QIP Infium 9030 download
QIP 2005 8095 download

Problém s pluginem Winamp2Infium

Podpora

Moderátoři: Lms, GasThan, Martin J. - Cetelon, Moderátoři

Problém s pluginem Winamp2Infium

Příspěvekod krida v čtv srp 16, 2007 20:40

Zdravím všechny qipaře, mám problém s tímto pluginem , nechce mi zobrazovat ve statusu :( Mám to nastavené tak jak bylo na obrázku na QIP.ru
Nevíte někdo co s tím please???
krida
Nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: čtv srp 16, 2007 20:37
Bydliště: Savín

Příspěvekod .jaC v pát srp 17, 2007 14:15

Použij WinAMP2Infium 0.3b.
Kód: Vybrat vše
www.edisk.cz/stahni/02759/Winamp2Infium.0.3.zip_184.64KB.html


Složku Winamp2Infium zkopíruješ do adresáře Plugins u tvého Infia. Restartuješ/zapneš Infium. Dáš si status hudba. A v textu statusu můžeš použít proměnný:
%TITLE% - název interpreta a písničky
%STATE% - stav přehrávání. (když písnička hraje nic se nezobrazuje, když si jí zapauzuješ objeví se tam (paused) a když jí zastavíš, objeví se tam (stopped). :)

Obrázek
.jaC
Nováček
 
Příspěvky: 5
Registrován: pát čer 29, 2007 10:05

Příspěvekod siver v pát srp 24, 2007 01:25

nejak nefacha ten plugin presne nastaveny jak to je a lidi z icq ani mirandou nic nevidi nai kdyz napisou ani ve statusu,umi to jen mezi sebou QIP a QIP? NEBO JAK TO JE?
siver
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 29
Registrován: stř čer 27, 2007 17:30

Příspěvekod Blaze v pát srp 31, 2007 11:42

S tímhle plug-inem mám taky problém, když ho stáhnu a nastavím, tak mi to generuje jen vždycky tu první písničku... jakmile přejdu na další tak tam zůstává pořád ta první. Musím jedině znovu napsat do statusu %TITLE% neví někdo jak na to :?:
Uživatelský avatar
Blaze
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 23
Registrován: ned srp 26, 2007 23:10

Příspěvekod .jaC v pát srp 31, 2007 22:23

1/ Jdi do Nastavení -> Pluginy -> WinAMP2Infium.dll -> Nastavení a zkontroluj si jak častou tam máš aktualizaci (Poll frequecy). Nejlepší je asi na jednu vteřinu.

Obrázek

2/ Až tam napíšeš %TITLE% a zas otevřeš to pole, tak to NESMÍŠ potvrzovat OK, ale Zrušit (Storno). Pokud klikneš na OK, tak se ti tam uloží už jen název a přemaže ty proměnný.

Obrázek
.jaC
Nováček
 
Příspěvky: 5
Registrován: pát čer 29, 2007 10:05

Příspěvekod krida v ned zář 02, 2007 21:04

Toš vyzkóšel sem ten winamp2infium a infium mi ten plugin vubec nezobrazí v tabulce s pluginama
krida
Nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: čtv srp 16, 2007 20:37
Bydliště: Savín

Příspěvekod Blaze v ned zář 02, 2007 21:08

A máš nejnovější BETU infia? pokud si to treba stahoval ze stahuj.cz tak to je jasny... musis kdyztak to znovu stahnout z QIP.ru a prekopirovat.
Uživatelský avatar
Blaze
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 23
Registrován: ned srp 26, 2007 23:10

Příspěvekod krida v pon zář 03, 2007 17:25

Jo paráda už to fachá dik moc
krida
Nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: čtv srp 16, 2007 20:37
Bydliště: Savín

Příspěvekod HanyZ v pon zář 03, 2007 22:08

jede to i s WMP 10 či 9 nebo jen s Winampem ?

Edit MJC: A co WMP 11, ten nezname?? :lol: :lol:
Uživatelský avatar
HanyZ
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 547
Registrován: sob dub 28, 2007 10:29
Bydliště: Karviná

Chyba v pluginu

Příspěvekod Riman v úte zář 18, 2007 18:16

Chyba: Verze, na kterou je zde odkaz, nezobrazuje první znak v názvu.

Díval jsem se do zdrojáků, jak je to řešeno, a je to velmi jednoduché - najde to okno WinAmpu a načte si jeho titulek. WinAmp v názvu okna standardně zobrazuje řetězec "interpet - název skladby - Winamp". Autor odstraní tu koncovou část " - Winamp". Ale pak tam má řádek, kterému nerozumím, resp, nevím proč tam je - snaží se ze začátku názvu smazat znaky po tečku. Vzhledem k tomu, že to tečku nenajde, což kód nekontroluje, smaže to první znak.

Tu podivnou řádku jsem zakomentoval a plugin zkompiloval. Teď už mi to zobrazuje název celý, přinejmenším na mé verzi Winampu. (To co Winamp v titulku zobrazuje, si v něm můžete nastavit v Advanced Title Formating.)

Instalace: Plugin musí být ve vlastním podadresáři, když je přímo v plugins, nepracuje to.

HanyZ: Ta verze, co tady je, umí jen WinAmp. Pokud při přehrávání Windows Media Player zadává název skladby do titulku, mělo by to ale jít upravit i pro něj.
Riman
Nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: stř bře 28, 2007 13:04

Chyba... moje

Příspěvekod Riman v úte zář 18, 2007 18:25

To co jsem nepsal výše, platí na verzi 0.2. Ale koukám, že jsem úplně přehlédnul, že už je tady odkaz na verzi 0.3. V té chyba není.
Tomu se říká zbytečná práce... ;-)

edit: Dopustil jsem se té chyby, že jsem sledoval statický text v popisku stavu.
V nové verzi ta chyba/funkce je taky.

Odvolávám, co jsem odvolal a slibuji, co jsem slíbil! :)

/edit Xeelee: slouceny dva prispevky
Riman
Nováček
 
Příspěvky: 7
Registrován: stř bře 28, 2007 13:04

Příspěvekod Bari v pát zář 28, 2007 13:47

Tak jsem to konečně zprovoznil... Akorát bych se chtěl zeptat, jestli se dá nějak nastavit, aby když zapnu winamp, tak se mi tam zobrazil nazev pisnicky, ktera hraje a kdyz winamp vypnu, tak aby tam byl zase automaticky krizek. Abych nemusel vzdycky rucne davat status Hudba pred poslouchanim a pak zase rucne krizek...
Bari
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 37
Registrován: pát zář 28, 2007 12:03

Příspěvekod p@lo v pát zář 28, 2007 14:38

da sa to nastavit tak, ze ti to bude sam menit. niekde tu bol screen, tak skus ceknut :D
Uživatelský avatar
p@lo
Nováček
 
Příspěvky: 11
Registrován: úte srp 21, 2007 18:31
Bydliště: Detska izba

Příspěvekod Bari v pát zář 28, 2007 14:46

No já jsem se právě koukal a nějak jsem na to nepřišel :( Teda mě to možná jednou šlo, ale teď mi to zase nejde a nevím, jak jsem to udělal, že mi to šlo, protože já jsem pořád zkoušel různý nastavení atd :) A náhodou aby to ukázalo jak čas písničky momentální z celkovýho času to asi nejde nastvit že?
Bari
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 37
Registrován: pát zář 28, 2007 12:03


Zpět na QIP Infium - Podpora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron