QIP Infium 9030 download
QIP 2005 8095 download

Jaky je vas neoblíbenjší prostředek?

Mimo téma

Moderátoři: Lms, GasThan, Martin J. - Cetelon, Moderátoři

Jaky je vas neoblýbenjší prostředek?

boty
7
23%
koleckove brusle
0
Žádná hlasování
skateboard
0
Žádná hlasování
kolo
9
30%
motocykl
3
10%
auto
6
20%
autobus
1
3%
trolejbus
0
Žádná hlasování
metro (krtek)
1
3%
tramvaj (eletrika, šalina)
3
10%
 
Celkem hlasů : 30

Příspěvekod Macák v úte srp 07, 2007 20:45

MTB smrdi !! :) ja mam BMX a je to muj hlavni prostredek.... a miluju ho :!: :) BTW chcete fotku :?: :D
Uživatelský avatar
Macák
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 88
Registrován: pát úno 02, 2007 22:10

Příspěvekod GasThan v úte srp 07, 2007 22:43

macák píše:MTB smrdi !! :) ja mam BMX a je to muj hlavni prostredek.... a miluju ho :!: :) BTW chcete fotku :?: :D

hod ju sem a co robis street alebo co ? ci nerobis na nom ziadne triky pouzivas ho len ako dopravny prostriedok ? :wink:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
GasThan
Moderátor
 
Příspěvky: 584
Registrován: pon kvě 21, 2007 14:22
Bydliště: SLOVAKIA, TRNAVA

Příspěvekod Macák v stř srp 08, 2007 08:28

hahá používám ho na ježdění do krámu pro chleba rohlíky a když není nákup moc těžký tak si skočím z obrubníku :D :D nene jezdím hlavně street a park ptz dirty mi nesedi... jinak zde je moje koleškooo, pls nekoukat na sedlo ještě tam mam gauč jinak teďka mám shadow slim seat :)
Obrázek 8-)
Uživatelský avatar
Macák
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 88
Registrován: pát úno 02, 2007 22:10

Příspěvekod Tomík v stř srp 08, 2007 10:14

No ja moc na BMX nejsem mam raci MTB. to voje bych mozna trochu vylepsil treba ten ram, dal bych tam samolepky nebo tak neco. jako mas na předni vydlici. Ale jinac je to tvoje BMX.
Tomík
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 267
Registrován: sob dub 07, 2007 17:40

Příspěvekod Macák v stř srp 08, 2007 12:15

Tomík píše:No ja moc na BMX nejsem mam raci MTB. to voje bych mozna trochu vylepsil treba ten ram, dal bych tam samolepky nebo tak neco. jako mas na předni vydlici. Ale jinac je to tvoje BMX.


samolepky sou out...:D mě se to pravě víc líbí bez samolepek... ( ale každý má právo na svůj názor to je jasný... ) :)
Uživatelský avatar
Macák
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 88
Registrován: pát úno 02, 2007 22:10

Příspěvekod DreamWalker v stř srp 08, 2007 13:00

Ty Macak ale ono to vyzera ako podkladova farba. :D Daj tomu aspon daky sprej.
Obrázek
Uživatelský avatar
DreamWalker
International QIP Support
 
Příspěvky: 760
Registrován: ned dub 01, 2007 16:49
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Tomík v stř srp 08, 2007 16:33

No přesne nejakou bravu ktera by alespon vynikla a taky by to chtelo aby to melo slušivy lak, pokud bych chtel muzu ti rict jak se takovi da udelat. Jinac ja taky spreje vyuzivam ke sprejovani na zdi. Ale co me chytli a dali za to podminku tak jsme si jen posprejoval jen dveře.
Tomík
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 267
Registrován: sob dub 07, 2007 17:40

Příspěvekod Macák v stř srp 08, 2007 19:12

kucí nebojte se ona ta barva už je o trošku víc ošoupanější takže barvička bude nová ale typuju to tak na jaro 8-)
4 dreamwalker: Jáá ti dám podkladovka :D
4 tomík: no já nástřikům a barvám celkově moc nerozumím, ale u táty v práci je jeden týpek co mi už stříkal vydli představec a brzdu a sem stím spokojený, sice barva na vydli se při jednom pádu malinko odřela, ale to je normální :) jinak teďka se ho chystám potěšit s rydlama, pedály a to je asi vsjo... :) ( ještě se vám něco nelíbí a chcete se stím svěřit ? )
:D :D
Uživatelský avatar
Macák
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 88
Registrován: pát úno 02, 2007 22:10

Příspěvekod Tomík v stř srp 08, 2007 21:13

no jak chces jen kdybys to delal sam tak ti muzu poradit no ja nejraci delam lak takto vezmu barvu dle vlastniho vyberu. nastřikam udajnou čast, necham zaschnout pote bavlnenym hadrem vyleštim a tim nejjemnejšim blaspapirem uhladim drobne vystupky ci hrboly nebo kdyz se na bravu zachyti prach pote dam uz jen slabounkou kryci vrstvu bravy jen tak na srovnani porvch pote vezmu nejakou lestenku na auta a nebo treba obycejny krem a vylestim. samozřejme de taky o povrch ktery zrvna barvite jestli uz byl jemny a nebo hruby. To potom zalezi na vrtvach a poctu brouseni blaspapirem. No to je asi tak muj strucny navod.
Tomík
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 267
Registrován: sob dub 07, 2007 17:40

Příspěvekod Macák v čtv srp 09, 2007 08:27

Tomík píše:no jak chces jen kdybys to delal sam tak ti muzu poradit no ja nejraci delam lak takto vezmu barvu dle vlastniho vyberu. nastřikam udajnou čast, necham zaschnout pote bavlnenym hadrem vyleštim a tim nejjemnejšim blaspapirem uhladim drobne vystupky ci hrboly nebo kdyz se na bravu zachyti prach pote dam uz jen slabounkou kryci vrstvu bravy jen tak na srovnani porvch pote vezmu nejakou lestenku na auta a nebo treba obycejny krem a vylestim. samozřejme de taky o povrch ktery zrvna barvite jestli uz byl jemny a nebo hruby. To potom zalezi na vrtvach a poctu brouseni blaspapirem. No to je asi tak muj strucny navod.


když on ten rám není zas tak starej a docela nerad bych si ho nějakým způsobem, např barvením pokakal, takže radši to dám někomu zkušenějšímu , ale podle tvýho návodu zkusím stříknout třeba rydla...A pak napíšu výsledek no spíš ukážu :D ( jinak díky ) :wink:
Uživatelský avatar
Macák
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 88
Registrován: pát úno 02, 2007 22:10

Příspěvekod Cl_under v čtv srp 09, 2007 08:54

A kde to ma brzdy ? :X :D
Uživatelský avatar
Cl_under
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 177
Registrován: sob kvě 12, 2007 16:12

Příspěvekod Macák v čtv srp 09, 2007 08:56

Cl_under píše:A kde to ma brzdy ? :X :D


nemá 8-) ale teď už ji používám....
BTW čekal sem kdo si toho první všimne...
Naposledy upravil Macák dne čtv srp 09, 2007 08:58, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Macák
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 88
Registrován: pát úno 02, 2007 22:10

Příspěvekod ++JeSuS++ v čtv srp 09, 2007 08:56

jak nedám na kolo dopustit, tak včera mě zradilo. jel jsem za přítelkyní a už jsem u ní skoro parkoval, když mi rupla přehazovačka a bylo po ní. Normlně se ulomilo celé to dvojkolečko, co napíná řetěz. A přitom jsem nijak nešlápl do pedálů, prostě to luplo a už jsem stál :?
You live 4FUN
Uživatelský avatar
++JeSuS++
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 248
Registrován: úte led 16, 2007 00:47

Příspěvekod Macák v čtv srp 09, 2007 09:00

++JeSuS++ píše:jak nedám na kolo dopustit, tak včera mě zradilo. jel jsem za přítelkyní a už jsem u ní skoro parkoval, když mi rupla přehazovačka a bylo po ní. Normlně se ulomilo celé to dvojkolečko, co napíná řetěz. A přitom jsem nijak nešlápl do pedálů, prostě to luplo a už jsem stál :?


hihi tak to se stalo asi tak před půl rokem otcovi a taky prej taky ani ani nezabral... jo a v servisu mu to neuznali jako reklamaci...
Uživatelský avatar
Macák
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 88
Registrován: pát úno 02, 2007 22:10

Příspěvekod Tomík v čtv srp 09, 2007 09:28

macák píše: takže radši to dám někomu zkušenějšímu , ale podle tvýho návodu zkusím stříknout třeba rydla...A pak napíšu výsledek no spíš ukážu :D ( jinak díky ) :wink:


neni to tak slozity jak to pisu ahorad musi umet se prejem ale to si treba cvicne zkusis na nejaky papir aby ta brava nestekala a drzela, ja jsem se toho taky bal ale nekonec me vysledek i potesil.

++JeSuS++ píše:rupla přehazovačka a bylo po ní. Normlně se ulomilo celé to dvojkolečko, co napíná řetěz. A přitom jsem nijak nešlápl do pedálů, prostě to luplo a už jsem stál


Přese se mi to stalo taky ale jen takova maličkost byl jsem 50km od domova v cizim meste a tedka hledej opravnu. No nakonec jsem ji nasel zaplatil za to nekřestanske penize protoze jsme to chtel mit na pockani abych to stihnul domu.
Tomík
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 267
Registrován: sob dub 07, 2007 17:40

Příspěvekod Macák v pát srp 10, 2007 20:43

Tomík píše:neni to tak slozity jak to pisu ahorad musi umet se prejem ale to si treba cvicne zkusis na nejaky papir aby ta brava nestekala a drzela, ja jsem se toho taky bal ale nekonec me vysledek i potesil.


no taky budu rád když mě to potěší 8-) :D
Uživatelský avatar
Macák
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 88
Registrován: pát úno 02, 2007 22:10

Příspěvekod Tomík v pát srp 10, 2007 21:06

Tak sand pro to delas ne? a kdyz se ti to na porvi nepodři tak si musis najit chybu a tu potom v druhym pokusu opravit
Tomík
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 267
Registrován: sob dub 07, 2007 17:40

Příspěvekod Xeelee v pát srp 10, 2007 21:45

Cl_under píše:A kde to ma brzdy ?

Na co :D
Slapnes obracene do pedalu a je to.
Jen nesmis jezdit jak blazen...

BTW bez tech brzd vypada nadherne :)
pokusné phpBB3 fórum ::: JID: xeelee@jabbim.cz Obrázek
Chceš se na něco zeptat? podívej se jestli se to tu už neřešilo.
Cituj pouze části komentářů na které chceš reagovat. Necituj předchozí příspěvky.
qip@conf.netlab.cz - QIP konference
::: bojovník za práva menšin
Uživatelský avatar
Xeelee
Moderátor
 
Příspěvky: 2145
Registrován: čtv srp 31, 2006 16:17

Příspěvekod Macák v sob srp 11, 2007 08:19

Xeelee píše:BTW bez tech brzd vypada nadherne :)


Díky, mě se to taky víc líbí bez ní, ale zas ono každej měsíc kvůly modě měnit botky nemůžu :D
Uživatelský avatar
Macák
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 88
Registrován: pát úno 02, 2007 22:10

Příspěvekod Cl_under v sob srp 11, 2007 09:12

Xeelee píše:
Cl_under píše:A kde to ma brzdy ?

Na co :D
Slapnes obracene do pedalu a je to.
Jen nesmis jezdit jak blazen...

BTW bez tech brzd vypada nadherne :)


No jde o to jeslti má volnoběh nebo ne.. :)
Uživatelský avatar
Cl_under
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 177
Registrován: sob kvě 12, 2007 16:12

PředchozíDalší

Zpět na Mimo téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron