QIP Infium 9030 download
QIP 2005 8095 download

QIP infium a 2 účty Windows XP

Podpora

Moderátoři: Lms, GasThan, Martin J. - Cetelon, Moderátoři

QIP infium a 2 účty Windows XP

Příspěvekod yedy v čtv led 24, 2008 09:19

Zdar QIPáci!

Přešel jsem z ICQ na QIP a rovnou jsem zkusil QIP infium 1.0 Beta 3 CZ. Na compu jsem si zároveň vytvořil druhý uživatelský účet ve Windows XP a někde jsem četl, že Infium už umí spustit příslušný profil k danýmu spuštěnýmu účtu. Včera večer jsem to 2x přeinstaloval a zkoušel několik variant nastavení, ale nechytám se. Pokaždý mi to automaticky načte poslední spuštěnej profil. Když si na compu otevřu účty v XP hned oba, tak i na tom druhým mi to spustí stejný profil QIPu. A to mám nainstalovaný každý profil někde jinde :-(.

Díky za radu!
QIPák nováček
YEDY
yedy
Nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: čtv led 24, 2008 07:35

Příspěvekod Xeelee v čtv led 24, 2008 15:40

FAQ (otázka 4)
pokusné phpBB3 fórum ::: JID: xeelee@jabbim.cz Obrázek
Chceš se na něco zeptat? podívej se jestli se to tu už neřešilo.
Cituj pouze části komentářů na které chceš reagovat. Necituj předchozí příspěvky.
qip@conf.netlab.cz - QIP konference
::: bojovník za práva menšin
Uživatelský avatar
Xeelee
Moderátor
 
Příspěvky: 2145
Registrován: čtv srp 31, 2006 16:17

Příspěvekod yedy v čtv led 24, 2008 15:59

Dík, ale to není ono. Snažil jsem se projít diskuze než jsem to sem hodil. Je to tady řešeno jen pro QIP 2005, proto jsem šel rovnou do ty Bety 3, kde jsem měl info, že se to tam dá přímo nastavit. Mám na compu 2 účty ve Windows XP, třeba Honza a Pepa a každý z nich chce mít svůj účet na QIPu, ale po přihlášení na jednotlivé účty v XP by se QIP měl spouštět automaticky, což je samo OK, ale ten dareba se pokaždý přihlásí na poslední použítý číslo QIP a je mu jedno jestli to byl profil Honzy nebo Pepy...Zkoušel jsem to odladit při instalaci i v nastavení ale marně :( .
yedy
Nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: čtv led 24, 2008 07:35

Příspěvekod Blaze v čtv led 24, 2008 19:31

A nemáš náhodou v Nastavení infia - Hlavní - zaškrtnuté: Nezobrazovat výběr profilu při spuštění?
To jak tu popisuješ, že se infium hnedka přihlásí na toho posledního,
tak mi to právě připadá, že to máš zaškrtlý.
Zkus se podívat a kdyžtak odškrtnout. :wink:
Uživatelský avatar
Blaze
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 23
Registrován: ned srp 26, 2007 23:10

Příspěvekod yedy v čtv led 24, 2008 20:30

díky za každý nápad, pak mi ale QIP nebude nabíhat automaticky, bude čekat až si vyberu profil...
yedy
Nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: čtv led 24, 2008 07:35


Zpět na QIP Infium - Podpora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron