QIP Infium 9030 download
QIP 2005 8095 download

Zobrazování výstrahy (vyřešeno)

Diskuze

Moderátoři: Lms, GasThan, Martin J. - Cetelon, Moderátoři

Zobrazování výstrahy (vyřešeno)

Příspěvekod cleric v pon bře 26, 2007 20:18

Zdravim, mam jistý problém s nejnovějším qipem. Hodně často mi to píše Výstrahovou hlášku, že posílam zprávy příliš rychle a že mám několik minut počkat nebo posílat zprávy pomaleji, že mi to jinak odpojí. Ani jednou mi to ještě neodpojilo a vše funguje normálně. Jen mi štve jak mi pořád vyskakuje ta hláška :(. A dělá mi to i když žádný zprávy neposílám ani nepřijímám. Nevíte někdo co s tim? Je to jediná věc, která mi vadí na qipu :(. Nenašel jsem tento problém na fóru. Kdyby jste někdo věděl co s tím, tak mi dejte prosím vědět.
cleric
Nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: pon bře 26, 2007 20:08

Příspěvekod sheet^ v pon bře 26, 2007 21:11

no me to nic takoveho nehaze .. no haze jen kdyz posilam fakt hodne zprav rychle po sobe ...
muhehe ...
Uživatelský avatar
sheet^
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 113
Registrován: stř zář 13, 2006 21:14
Bydliště: DM-Rankin

Příspěvekod Xeelee v úte bře 27, 2007 16:03

Me se to stava jen pri hromadnem rozesilani zprav.
pokusné phpBB3 fórum ::: JID: xeelee@jabbim.cz Obrázek
Chceš se na něco zeptat? podívej se jestli se to tu už neřešilo.
Cituj pouze části komentářů na které chceš reagovat. Necituj předchozí příspěvky.
qip@conf.netlab.cz - QIP konference
::: bojovník za práva menšin
Uživatelský avatar
Xeelee
Moderátor
 
Příspěvky: 2145
Registrován: čtv srp 31, 2006 16:17

Příspěvekod cleric v stř bře 28, 2007 14:48

Tak jsem pouze zmenil port pripojeni a uz mi to nedela. QIP rulezzz... enjoy
cleric
Nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: pon bře 26, 2007 20:08

Příspěvekod Daniel_As v pát zář 21, 2007 16:21

jj take mi to dela pri hromadnem rozesilani zprav ... a dokonce me to pak i na chvili odpoji :? :lol:
Daniel_As
Nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: pát zář 21, 2007 15:35

:-(

Příspěvekod cleric v stř lis 21, 2007 21:15

Tak mi opět vyskakuje okno s výstrahou "Odesíláte zprávy příliš rychle za sebou. Počkejte, prosím, několik minut nebo posílejte zprávy pomaleji jinak budete odpojeni."

Už jsem zjistil, kdy mi to okno začne vyskakovat. Je to, když si vyberu nějakou buddy iconu. Např. si vyberu kachničku a po par vterinach mi to zacne porad dokola vyhazovat tu hlasku, ze odesilam zpravy prislis rychle. Takhle se to udela parkrat a pak se doopravdy na chvili odpoji. Když si nezvolím žádnou buddy iconu, tak to funguje vše v pohodě.

Nikde tady na foru jsem nenašel kdo by měl podobný problém. Nevíte čím by to mohlo být? Když si nainstalovaný QIP nahraju na jiný komp, tak tam to funguje v pohodě. Vůbec netuším, kde tady na kompu hledat chybu.
cleric
Nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: pon bře 26, 2007 20:08

Příspěvekod Xeelee v stř lis 21, 2007 21:26

Asi moc často odesílá informaci o statusu a ICQ serveru se to nelíbí.
pokusné phpBB3 fórum ::: JID: xeelee@jabbim.cz Obrázek
Chceš se na něco zeptat? podívej se jestli se to tu už neřešilo.
Cituj pouze části komentářů na které chceš reagovat. Necituj předchozí příspěvky.
qip@conf.netlab.cz - QIP konference
::: bojovník za práva menšin
Uživatelský avatar
Xeelee
Moderátor
 
Příspěvky: 2145
Registrován: čtv srp 31, 2006 16:17

Příspěvekod cleric v stř lis 21, 2007 21:38

Jo, tak nějak bych to taky viděl. Ona ta buddy icona dokonce i každých par sekund problikne. Ale prostě netušim jak se toho zbavit. Zkoušel jsem QIP odinstalovat (pokoušel se odstranit i z registru) a pak zase instalnout. Ale nepomáhá to. Tak už fakt nevim.
cleric
Nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: pon bře 26, 2007 20:08

Příspěvekod cleric v stř lis 21, 2007 22:08

Chjo, mi to začalo dělat co jsem nainstaloval verzi QIPu 8040 :-( ... Ted i kdyz tam varatim 8030, tak to porad hlasi tu hlasku :(.
cleric
Nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: pon bře 26, 2007 20:08

Příspěvekod cleric v stř lis 21, 2007 22:27

Ach jo, uz jsem zrejme problem vyresil. Takova kravina to byla :-(((. A mne to napadne az ted :-(. Vsechno mi to zpusoboval winamp plugin. Je divny, ze reagoval na jine buddy icony nez na tu Music. Takze, kdyz jsem mel vzdy pusteny winamp a buddy iconu, tak ji to porad zjistovalo a nejak odesilalo. Ted jsem ten plugin vypnul a jede to bez problemu. Jen nechapu, ze mi to nenapadlo driv :idea: .
cleric
Nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: pon bře 26, 2007 20:08


Zpět na QIP 2005 - Diskuze a download

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron