QIP Infium 9030 download
QIP 2005 8095 download

ODESÍLÁNÍ SOUBORŮ

Máte nějaký problém s QIPem, potřebujete radu? Zde můžete pokládat dotazy.

Moderátoři: Lms, GasThan, Martin J. - Cetelon, Moderátoři

ODESÍLÁNÍ SOUBORŮ

Příspěvekod bergia v ned úno 25, 2007 11:52

Přestalo fungovat posílání. Zničehonic. Byla to verze 8000. Jako nově nainstalovaná fungovala a pak zničehonic během posílání přestala. Jeden obrázek se poslal a další už ne. Stejně jak u vonderky hodím soubor a nic se dál neděje. Nyní mám verzi 8010 a taky to nefachčí.
Příjmání funguje.
Co s tím? Díky.
bergia
bergia
Nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: ned zář 10, 2006 22:00

Příspěvekod Macák v ned úno 25, 2007 12:30

no sem mel stejnej problem a asi tak po 2 dnech se to normalne rozjelo a jezdi do ted ale trosku zpomaleny ale v poho.... :wink:
Uživatelský avatar
Macák
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 88
Registrován: pát úno 02, 2007 22:10

Re: ODESÍL

Příspěvekod ::superiorus:: v ned úno 25, 2007 17:16

bergia píše:Přestalo fungovat posílání. Zničehonic. Byla to verze 8000. Jako nově nainstalovaná fungovala a pak zničehonic během posílání přestala. Jeden obrázek se poslal a další už ne. Stejně jak u vonderky hodím soubor a nic se dál neděje. Nyní mám verzi 8010 a taky to nefachčí.
Příjmání funguje.
Co s tím? Díky.


v prvni řade bych se podival na nastaveni. me se jednou ze kdyz jsem aktualizoval na novejsi verzi tak mi to nahradilo i soubory s nastavenim. :(
pokud se pripojujes pres pocitac v siti na internet (proxy server) tak si over nastaveni portu. musis nastavit stejny porty jak na proxyne tak i v programu. :D;)
pokud ani to nepomuze tak zkus reinstal QIP a dat nejnovejsi verzi.
pokud nepomuze ani to tak zkus v hlavnim nastaveni zmenit server ICQ.
no a pokud nic z tohodle nepomuze tak posledni rada je ze si nastavis v QIP defaultni port posilani souboru a u providera se zeptas jestli nema tento port zablokovanej. ;)

superiorus
::superiorus::
 

Příspěvekod Návštěvník v sob bře 03, 2007 20:11

Díky moc za reakce. Dnes se to rozjelo. Ale je fakt, že po změně providera. I když ten tvrdí, že to s providerem nemá nic společného. Tak nevím. Podstatné je, že to fachčí :wink:
Návštěvník
 

Příspěvekod Návštěvník v sob bře 03, 2007 20:12

To jsem byla já, co děkovala, nepřihlášená bergia
Návštěvník
 

Příspěvekod bergia v sob bře 10, 2007 15:18

No a zas to nefunguje :-(
bergia
bergia
Nováček
 
Příspěvky: 6
Registrován: ned zář 10, 2006 22:00

Příspěvekod Tomík v stř dub 18, 2007 19:03

Jestli mas firewall tak to bude tim ze firewall tohle brani kuli viruma a tak. Zkus si před posilam souboru ji na cas posilani vypnut a při dokonceni posilani hned zase zapnut.
Tomík
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 267
Registrován: sob dub 07, 2007 17:40


Zpět na QIP 2005 - Podpora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron