QIP Infium 9030 download
QIP 2005 8095 download

Neustálé připomínání statusu

Podpora

Moderátoři: Lms, GasThan, Martin J. - Cetelon, Moderátoři

Neustálé připomínání statusu

Příspěvekod Blizzy v pon zář 24, 2007 19:41

Zjistil jsem, že pokud má někdo nastavený status ten s dělníkem se žlutou helmou a já si s ním píšu, neustále se mi tento status připomíná. Za každou zprávou, co dané osobě odešlu se objeví její status. Dost mě to otravuje, dělá to nepořádek v okně konverzace. U ostatních statusů to problémy nedělá, ale nezkoušel jsem úplně všechny. Tento problém pozoruju už nějakou dobu, narazili jste někdo na něco podpobného, nebo víte, jak by to šlo vyřešit?
Blizzy
Nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: pon zář 24, 2007 19:35

Příspěvekod GasThan v pon zář 24, 2007 20:17

hmm to je zaujimave ten status by sa tam mal len znova objvit len ak nieco v nom zmeni tak ale to by zas musel byt chory clovek aby za kazdou spravou menil status robi ti to ozaj u vsetkych kontaktov ?? nema nahodou zapnuty plugin winamp to QIP ak hej tak mozno to bolo len tym ze sa mu menila vzdy pesnicka a tebe to ukazalo pozri sa ci tam nema napisany nejaky nazov pesnicky ak ty to vsak robi u kazdeho pouzivatela tak potom neviem
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
GasThan
Moderátor
 
Příspěvky: 584
Registrován: pon kvě 21, 2007 14:22
Bydliště: SLOVAKIA, TRNAVA

Příspěvekod Blizzy v pon zář 24, 2007 20:23

On ten status vůbec nemění a dělá to jen u tohoto konkrétního statusu. Schválně zkuste někomu, kdo má QIP 2005 říct, ať si dá status toho dělníka se žlutou helmou, a pak si s ním v QIP Infium zkuste pokecat.
Blizzy
Nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: pon zář 24, 2007 19:35

Příspěvekod GasThan v pon zář 24, 2007 21:31

no ja som to odskusal a nikomu to nerobilo bud bude chyba len u teba alebo len unho nech sa opyta on ci to robi este niekomu s kym pise on a stale si nepovedal ci ti to robi len u jebneho kontaktu alebo u vsetkych co maju tu ikonu
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
GasThan
Moderátor
 
Příspěvky: 584
Registrován: pon kvě 21, 2007 14:22
Bydliště: SLOVAKIA, TRNAVA

Příspěvekod Blizzy v pon zář 24, 2007 21:34

Zkoušel jsem to zatím u dvou různých lidí, oba používají QIP 2005 8020 a já QIP infium. U obou se status po každé mé odpovědi znovu vypsal.
Blizzy
Nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: pon zář 24, 2007 19:35

Příspěvekod GasThan v pon zář 24, 2007 22:08

no to fakt neviem skus odstanit celu zlozku QIp a znovu si ho to vsetko nastav to je moje riesenie :wink:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
GasThan
Moderátor
 
Příspěvky: 584
Registrován: pon kvě 21, 2007 14:22
Bydliště: SLOVAKIA, TRNAVA

Příspěvekod deadalos v pát říj 05, 2007 21:23

Nevěřil jsem tomu, ale právě jsem zjistil, že mi Infium dělá to samý. Divný ale je, že mi to připomíná jen u jednoho "dvoutisícpětkaře":-D
Uživatelský avatar
deadalos
Nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: stř říj 03, 2007 20:57


Zpět na QIP Infium - Podpora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron