QIP Infium 9030 download
QIP 2005 8095 download

ICQ 6

Mimo téma

Moderátoři: Lms, GasThan, Martin J. - Cetelon, Moderátoři

ICQ 6

Příspěvekod Tomík v pon srp 13, 2007 21:19

mam takovi dotaz mam kontakt, pouziva icq 6, ktery vim ze chodi casto na neviditelny a tak normalne kdyz nekomu napisu kdyz je invisible tak kdyz mi napise zpet tak se mi ukaze jako kiticka s ocickem jak jsme zvykli ale u tamtoho kontaktu se mi hodi jako on line přitom on mi tvrdi ze je neviditelny ale ma status zaneprazdneny tak ja nevim co je to za bordel na tom icq mohl by me to nekdo zduvodnit? ja vim asi to neni dobre srozumitelne ale snad to nekdo přelouska je to sice divne ptat se na QIP foru na icq ale tak me se to stava na qipu.
Tomík
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 267
Registrován: sob dub 07, 2007 17:40

Příspěvekod Cl_under v pon srp 13, 2007 22:37

Nemá tě v seznamu Neviditelných ?

Ne ve visible listu, aby jsi ho viděl když je invis, ale do invisible listu..

Mě se tohle stavalo z brachou, jsem mu psal a byl off, a vždycky když odepsal tak se mi hodil najedno online.., pak na to jednou přišel, že nás měl všechny v invisble listu :D
Uživatelský avatar
Cl_under
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 177
Registrován: sob kvě 12, 2007 16:12

Příspěvekod Tomík v úte srp 14, 2007 07:38

no to je prave ze to nema me v invis. listu a to me prave ze desi. Ale kdyby me mel v invis. listu tak byhc ho videl ten kontak hnedka po přihlaseni jako on line a nebo kdyby se přihlasil ne?
Tomík
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 267
Registrován: sob dub 07, 2007 17:40

Příspěvekod Black_Fox v úte srp 14, 2007 11:50

Tomík píše:tak byhc ho videl ten kontak hnedka po přihlaseni
Ano, to je přesně VISIBLE list.
I am... ߣαск_ƒo×...
Necitujte celý předchozí příspěvek! Tím myslím přesně ten, který je hned nad tím vaším!
Uživatelský avatar
Black_Fox
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 358
Registrován: úte kvě 01, 2007 09:11
Bydliště: ZL, CZ

Příspěvekod Cl_under v úte srp 14, 2007 13:50

Tomík píše:no to je prave ze to nema me v invis. listu a to me prave ze desi. Ale kdyby me mel v invis. listu tak byhc ho videl ten kontak hnedka po přihlaseni jako on line a nebo kdyby se přihlasil ne?


Tak to je ten druhej list.., prostě :

Jeden funguje tak, že jakmile se nalogneš, a on je invisible tak ho vidíš jako invisible. (Seznam viditelných

Druhej funguje tak, že ho vidíš offline, a jakmile on ti odepíše tak ho vidíš jako online. (Seznam neviditelných)

Takhle nějak by to mělo bejt no.. :shock:
Uživatelský avatar
Cl_under
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 177
Registrován: sob kvě 12, 2007 16:12

Příspěvekod Tomík v úte srp 14, 2007 21:19

ty jo diky, ale kdyz nekdo mam nekoho v seznamu nevitelelnych na icq a přihlasi se ne neviditelny ale on line tak ho narmalne vidim jako on line ale nemel bych ho videt jako off line?
Tomík
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 267
Registrován: sob dub 07, 2007 17:40

Příspěvekod Cl_under v stř srp 15, 2007 11:48

Tomík píše:ty jo diky, ale kdyz nekdo mam nekoho v seznamu nevitelelnych na icq a přihlasi se ne neviditelny ale on line tak ho narmalne vidim jako on line ale nemel bych ho videt jako off line?


Nene, když on tě tam bude mit, tak ho uvidíš offline..

To je dobrá věc pro takovy ty otravný lidi, co hned začnou spamovat icq jakmile viděj že jsi online.., tak si je tam hodíš a viděj tě offline dokud jim nenapíšeš.., pak tě viděj on :)

Je to takovy zmotaný, asi jsi to nepochopil, páč jsem to určitě blbě napsal :lol:
Uživatelský avatar
Cl_under
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 177
Registrován: sob kvě 12, 2007 16:12

Příspěvekod Tomík v stř srp 15, 2007 16:27

ale jo uz trochu jo ale je to divny mel by v tom byt poradek.
Tomík
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 267
Registrován: sob dub 07, 2007 17:40

Příspěvekod Black_Fox v stř srp 15, 2007 19:10

Zřejmě to chápeš obráceně... (in)visible list neurčuje, jak ty uvidíš lidi, ale jak ONI uvidí TEBE :) Takže lidi, které máš v invisible listu (seznam NEviditelných), tě neuvidí nikdy, a lidi, které máš ve visible listu (seznam viditelných), tě uvidí vždycky :)
I am... ߣαск_ƒo×...
Necitujte celý předchozí příspěvek! Tím myslím přesně ten, který je hned nad tím vaším!
Uživatelský avatar
Black_Fox
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 358
Registrován: úte kvě 01, 2007 09:11
Bydliště: ZL, CZ

Příspěvekod Tomík v stř srp 15, 2007 21:37

no slava tedka jste mi v tom udelal ted ale zmatek ja to musim nejak střebat
Tomík
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 267
Registrován: sob dub 07, 2007 17:40

Příspěvekod Cl_under v čtv srp 16, 2007 22:18

Neni zač :lol:
Uživatelský avatar
Cl_under
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 177
Registrován: sob kvě 12, 2007 16:12


Zpět na Mimo téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron