QIP Infium 9030 download
QIP 2005 8095 download

URL zpráva (url message) z mirandy

Podpora

Moderátoři: Lms, GasThan, Martin J. - Cetelon, Moderátoři

URL zpráva (url message) z mirandy

Příspěvekod Dave007 v ned srp 12, 2007 13:58

kdyz jsem invisible, tak mi od jednoho kontaktu prijde zprava s textem "url zpráva" ... docetl jsem se, ze za to muze plugin do mirandy "active status check" a ze nekteri klienti na url zpravu automaticky reaguji, a tak miranda zjisti, ze je kontakt neviditelny a ne offline....chtel bych se zeptat, jestli QIP na toto reaguje, nebo se porad tvari pro tyto mirandy jako offline
Dave007
Nováček
 
Příspěvky: 13
Registrován: pon črc 30, 2007 19:43

Příspěvekod Martin J. - Cetelon v ned srp 12, 2007 16:25

tak to fakt netusim, slysim to poprve, nikdy mi nic podobneho neprislo, ani jako online, ani jako offline..,
Obrázek __________ Dříve, než-li se na něco zeptáš, použij Google
Obrázek
Uživatelský avatar
Martin J. - Cetelon
Moderátor
 
Příspěvky: 1243
Registrován: ned zář 03, 2006 13:55
Bydliště: DI a. s.

Příspěvekod HanyZ v ned srp 12, 2007 21:22

mě se to stalo od uživatele s mirandou a to jsem byl normálně online - zpráva byla s textem -" URL zpráva" :lol:
Uživatelský avatar
HanyZ
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 547
Registrován: sob dub 28, 2007 10:29
Bydliště: Karviná

Re: URL zpráva (url message) z mirandy

Příspěvekod lidi1 v sob pro 01, 2007 14:49

Dave007 píše:kdyz jsem invisible, tak mi od jednoho kontaktu prijde zprava s textem "url zpráva" ... docetl jsem se, ze za to muze plugin do mirandy "active status check" a ze nekteri klienti na url zpravu automaticky reaguji, a tak miranda zjisti, ze je kontakt neviditelny a ne offline....chtel bych se zeptat, jestli QIP na toto reaguje, nebo se porad tvari pro tyto mirandy jako offline



Zdar ... jj oni te uvidi ze ses neviditelnej ... funguje to i u Infia ... se proste neschovas ... ale aby ti to nebylo lito ... tady mas taky neco good

http://kanicq.ru/invisible/en/?method=2
lidi1
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 20
Registrován: ned lis 18, 2007 13:56


Zpět na QIP Infium - Podpora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků