QIP Infium 9030 download
QIP 2005 8095 download

png2dll

Podpora

Moderátoři: Lms, GasThan, Martin J. - Cetelon, Moderátoři

png2dll

Příspěvekod xeRron v pon črc 09, 2007 22:49

potreboval by som len poradit nejaky dobry free soft ktorym prevediem vytvoreny skin z .png suborov do .dll suboru. Je na to vhodny aj Restorator 2007?
Uživatelský avatar
xeRron
Nováček
 
Příspěvky: 5
Registrován: pon črc 09, 2007 22:40

Re: png2dll

Příspěvekod GasThan v pon črc 09, 2007 23:01

xeRron píše:potreboval by som len poradit nejaky dobry free soft ktorym prevediem vytvoreny skin z .png suborov do .dll suboru. Je na to vhodny aj Restorator 2007?

samozrejme ze je na to vhodny ale free neni :wink:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
GasThan
Moderátor
 
Příspěvky: 584
Registrován: pon kvě 21, 2007 14:22
Bydliště: SLOVAKIA, TRNAVA

Re: png2dll

Příspěvekod xeRron v pon črc 09, 2007 23:04

oki cize novy skin som spravil a akym sposobom prevediem tie obrazky do dll-ka? Nechcem ich prerabat priamo v tom programe ale mam spravenych 40 vlastnych obrazkov (tie iste nazvy a rozmery) a xem ich dat do toho dllka. Ide mi len o tento postup =]. Dik
Uživatelský avatar
xeRron
Nováček
 
Příspěvky: 5
Registrován: pon črc 09, 2007 22:40

Re: png2dll

Příspěvekod GasThan v úte črc 10, 2007 01:14

xeRron píše:oki cize novy skin som spravil a akym sposobom prevediem tie obrazky do dll-ka? Nechcem ich prerabat priamo v tom programe ale mam spravenych 40 vlastnych obrazkov (tie iste nazvy a rozmery) a xem ich dat do toho dllka. Ide mi len o tento postup =]. Dik

no ono to funguje tak ze v restoretore si otvoris nejky skin trebar zakladny a a maju jednotlive obrazky svoje cislo a ktory chces zmenit tak nanho kliknes a nahradis ho tym ktorym chces a potom do DLL ulozis. Ono to nefunguje tak ako si myslis ze vytvoris si obrazky a ono ti to prevedie :wink:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
GasThan
Moderátor
 
Příspěvky: 584
Registrován: pon kvě 21, 2007 14:22
Bydliště: SLOVAKIA, TRNAVA

Re: png2dll

Příspěvekod xeRron v úte črc 10, 2007 07:57

JeRRy^ píše:
xeRron píše:oki cize novy skin som spravil a akym sposobom prevediem tie obrazky do dll-ka? Nechcem ich prerabat priamo v tom programe ale mam spravenych 40 vlastnych obrazkov (tie iste nazvy a rozmery) a xem ich dat do toho dllka. Ide mi len o tento postup =]. Dik

no ono to funguje tak ze v restoretore si otvoris nejky skin trebar zakladny a a maju jednotlive obrazky svoje cislo a ktory chces zmenit tak nanho kliknes a nahradis ho tym ktorym chces a potom do DLL ulozis. Ono to nefunguje tak ako si myslis ze vytvoris si obrazky a ono ti to prevedie :wink:


ok uz to frci, cakal som nieco zlozitejsie =]. thx
Uživatelský avatar
xeRron
Nováček
 
Příspěvky: 5
Registrován: pon črc 09, 2007 22:40

Příspěvekod GasThan v úte črc 10, 2007 08:57

v poho neni zac :wink:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
GasThan
Moderátor
 
Příspěvky: 584
Registrován: pon kvě 21, 2007 14:22
Bydliště: SLOVAKIA, TRNAVA


Zpět na QIP Infium - Podpora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron