagovat. Necituj předchozí příspěvky.
qip@conf.netlab.cz - QIP konference
::: bojovník za práva menšin
Uživatelský avatar
Xeelee
Moderátor
 
Příspěvky: 2145
Registrován: čtv srp 31, 2006 16:17

Plugin ktery zpristupni SMS

Příspěvekod Sesam v ned pro 23, 2007 01:16

mam konkaty ICQ, co maji vyplneny polozku telefon (vetsinou mobil)
pouzivam jabber protokol a mam nakonfigurovan prenos do SMS
cili hodil by se plugin, co mi na kontaktu prida moznost pouzit jeho mobilni cislo jako SMS pres jabber. Nemuselo by to byt az tak tezke, pokud nekde neni nejakej zadrhel.

A tohle by asi melo prijit do jineho fora: Pripadne neslo by do jabber transporu dodelat i podporu pro t-zones (proste dodat vlastni zaregistrovane TM cislo)
Uživatelský avatar
Sesam
Nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv led 11, 2007 23:19

PředchozíDalší

Zpět na QIP Infium - Diskuze a download

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron