QIP Infium 9030 download
QIP 2005 8095 download

Automaticke vypinani zvuku :(

Máte nějaký problém s QIPem, potřebujete radu? Zde můžete pokládat dotazy.

Moderátoři: Lms, GasThan, Martin J. - Cetelon, Moderátoři

Automaticke vypinani zvuku :(

Příspěvekod james joint v čtv led 25, 2007 05:59

Zdravim vsechny, mam jeden problem s qipem. Pokazde kdyz ho spustim mam nastavene zvuky off, po urcite dobe se mi zvuky sami vypnou i kdyz jsem je predtim zapnul, cekam jako lopata na zpravu (lezim v posteli, monitor off :) no a ono nic, tak se podivam po hodine na obrazovku a tam mi blika xxx zprav, no moc me to se.. takze pokud mate podobny problem a umite poradit byl bych moc rad, dekuji :)
james joint
 

Re: Automaticke vypinani zvuku :(

Příspěvekod PoLyTaR v čtv led 25, 2007 08:49

james joint píše:Zdravim vsechny, mam jeden problem s qipem. Pokazde kdyz ho spustim mam nastavene zvuky off, po urcite dobe se mi zvuky sami vypnou i kdyz jsem je predtim zapnul, cekam jako lopata na zpravu (lezim v posteli, monitor off :) no a ono nic, tak se podivam po hodine na obrazovku a tam mi blika xxx zprav, no moc me to se.. takze pokud mate podobny problem a umite poradit byl bych moc rad, dekuji :)


mě to dělalo uplně to samé... pak jsem si ale všimnul že se ty zvuky vypinají když QIP přejde do nějakeho a-way statsusu (DND, A-Way, atd.) Díval jsem se v nastavení, ale nikde jsem nenašel jak tuto funkci vypnout
PoLyTaR
 

Příspěvekod Návštěvník v čtv led 25, 2007 12:24

jj tak nejak to bude sakra to je ale blbost :D
Návštěvník
 

je tak jsem na to prisel :)

Příspěvekod Návštěvník v čtv led 25, 2007 12:55

no takze sem na to prisel

Nastaveni - Stavy - Automaticky zmenit stav viditelnosti pokud se zmeni stav pripojeni

takze toto vypnout :) ale pote budete muset prepinat stavy rucne takze po 15min vam to nehodi n/a a podobne :)

thx 2 polytar za info :)
Návštěvník
 

Příspěvekod jis v úte bře 27, 2007 00:43

Pro pána, vždyť stačí zrušit defaultní zaškrtávátko v Nastavení - Události - "neupozor
jis
Nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: pon bře 26, 2007 23:31

Příspěvekod sheet^ v stř bře 28, 2007 20:10

jis : to asi nebude to prave orechove na co se autor topicu ptal ... ale to co napsal anonym by melo podle me fungovat
muhehe ...
Uživatelský avatar
sheet^
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 113
Registrován: stř zář 13, 2006 21:14
Bydliště: DM-Rankin

Příspěvekod jis v čtv bře 29, 2007 00:07

sheet^: Tak si to celé ještě jednou přečti a hlavně vyzkoušej a zvaž výhody a nevýhody obou řešení, ok?
jis
Nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: pon bře 26, 2007 23:31


Zpět na QIP 2005 - Podpora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron