QIP Infium 9030 download
QIP 2005 8095 download

par problemku

Download

Moderátoři: Lms, GasThan, Martin J. - Cetelon, Moderátoři

par problemku

Příspěvekod KOM v úte pro 11, 2007 11:17

Ahoj, predem se omlouvam za pripadne zdvojeni topicu. Par veci s kerejma si nevim rady:
1. po pouziti rezimu "spanku" pocitace a znovu prihlaseni se, se jiz QIP Infium sam neprihlasi, jsem ofline. Dela to jeste nekomu, je to uz vyresene?
2. pri prihlaseni mi vyjede okno "IM sítě" kde bylo prihlaseni k ICQ protokolu, to jsem vyplnil (to uz neni ani v nabidce), ale zustava tam Jabber a spol. Jak toto okno vypnu, aby se mi jiz nezobrazovalo a QIP najel bez tohoto okna? - toto uz jsem vyresil, nasel jsem to v nastaveni, kde jsou IM site a tam jsem dal zbyvajici protokoly vypnout!
3. Muzete vypnout QIP infium? Ja tedy normalnim zpusobem ne, musim asi 3x pouzit prave tlacitko na ikone u hodin, pote mi vyskoci jakesi okno s nesmyslnyma znakama a trema moznostma a jeste volbou zda-li chci odeslat report o problemu. Dela to nekomu z vas?
4. Daji se odesilat soubory v QIP infium? Vim ze v klasickem QIP se nejprve v nastaveni muselo odesilani a prijimani souboru povolit, zde to nemuzu najit!
5. QIP infium se dost casto sam od sebe vypne, proste zmizi z listy u hodin, dela to nekomu?

QIP Infium jsem si poridil jen kvuli jedne jedine veci a to, ze by melo mit ozvuceno, kdyz mi nekdo posle soubor. Jelikoz zde posilani stejne nejde a program zatim obsahuje mnozstvi chyb, vracim se zpet k normalni verzi QIP a infium verzi zacnu pouzivat asi az ve finalni ne bata verzi.

Takze trosku mimo misu - nevite nekdo, jak ozvucit v normalnim QIP, kdyz mi nekdo posle soubor?! Dekuji predem za odpovedi.
KOM
Nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: stř pro 05, 2007 18:22

Re: par problemku

Příspěvekod Lms v úte pro 11, 2007 13:50

Ad. 3 Máš opravu nejnovější QIP Infium Beta 2, protože chybné úkončování programu bylo někdy v prvních verzích.
Ad. 4 V QIPu Infium se dají odesílat soubory, a funguje to lépe než v 2005ce; a nemusí se nikde nic nastavovat.
Ad. 5 Zajímavé toto mi dělalo u 2005ky u Infium vůbec....
Má tvorba:
- češtiny pro protokoly Jabber, XIMSS (Phone) a MRA a nějaké pluginy
- plugin Weather (Počasí)
Konferenční místnost pro QIP a vše okolo něj:
qip@conf.netlab.cz
Uživatelský avatar
Lms
CZlokátor
 
Příspěvky: 720
Registrován: stř kvě 09, 2007 07:46
Bydliště: doma u PC

Re: par problemku

Příspěvekod Xeelee v úte pro 11, 2007 16:21

ad2) V nastavení (IM sítě) je deaktivuj nebo smaž knihovny ve složce Protos.

V QIP 2005 můžeš maximálně změnit stávající zvuky.
pokusné phpBB3 fórum ::: JID: xeelee@jabbim.cz Obrázek
Chceš se na něco zeptat? podívej se jestli se to tu už neřešilo.
Cituj pouze části komentářů na které chceš reagovat. Necituj předchozí příspěvky.
qip@conf.netlab.cz - QIP konference
::: bojovník za práva menšin
Uživatelský avatar
Xeelee
Moderátor
 
Příspěvky: 2145
Registrován: čtv srp 31, 2006 16:17

Příspěvekod Robo77 v stř pro 12, 2007 19:47

ad.1 Toto my vadí najviac na novom QIPu, po prebudení PC a pripojení na internet sa musím ručne prihlásiť. Dúfam do finálnej verzii to vyriešia.
Robo77
Nováček
 
Příspěvky: 9
Registrován: čtv črc 05, 2007 01:00

Pomoc

Příspěvekod Vojcek-cz v ned úno 03, 2008 13:04

Chtěl bych se zeptat kdyz nainstaluju jakykoli QIP infium tak se mi nevytvoří složka profiles a tím pádem nemám přístup k přijatým souborům a když dám v qipovi zobrazit přijaté soubory tak mi to řekne chybu že prostě nemůže najít umístění té složky profiles. Předem děkuji za radu
Vojcek-cz
Nováček
 
Příspěvky: 1
Registrován: ned úno 03, 2008 12:59

Příspěvekod Pivoth v ned úno 03, 2008 13:12

slozka profiles se ti vytvori vzdy kdyz si zalozis profil.. zkus reinstal a zalozit profil znovu
Uživatelský avatar
Pivoth
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 201
Registrován: stř říj 31, 2007 21:00
Bydliště: Turnov

Příspěvekod Pafo v ned úno 03, 2008 13:14

Vojcek-cz: A nemáš Windows Vista? Jestli ano zkus nainstalovat do jiného adresáře než Program files
Uživatelský avatar
Pafo
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 166
Registrován: čtv srp 23, 2007 10:53
Bydliště: Mladá Boleslav


Zpět na QIP Infium - Diskuze a download

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron