QIP Infium 9030 download
QIP 2005 8095 download

Dotaz->Z Mirandy na QIP

Máte nějaký problém s QIPem, potřebujete radu? Zde můžete pokládat dotazy.

Moderátoři: Lms, GasThan, Martin J. - Cetelon, Moderátoři

Dotaz->Z Mirandy na QIP

Příspěvekod d_ejf v pon bře 26, 2007 23:03

Dobry den, pred chvili jsem se rozhodnul, ze prejdu na QIP z Mirandy a mam par dotazu..Jde sem nejak presunout historie z Mirandy? A jak mam udelat aby se mi zobrazovali avatary normalne v tom okne ve kterym si pisu s lidma? Nejak se mi nezobrazuje ani u jednoho kontaktu..:/ Jinak stahnul jsem si tu nejnovejsi verzi8010..diky moc!

jeste mam jeden dotaz, nevite jak udelat abych pri prihlasovani mel funkcni to tlacitko jen spustit? nejak se neda puzit a docela bych si rad vybral dycky pred spustenim v jakym stavu se prihlasim, diky moc!

//edit Xeelee: slouceny 2 prispevky
d_ejf
Nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: pon bře 26, 2007 22:57

Příspěvekod Xeelee v úte bře 27, 2007 15:55

S prechodem z Mirandy zkusenosti nemam ale co se tyka prihlasovani tak staci kdyz kliknes na Pouze spustit.
Otevre se ti okno s kontakty a pripojis se az kliknutim na nejaky online status.
Tobe se nahore nezobrazuji informace o kontaktu a jeho avatar nebo tam ty informace mas a zobrazuje se ti u uzivatelu defaultni avatar?
Pokud je to ten prvni pripad tak se dvojklikem na stredove liste prepnes z kompaktniho modu do normalniho zobrazeni.
pokusné phpBB3 fórum ::: JID: xeelee@jabbim.cz Obrázek
Chceš se na něco zeptat? podívej se jestli se to tu už neřešilo.
Cituj pouze části komentářů na které chceš reagovat. Necituj předchozí příspěvky.
qip@conf.netlab.cz - QIP konference
::: bojovník za práva menšin
Uživatelský avatar
Xeelee
Moderátor
 
Příspěvky: 2145
Registrován: čtv srp 31, 2006 16:17

Příspěvekod d_ejf v úte bře 27, 2007 23:22

S tim avatarem se to vyresilo nak sam:) Mel jsem tam ty informace, ale bez obrazku lidi a uz se ukazujou ty jejich fotky a podobne, takze dobry:) Jen se mi tam neukazuje moje fotka a vim, ze bych ji mel mit urcite nahranou, da se to tu nak skontrolovat,nebo musim jen prez server icq? A s tim tlacitkem jen spustit..ja ho totiz nemam jakoby vubec zvirazneny abych na nej mohl kliknou..a kdyz nevyplnim heslo a dam spustim a pripojit, tak mi to rekne at dam heslo a v tu chvili se to tlacitko jen spustit jakoby vytucni a jde na nej klikat, ale stejnak kdyz na nej kliknu tak to po me chce heslo a kdyz ho zadam a kliknu teda znova na jen spustit, tak se nic nedeje..:/
d_ejf
Nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: pon bře 26, 2007 22:57

Příspěvekod USER47 v pát čer 01, 2007 09:13

d_ejf píše:A s tim tlacitkem jen spustit..ja ho totiz nemam jakoby vubec zvirazneny abych na nej mohl kliknou..a kdyz nevyplnim heslo a dam spustim a pripojit, tak mi to rekne at dam heslo a v tu chvili se to tlacitko jen spustit jakoby vytucni a jde na nej klikat, ale stejnak kdyz na nej kliknu tak to po me chce heslo a kdyz ho zadam a kliknu teda znova na jen spustit, tak se nic nedeje..:/

Mám úplně stejný problém. Vyřešil to už někdo? Mám build 8020...
USER47
Nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: pon kvě 28, 2007 18:11

Příspěvekod Martin J. - Cetelon v pát čer 01, 2007 10:32

bohuzel, kliknout na pouze spustit jde jen v pripade, ze mas ve QIPU ulozene heslo.,
( trosku nedomyslene, ja vim., )
Obrázek __________ Dříve, než-li se na něco zeptáš, použij Google
Obrázek
Uživatelský avatar
Martin J. - Cetelon
Moderátor
 
Příspěvky: 1243
Registrován: ned zář 03, 2006 13:55
Bydliště: DI a. s.

Příspěvekod USER47 v pát čer 01, 2007 14:01

No jo, funguje to...díky za pomoc:).
USER47
Nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: pon kvě 28, 2007 18:11


Zpět na QIP 2005 - Podpora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron