QIP Infium 9030 download
QIP 2005 8095 download

QIP nejde spustit

Diskuze

Moderátoři: Lms, GasThan, Martin J. - Cetelon, Moderátoři

QIP nejde spustit

Příspěvekod Barasek v stř zář 05, 2007 17:36

Ahojky, do teď jsem používala Mirandu a vzhledem k tomu, že si QIP pochvaluje hodně lidí, stáhla jsem si jej a podle sebe si upravovala nastavení. Pak jsem si stáhla z oficiálních stránek qipu skiny a použila skin Vista. Jelikož pro zobrazení skinu jsem musel QIP vypnout a zapnout, učinila jsem tak, jenomže místo toho, aby se zase vpořádku spustil mi hlásí chybu SKINS EROR: Skins Directory Not Found Program will be closed. Ani přihlašovací okno se neotevře, nic jen krom toho upozornění. Zkoušela jsem odstranit skin ze složky skinů ale nepomohlo to. Nezkoušela jsem ten skin mazat, jelikož mám strach to udělat. Nevíte někdo čím by to mohlo bát a hlavně, jak QIP zase spustit? Moc děkuji předem za pomoc!!!
Barasek
Nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: stř zář 05, 2007 17:29

Příspěvekod Xeelee v stř zář 05, 2007 18:02

Neco v tom skinu asi schazi.
Muzou to byt smajlici (.../QIP/Skins/Smilies) nebo schazi nejaky obrazek primo ve skinu.
Zkus porovnat soubory s vychozim skinem.
QIP zprovoznis tak ze ve slozce Skins otevres v Poznamkovem bloku soubor current.cfg (asi se ti nebude zobrazovat pripona) a na prvni radek napis nazev slozky se skinem ktery chces aby QIP nacetl pri startu (musi byt ve slozce Skins).
Cislo na druhem radku nemaz ani neprepisuj.
pokusné phpBB3 fórum ::: JID: xeelee@jabbim.cz Obrázek
Chceš se na něco zeptat? podívej se jestli se to tu už neřešilo.
Cituj pouze části komentářů na které chceš reagovat. Necituj předchozí příspěvky.
qip@conf.netlab.cz - QIP konference
::: bojovník za práva menšin
Uživatelský avatar
Xeelee
Moderátor
 
Příspěvky: 2145
Registrován: čtv srp 31, 2006 16:17

Příspěvekod Barasek v stř zář 05, 2007 18:55

Jo, bezva, děkuji moc. Teď se je ale na řadě další otázka, jak to, že mi nejde spustit žádný skin? Všechny jsem si stahovala z oficiálních stránek qipu a u všech mi to hlásí stejnou chybu....:o/
Barasek
Nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: stř zář 05, 2007 17:29

Příspěvekod Barasek v stř zář 05, 2007 19:02

Tak jsem na to přišla, chyba byla v tom, že jsem skin extrahovala do složky se stejným názvem a díky tomu byl skin uložen ve dvou složkách a vzhledem k tomu, že QIP načetl tu první složku, ve které byla ještě ta druhá, nemohl najít ten obsah. Nevím, jestli to popisuji dost srozumitelně, moc se v tom nevyznám, především v těch odborných termínech. Ale pokud by se někomu stalo totéž, snad to alespoň trochu pochopí:o) díky moc
Barasek
Nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: stř zář 05, 2007 17:29


Zpět na QIP 2005 - Diskuze a download

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron