QIP Infium 9030 download
QIP 2005 8095 download

QIP odpojovanie

Diskuze

Moderátoři: Lms, GasThan, Martin J. - Cetelon, Moderátoři

QIP odpojovanie

Příspěvekod samson v ned lis 19, 2006 13:38

zdrawim mam sem tam problem, niekedy ma odpoji napise ze mam zmenit tym pripojenie alebo nieco take ale to urobi len sem tam,,, raz za 3 hodinky cca, menil som QIP namiesto icq5.1 , pretoze predtym ked som mal modem islo setko oka ale ked som dal router zacalo ma z icq vypojovat, mne ukazovalo ze som napojeny ale vypojovalo ma sem tam a ani som o tom nevedel . mam niekde napisat svoju ip routera do qipa , alebo kde bude problem ?
samson
Nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: ned lis 19, 2006 13:35

Příspěvekod Xeelee v ned lis 19, 2006 14:09

Nevim kde by mohl byt problem ale zkus se pripojovat pres jiny autorizacni server.
Hlavni menu - Nastaveni pripojeni
Mozna by pomohla zmena portu nebo pripojovani pres proxy ale v tom se nevyznam.
Mas zaskrtnuto Udrzovat spojeni?
pokusné phpBB3 fórum ::: JID: xeelee@jabbim.cz Obrázek
Chceš se na něco zeptat? podívej se jestli se to tu už neřešilo.
Cituj pouze části komentářů na které chceš reagovat. Necituj předchozí příspěvky.
qip@conf.netlab.cz - QIP konference
::: bojovník za práva menšin
Uživatelský avatar
Xeelee
Moderátor
 
Příspěvky: 2145
Registrován: čtv srp 31, 2006 16:17

Příspěvekod Návštěvník v ned lis 19, 2006 20:09

ano mam zaskrtnute , newiem preco mi to robi, ci to nebude ip adresou routera alebo tym ze router ma vlastnu ochranu firewall, alebo newiem
Návštěvník
 

Příspěvekod r0nn!e v stř bře 07, 2007 12:06

Mě to taky dělá kraviny. Když jsem v oknech, tak mě to v nepravidelných intervalech odpájí.... pak to píše že se připojuje, ale nepřipojí se, pomůže pouze restart QiPu.... a když hraju nějakou hru - mimo okna tak mě to odpojí taky.... co to je za kravinu? Mam zaškrtnuté udržovat spojení.... Toho mi ICQ nikdy nedělalo :!:
r0nn!e
 

Příspěvekod r0nn!e v stř bře 07, 2007 12:11

r0nn!e píše:Mě to taky dělá kraviny. Když jsem v oknech, tak mě to v nepravidelných intervalech odpájí.... pak to píše že se připojuje, ale nepřipojí se, pomůže pouze restart QiPu.... a když hraju nějakou hru - mimo okna tak mě to odpojí taky.... co to je za kravinu? Mam zaškrtnuté udržovat spojení.... Toho mi ICQ nikdy nedělalo :!:


Jo napíše to - ''přijat příznak server nedostupný'' připojte se znovu...
Pomůže jen RR QiPu....
r0nn!e
 

Příspěvekod L.u.k.e. v stř bře 07, 2007 20:03

moc jsem to tu nečetl ale jestli dobře chápu tak máš router.... Jestli jo tak doporučuji přesměrovat port na svůj kompl a pak by to mělo fakat v pohodě :wink:
Uživatelský avatar
L.u.k.e.
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 26
Registrován: ned bře 04, 2007 11:26
Bydliště: Někde mezí Brnem a Vyškove

Příspěvekod r[9]x v čtv bře 08, 2007 10:44

L.u.k.e. píše:moc jsem to tu nečetl ale jestli dobře chápu tak máš router.... Jestli jo tak doporučuji přesměrovat port na svůj kompl a pak by to mělo fakat v pohodě :wink:


Aha, ale jak? A jak zjistim svuj port :((
r[9]x
 

Příspěvekod L.u.k.e. v čtv bře 08, 2007 13:32

r[9]x píše:
L.u.k.e. píše:moc jsem to tu nečetl ale jestli dobře chápu tak máš router.... Jestli jo tak doporučuji přesměrovat port na svůj kompl a pak by to mělo fakat v pohodě :wink:


Aha, ale jak? A jak zjistim svuj port :((


No musíš vstoupit do administrace routeru většinou přes http://10.0.0.x no a dál hledej něco jako virtual net nebo něco v tom smylslu ono je to totiž u každého routeru jiné a porty se buď mrkneš jaký jsou nastavený na QIPu a nebo si tam nějaký nastavíš a ty si nastavíš i na QIPu ale také to může být tím že na routeru máš zaplej firewall tak ho zkus v administraci vypnout to bych zkusil asi nejdřív a když to nepomůže tak až pak bych přesměroval ty porty :wink:
Uživatelský avatar
L.u.k.e.
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 26
Registrován: ned bře 04, 2007 11:26
Bydliště: Někde mezí Brnem a Vyškove


Zpět na QIP 2005 - Diskuze a download

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron