QIP Infium 9030 download
QIP 2005 8095 download

rozsirene info v bubline

Máte nějaký problém s QIPem, potřebujete radu? Zde můžete pokládat dotazy.

Moderátoři: Lms, GasThan, Martin J. - Cetelon, Moderátoři

rozsirene info v bubline

Příspěvekod imperator v ned říj 15, 2006 13:55

poznate to... nechate kurzor nad nejakym pouzivatelom v contact liste a zobrazi sa vam informacna bublina a kopa udajov... lenze mne sa nechce zobrazit aj ked mam tuto funkciu zapnutu a robi mi to od istej doby neviete preco ?
imperator
 

Od jake doby

Příspěvekod Zuzanka v ned říj 15, 2006 19:37

Zkus blize popsat od jake doby , to by pro zacatek treba pomohlo 8-)
Zuzanka
Uživatelský avatar
Zuzanka
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 314
Registrován: čtv srp 31, 2006 11:43

Příspěvekod Návštěvník v pon říj 16, 2006 12:47

fakt nevim ale ted mi to nejde ani na desktope ani na notase.... skousel sem odinstalovat preinstalovat a nic... nechapu... proc na obidvoch pc...
Návštěvník
 

Příspěvekod Exi v pon říj 16, 2006 15:35

Zrovna to chci napsat. Dnes jsem si nainstalovala build 7980 a ačkoli to mám v nastavení zatrhlé tak to nefunguje :?
Exi
 

Příspěvekod Exi v pon říj 16, 2006 20:39

Pls, ví někdo, co s tím? Stejně jako autor tématujsem to zkusila přeinstalovat a nic. Je to dost blbý, už jsem sina to info hodně zvykla :(
Exi
 

Příspěvekod Návštěvník v pon říj 16, 2006 21:56

nevies ci to robilo v skorsich verziach ??? lebo ja som to nejak nepostrehol....
Návštěvník
 

Příspěvekod Dugas v pon říj 16, 2006 22:04

Ukazuje to status vcetne popisku, cas prihlaseni a jak dlouho je jednotlivej uzivatel pripojen ... klient, kterej pouziva ... funkce, ktery muzes s urcitym kontaktem pouzit (pushToTalk,VoiceChat etc.) ... u nekterejch kontaktu mi to ukazuje i IP *
Uživatelský avatar
Dugas
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 51
Registrován: pon říj 16, 2006 18:55

Příspěvekod Exi v úte říj 17, 2006 12:57

Jj, je to skvělá funkce, ale nefunguje a nefunguje, od té chvíle, co jsem si stáhla ten nejnovější build (i když to asi nebude tím). No nic, asi se vrátím k ICQ, tam to sice taky tuším není, ale nemám s ním tolik problémů jak s tím qipem pořád :roll:
Exi
 

Příspěvekod Exi v úte říj 17, 2006 13:03

Exi píše:Jj, je to skvělá funkce, ale nefunguje a nefunguje, od té chvíle, co jsem si stáhla ten nejnovější build (i když to asi nebude tím). No nic, asi se vrátím k ICQ, tam to sice taky tuším není, ale nemám s ním tolik problémů jak s tím qipem pořád :roll:

Teď jsem se dokonce ze zoufalství vrátila k starému buildu a už to bohužel taky nefunguje :cry:
Exi
 

Příspěvekod jenda.69 v úte říj 17, 2006 13:24

To je podivný, takovej problém jsem s tim nikdy neměl, občas se mi zdá, že se sice nechce ukázat, ale třeba teď mi to běží uplně v pohodě... Nenastavovali jste něco třeba v systému? :?:
Tento podpis příliš prázdný k zobrazení
Uživatelský avatar
jenda.69
Moderátor
 
Příspěvky: 536
Registrován: sob zář 02, 2006 21:47
Bydliště: Západní čechy

Příspěvekod Exi v úte říj 17, 2006 13:31

Já se v tom moc nevyznám, ale do systému jsem určitě nelezla :( To radši nechávám být, abych tam něco nezbabrala.
Exi
 

Příspěvekod Dugas v úte říj 17, 2006 18:01

... zwlastni, taky s tim nemam zadnej problem *
Uživatelský avatar
Dugas
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 51
Registrován: pon říj 16, 2006 18:55

Příspěvekod Exi v pát říj 20, 2006 11:58

Tak včera večer to asi na 5 minut šlo, pak už jsem musela končit a dneska to zas nejde :roll: Tak vidím, že jsem jediná s tímto problémem, škoda, ptž fakt netuším co s tím.
Exi
 

Příspěvekod Duchsvaty v ned říj 22, 2006 20:24

Exi píše:Tak včera večer to asi na 5 minut šlo, pak už jsem musela končit a dneska to zas nejde :roll: Tak vidím, že jsem jediná s tímto problémem, škoda, ptž fakt netuším co s tím.


Právě kvůli tomuto problému jsem tady šel se dotázat a zjišťuji, že nejsem sám. Jinak vše, krom avatar, což je ale věčný problém funguje normálně...
Uživatelský avatar
Duchsvaty
Nováček
 
Příspěvky: 10
Registrován: ned zář 03, 2006 12:49
Bydliště: České Budějovice, Opava


Zpět na QIP 2005 - Podpora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron