QIP Infium 9030 download
QIP 2005 8095 download

Připomínky

Pravidla, informace, hlášení chyb, vzkazy pro a od admina, návrhy na zlepšení fóra

Moderátoři: Lms, GasThan, PCMark, Moderátoři

Připomínky

Příspěvekod LinS v sob zář 02, 2006 15:31

Když už jsem se tu lognul a pročítám to tu, takže:
  1. V threadu Pravidla fóra máš v 8.pravidle namísto osmičky a pravé závorky logicky zobrazeného smajlíka. Osobně bych to vyřešil přepsání pravidel do Listu, jež jsem použil v tomto příspěvku, jistě víš co mám na mysli, nebo třeba stačí dát mezera.
  2. V threadu Pravidla fóra máš v 13.pravidle chyby "meších" a "užívatele".
  3. V threadu Spuštění oficiální české technické podpory QIP messengeru máš chybičku: "Již brzy brzy u nás"...
  4. Někde Ti koliduje obrázek s adresou "http://QIP.pcmark.info/templates/AirHead/images/icon_minipost.gif" při náhledu na rozepsanou zprávu.
  5. V příspěvku o avatarech máš "•", stačí opět použít Listu a namísto "List=1" dát "List=*" ;-)
  6. Je sice hezká informace o možných parametrech avataru, já jsem tedy nějak nenašel v nastavení tuto možnost :roll: .
  7. osobně mi připadne zvláštní umístění sekce fóra "Info o fóru" hned na začátku...
  8. Tak abych jen nebuzeroval, tak musím uznat, že FAQ jsou velice inteligentně stvořeny, pěkně sepsány a to velice prakticky, to klobouk dolů ;-).
Doufám, že toto nebudeš brát jako buzeraci, nebo rýpání, jen jsem si toho všiml, když jsem to pročítal.

EDIT: a ještě jsem si všiml jednoho nedostatku (překlepu). U sekce fóra "QIP - Diskuze" je popis: "Diskuze p nových verzích QIPu, QIP ke stažení"

PS: Jestli tyhle chyby nějak vyřešíš, klidně tenhle thread smaž, ať to tu třeba nestraší :wink: .
Naposledy upravil LinS dne sob zář 02, 2006 16:03, celkově upraveno 1
LinS
Uživatelský avatar
LinS
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 30
Registrován: sob zář 02, 2006 14:39
Bydliště: Praha

Příspěvekod PCMark v sob zář 02, 2006 15:51

Opravím co se dá, díky za připomínky :D
Uživatelský avatar
PCMark
Administrátor
 
Příspěvky: 414
Registrován: čtv srp 31, 2006 10:09
Bydliště: Hlučín, Ostrava

Příspěvekod LinS v sob zář 02, 2006 16:15

jj, a hodně gl díky mému hnidopichování :wink: :lol: .

btw koukal jsem na ten chybějící obrázek "icon_minipost.gif" a je tam odkaz na vzhled fóra "AirHead" namísto "greenpar", takže stačí jen přepsat cestu ;-).

A slibuju, že už mlčim a nebudu rýt 8-) .
LinS
Uživatelský avatar
LinS
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 30
Registrován: sob zář 02, 2006 14:39
Bydliště: Praha

Příspěvekod PCMark v sob zář 02, 2006 16:23

Avatary jsou opravené, smajliky přidane, chyby v textech opraveny (s listem se mi hrát nechce).
icon_minipost.gif tu nechybí viz: Obrázek

:juch:
Uživatelský avatar
PCMark
Administrátor
 
Příspěvky: 414
Registrován: čtv srp 31, 2006 10:09
Bydliště: Hlučín, Ostrava

Příspěvekod LinS v sob zář 02, 2006 16:28

PCMark píše:icon_minipost.gif tu nechybí viz: Obrázek

Jak jsem psal, "při náhledu na rozepsanou zprávu", né při prohlížení příspěvků :wink: . Zkus se při rozepsané zprávě podívat na "Náhled" a zjistíš co myslím. :)

EDIT: Samozřejmě myslím při vzhledu fóra "greenpar". :wink:
LinS
Uživatelský avatar
LinS
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 30
Registrován: sob zář 02, 2006 14:39
Bydliště: Praha

Příspěvekod PCMark v sob zář 02, 2006 16:39

Opraveno
Uživatelský avatar
PCMark
Administrátor
 
Příspěvky: 414
Registrován: čtv srp 31, 2006 10:09
Bydliště: Hlučín, Ostrava


Zpět na Pochvaly a připomínky fóra

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron