QIP Infium 9030 download
QIP 2005 8095 download

Historia

Podpora

Moderátoři: Lms, GasThan, Martin J. - Cetelon, Moderátoři

Příspěvekod greppi v pon črc 23, 2007 22:08

Black_Fox píše:
greppi píše:no tak ale to v 2005-ke nebolo :evil:
Ale bylo (resp. u mne je) ;)

mam 05-ku aj Inf a rozdiel je poznatelny (v Inf mi otvara historiu 3-4 sekundy, v 05ke to ani nezbadam)

basty píše:hmm tak nevim z historie ktera ma 17MB a po konvertovani se zvetsila hist. u infia o 1MB, takze nevim jesti to moc funguje.

neviem co si tym chcel povedat ...
Uživatelský avatar
greppi
Nováček
 
Příspěvky: 18
Registrován: sob čer 23, 2007 17:21

Příspěvekod basty v pon črc 23, 2007 22:10

no ze mam hist. z 8020 velkou 17MB a kdyz jsem to dal importovat tak velikost hist, v infiu je cca 2M.
basty
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 169
Registrován: sob úno 03, 2007 23:53

Příspěvekod Black_Fox v úte črc 24, 2007 10:05

V infiu je historie potenciálně komprimovaná, takže je to dost dobře možné :) Zkus zkontrolovat, jestli je kompletní.
I am... ߣαск_ƒo×...
Necitujte celý předchozí příspěvek! Tím myslím přesně ten, který je hned nad tím vaším!
Uživatelský avatar
Black_Fox
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 358
Registrován: úte kvě 01, 2007 09:11
Bydliště: ZL, CZ

Příspěvekod greppi v úte črc 24, 2007 16:13

nechcem spamovat :? , ale ...
po zkonvertovani mali ludia co mam v CL namiesto nicku v historii ICQ cislo, spravil som nieco zle ? co s tym ?
Uživatelský avatar
greppi
Nováček
 
Příspěvky: 18
Registrován: sob čer 23, 2007 17:21

Příspěvekod Lms v úte črc 24, 2007 16:18

greppi píše:nechcem spamovat :? , ale ...
po zkonvertovani mali ludia co mam v CL namiesto nicku v historii ICQ cislo, spravil som nieco zle ? co s tym ?

Nics neudělal špatně, toto je "vlastnost" převaděče :(.
Zatím to dělá i ten "oficiálnější" convertor :(.
Má tvorba:
- češtiny pro protokoly Jabber, XIMSS (Phone) a MRA a nějaké pluginy
- plugin Weather (Počasí)
Konferenční místnost pro QIP a vše okolo něj:
qip@conf.netlab.cz
Uživatelský avatar
Lms
CZlokátor
 
Příspěvky: 720
Registrován: stř kvě 09, 2007 07:46
Bydliště: doma u PC

Příspěvekod xsoft v pon črc 30, 2007 11:45

Hi
ted jsem si zkousel prenest historii z QIP do QIPinf a pres http://qipinfium.ru/files/qip_to_qip_in ... vertor.rar mi to slo celkem v poradku. Presto na foru vidim nejake brutalni navody na prevod, ale jednoduchy skoro zadny.

Tak jsem se chtel zeptat jestli bych o tom nemel neco napsat (s obrazky samozrejme).
(ten druhy konvertor para, a ten treti nezvladl napriklad 2,7MB textak s historii, ten co je v linku fungoval).

Btw, bud blbne funkce hledani, nebo proste nevidim topic o rozjedi 2ICQ na QIPinf. Nevadi.
Uživatelský avatar
xsoft
Nováček
 
Příspěvky: 17
Registrován: čtv říj 26, 2006 10:42

Příspěvekod Black_Fox v pon črc 30, 2007 12:29

Někde to tady je, ale taky jsem to při letmém pohledu nenašel...
Pro rozjetí dvou ICQ v infiu otevři složku Infium\Protos a celou složku InfICQ do ní nakopíruj ještě jednou (např. jako InfICQ2) :)
I am... ߣαск_ƒo×...
Necitujte celý předchozí příspěvek! Tím myslím přesně ten, který je hned nad tím vaším!
Uživatelský avatar
Black_Fox
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 358
Registrován: úte kvě 01, 2007 09:11
Bydliště: ZL, CZ

Příspěvekod xsoft v pon črc 30, 2007 12:53

Jasne, to je postup ktery me napadl jako prvni a i jsem mel stejny nazev (jak jsi psal ty), ale novy protokol se neobjevil. Tak jsem sosnul posledni betu (psalo se tu ze prvni bety mely zakazany nejaky pluginy ci co, ale i to nepomohlo).
Uživatelský avatar
xsoft
Nováček
 
Příspěvky: 17
Registrován: čtv říj 26, 2006 10:42

Příspěvekod Lms v pon črc 30, 2007 13:31

Nepřejmenovals náhodou jen složku? Je nutné přejmenovat i Dll knihovnu v ní, "inficq.dll" přejmenovat třeba na "inficq2.dll".

I ta poslední beta cos sosnul má zakázané pluginy. Podpora pro pluginy neni klasickým způsobem ke stažení. (Ale podpora pluginů nemá vliv na 2 icq čísla.)
Má tvorba:
- češtiny pro protokoly Jabber, XIMSS (Phone) a MRA a nějaké pluginy
- plugin Weather (Počasí)
Konferenční místnost pro QIP a vše okolo něj:
qip@conf.netlab.cz
Uživatelský avatar
Lms
CZlokátor
 
Příspěvky: 720
Registrován: stř kvě 09, 2007 07:46
Bydliště: doma u PC

Příspěvekod xsoft v pon črc 30, 2007 13:32

2x ICQ ... rozchozeno
Historie QIP > QIPinf ... rozchozena

Je QIPinf nyni pouzitelne? ... v zadnem pripade.

No, clovek si tam presune sve historie z byvaleho QIPa a kdyz otevre kontakt, se kterym si psal nejvice zprav, tak se .jen okno s kontaktem. otevira 27 vterin. To jen proto, aby se zobrazilo poslednich 6 zprav. Otevreni historie pro tento kontakt trva stajne (20-30s). No pekne pekne, ale tohle je v praxi proste nepouzitelne. Sice chvalim novy format pro historii, ale tohle opravdu realne pouzivat nejde.

Nu coz, pockam na dalsi verzi.
Uživatelský avatar
xsoft
Nováček
 
Příspěvky: 17
Registrován: čtv říj 26, 2006 10:42

Příspěvekod Lms v pon črc 30, 2007 13:38

xsoft píše:No, clovek si tam presune sve historie z byvaleho QIPa a kdyz otevre kontakt, se kterym si psal nejvice zprav, tak se .jen okno s kontaktem. otevira 27 vterin. To jen proto, aby se zobrazilo poslednich 6 zprav. Otevreni historie pro tento kontakt trva stajne (20-30s). No pekne pekne, ale tohle je v praxi proste nepouzitelne. Sice chvalim novy format pro historii, ale tohle opravdu realne pouzivat nejde.
A máš soubory historie dělené po 300 kB (Což Infium používá při velkých databázích), pokud ti to nějaký převaděč naflákal do jednoho souboru, tak se nediv že to pomalu načítá. :lol:
Má tvorba:
- češtiny pro protokoly Jabber, XIMSS (Phone) a MRA a nějaké pluginy
- plugin Weather (Počasí)
Konferenční místnost pro QIP a vše okolo něj:
qip@conf.netlab.cz
Uživatelský avatar
Lms
CZlokátor
 
Příspěvky: 720
Registrován: stř kvě 09, 2007 07:46
Bydliště: doma u PC

Příspěvekod xsoft v pon črc 30, 2007 13:40

Pri konverzi jsem dal schvalne vic jak 300kB. Tomu archivu moc neverim ;) ale muzu si s tim zjusit jeste pohrat.
Uživatelský avatar
xsoft
Nováček
 
Příspěvky: 17
Registrován: čtv říj 26, 2006 10:42

Příspěvekod Lms v pon črc 30, 2007 13:42

A který převaděč používáš HistoryQIP verze 7.322 ?
Má tvorba:
- češtiny pro protokoly Jabber, XIMSS (Phone) a MRA a nějaké pluginy
- plugin Weather (Počasí)
Konferenční místnost pro QIP a vše okolo něj:
qip@conf.netlab.cz
Uživatelský avatar
Lms
CZlokátor
 
Příspěvky: 720
Registrován: stř kvě 09, 2007 07:46
Bydliště: doma u PC

Příspěvekod xsoft v pon črc 30, 2007 13:48

IHC 1.4.
S rozsekanim na 300kB to pouzitelne je (jen ma clovek 5 archivu). Odezva do par vterin.
Uživatelský avatar
xsoft
Nováček
 
Příspěvky: 17
Registrován: čtv říj 26, 2006 10:42

Příspěvekod Black_Fox v pon črc 30, 2007 22:42

xsoft píše:No, clovek si tam presune sve historie z byvaleho QIPa a kdyz otevre kontakt, se kterym si psal nejvice zprav, tak se .jen okno s kontaktem. otevira 27 vterin. To jen proto, aby se zobrazilo poslednich 6 zprav.
On totiž QIP musí projít celou historii, aby věděl, kterých 6 zpráv je těch posledních...
I am... ߣαск_ƒo×...
Necitujte celý předchozí příspěvek! Tím myslím přesně ten, který je hned nad tím vaším!
Uživatelský avatar
Black_Fox
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 358
Registrován: úte kvě 01, 2007 09:11
Bydliště: ZL, CZ

Příspěvekod xsoft v úte črc 31, 2007 08:22

To je pravda, ale normalni QIP to dela taky a nevadi mu to.
Btw, nevi nekdo jak se da zmenit datum toho archivu? (zmenou datumu soubotu to neni)
Uživatelský avatar
xsoft
Nováček
 
Příspěvky: 17
Registrován: čtv říj 26, 2006 10:42

Příspěvekod greppi v sob srp 04, 2007 10:13

stiahol som si historyQIP 7.322, skonvertoval a spustil QIP Inf ...
v historii mi to poprehadzovalo spravy :cry: ... to je co za konvertor ?

a tiez nechapem vyznam bodu 3.):
1.) Do pamäte sa načíta obsah všetkých súborov (*.*) z prvého priečinka (Stará história),
2.) Do pamäte sa načíta obsah (správy) všetkých súborov s príponou txt z druhého priečinka
(História správ IM QIP),
3.) V pamäti sa história zoradí a vymažú sa všetky duplicitné správy,
4.) Už zosynchronizovaná história sa uloží na druhého priečinka (História správ IM QIP).

naco sa historia ma zoradit ? a ze sa vymazu duplicitne spravy tak tomu uz teda vobec nechapem ...
"Už zosynchronizovaná história" == "poprehadzovaná história"

ach, zlaty QIP 2005 :cry:
Uživatelský avatar
greppi
Nováček
 
Příspěvky: 18
Registrován: sob čer 23, 2007 17:21

Příspěvekod Black_Fox v sob srp 04, 2007 10:26

Historie se seřazuje, aby ti šly zprávy chronologicky a nebyly přeházené (zřejmě se u tebe projevila nějaká chyba)... Duplicitní zprávy jsou IMHO ty, které mají úplně stejné datum, čas i obsah :)
I am... ߣαск_ƒo×...
Necitujte celý předchozí příspěvek! Tím myslím přesně ten, který je hned nad tím vaším!
Uživatelský avatar
Black_Fox
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 358
Registrován: úte kvě 01, 2007 09:11
Bydliště: ZL, CZ

Příspěvekod greppi v ned srp 05, 2007 08:13

Black_Fox píše:Historie se seřazuje, aby ti šly zprávy chronologicky a nebyly přeházené


ale ako by mohli byt poprehadzovane, ked sa historia uklada postupne, ... jedna sprava za druhou ? ...

a mne to robilo asi preto lebo ze nejaky cas som mal nasteveny zly cas na PC ... ale to neznamena ze chcem od konvertora aby mi to poprehadzoval ...
Uživatelský avatar
greppi
Nováček
 
Příspěvky: 18
Registrován: sob čer 23, 2007 17:21

Příspěvekod Black_Fox v ned srp 05, 2007 10:41

Historie se sice ukládá postupně, ale pokud to třeba děláš jak já - půl roku na 2005, pak dva týdny na infiu a pak zase na 2005 - tak bys v té spojené nesetříděné historii měl pěkný bordel :D Takže proto...
I am... ߣαск_ƒo×...
Necitujte celý předchozí příspěvek! Tím myslím přesně ten, který je hned nad tím vaším!
Uživatelský avatar
Black_Fox
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 358
Registrován: úte kvě 01, 2007 09:11
Bydliště: ZL, CZ

PředchozíDalší

Zpět na QIP Infium - Podpora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron