QIP Infium 9030 download
QIP 2005 8095 download

Old Smiles (vyřešeno)

Smajlíci

Moderátoři: Lms, GasThan, Moderátoři

Old Smiles (vyřešeno)

Příspěvekod ratuudre v úte led 01, 2008 22:42

Ahoj,mozna mam debilni dotaz,ale chtel bych se zeptat,jestli existuji smajlici "ti old" ze starsich verzi icq,ke kterym byly pro qipa pridany dalsi ksichtiky? Tech zakladnich je 28 a kdyz nekdo posila smajly a ma nejaky jiny,tak se zobrazi je ta zkratka *xy*.
Diky za vase odpovedi a tipy...

EDIT: jen na doplneni: mam QIP 2005 8030

/edit Lms: spojeny dva příspěvky
ratuudre
Nováček
 
Příspěvky: 8
Registrován: úte led 01, 2008 22:27

Příspěvekod Pafo v stř led 02, 2008 09:38

Tak i zde na fóru je možné najít smajlíky ze starší verze ICQ (našel jsem zde statické z ICQ 5 a 5.1 - žluté a oranžové). Záleží na tom, zda chcete animované nebo statické. A jakou starší verzi ICQ myslíte?
Uživatelský avatar
Pafo
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 166
Registrován: čtv srp 23, 2007 10:53
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvekod ratuudre v stř led 02, 2008 17:25

No ja vim,ze se daji stahnout,ale myslel jsem nejake navic,oproti tem klasickym. Mam na mysli staticke,ale priznam se,ze nevim,jestli jsou z ICQ 5 nebo 5.1. Poslu screenshot,aby bylo jasne ktere mam na mysli pro rozsireni...
Obrázek
ratuudre
Nováček
 
Příspěvky: 8
Registrován: úte led 01, 2008 22:27

Příspěvekod Pafo v stř led 02, 2008 18:26

Jo takhle. Asi jsem to nedokonale pochopil. Ještě jsem se nikde nesetkal s rozšiřujícími smajlíky stejné stylem jako ty v ICQ a pochybuji, že jsou, ale mýlit se mohu. Někdo třeba o nich ví. Každopádně jsou weby, kde se nachází spousta sad smajlíků. Podíval bych se i na weby týkající se Mirandy. Člověk může najít podobné, nebo některé se mu prostě zalíbí. Pak není velký problém z nich udělat sadu.
Uživatelský avatar
Pafo
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 166
Registrován: čtv srp 23, 2007 10:53
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvekod ratuudre v stř led 02, 2008 22:57

skoda,protoze z tech,co jsem videl se mi tihle "starici" libej ze vseho nejvic a hlavne jsem si na ne uz zvykl. Animovani mi prijdou jako z nejakeho xchatu(ktery nemusim) a ti novi z icq jsou zas neprehledni...Tak nezbyva nez hledat :( Kdybys jen tak nahodou na neco podobneho narazi,tak se urcite ozvi..Predem diky....A jestli ostatni vedi o necem,co popisuju,tak at se prosim ozvou...Diky moc...
ratuudre
Nováček
 
Příspěvky: 8
Registrován: úte led 01, 2008 22:27

Příspěvekod Black_Fox v stř led 02, 2008 23:25

Možná bych ti mohl pomoct... tady těchto 28 základních starých smajlů z icq 5.1 používám místo jejich animovaných náhrad z qipu, vyzkoušej, jestli to bude to, co hledáš :) A nezapomeň zálohovat! http://uloz.to/132124/icq_old.zip
I am... ߣαск_ƒo×...
Necitujte celý předchozí příspěvek! Tím myslím přesně ten, který je hned nad tím vaším!
Uživatelský avatar
Black_Fox
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 358
Registrován: úte kvě 01, 2007 09:11
Bydliště: ZL, CZ

Příspěvekod Pafo v čtv led 03, 2008 00:17

Black_Fox: Myslím, že tazatel má těch 28 smajlíků, ale chce další ve stejném duchu.

ratuudre: Trochu jsem hledal a přeci jen jsem něco našel. Tady jsou požadované, plus několik desítek smajlíků navíc. Problém je, že jsou pro Mirandu ve zvláštním formátu .xep, který je pro mě nerozluštitelný a zatím nevím, jak z toho ty smajly vypreparovat. Na té adrese je screen. Kdyby se nějací hodili, snad nám tu někdo poradí, čím bychom je z toho formátu získali.
Naposledy upravil Pafo dne pát led 04, 2008 10:51, celkově upraveno 2
Uživatelský avatar
Pafo
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 166
Registrován: čtv srp 23, 2007 10:53
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvekod ratuudre v čtv led 03, 2008 17:57

Diky moc!Myslim,ze to je presne to,co hledam-jsou tam ty zakladni,kteri jsou asi stejni+dalsi podobneho charakteru!!:)Skoda jen,ze jsou pro mirandu...Doufam teda,ze nekdo vi,jak prevest ten format .xep,aby to bylo kompatibilni s qipem... Poradi teda nekdo?
ratuudre
Nováček
 
Příspěvky: 8
Registrován: úte led 01, 2008 22:27

Příspěvekod Black_Fox v čtv led 03, 2008 22:18

Kdysi jsem ze srandy udělal pár bonusových smajlíků - jsou kompletně vyrobené ze součástí jiných oficiálních smajlů :) Sice jsou v bmp, ale tehdy jsem o kompresi nevěděl téměř nic a i tak jsou ve velikostech maximálně desítek kB...
I am... ߣαск_ƒo×...
Necitujte celý předchozí příspěvek! Tím myslím přesně ten, který je hned nad tím vaším!
Uživatelský avatar
Black_Fox
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 358
Registrován: úte kvě 01, 2007 09:11
Bydliště: ZL, CZ

Příspěvekod Pafo v pát led 04, 2008 10:52

Už jsem je vypreparoval. Stažení Zde. Pokud by někdo potřeboval získat obrázky z formátu xep, může použitím nConvers++ Emotion Package Tool 1.5.1.17
Uživatelský avatar
Pafo
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 166
Registrován: čtv srp 23, 2007 10:53
Bydliště: Mladá Boleslav


Zpět na QIP - Smajlíci

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron