QIP Infium 9030 download
QIP 2005 8095 download

minimalizace a skiny (vyřešeno)

Máte nějaký problém s QIPem, potřebujete radu? Zde můžete pokládat dotazy.

Moderátoři: Lms, GasThan, Martin J. - Cetelon, Moderátoři

minimalizace a skiny (vyřešeno)

Příspěvekod kolacos v úte lis 13, 2007 21:44

zdravim mohl by mi nekdo rici jestli jde nejak nastavit abych nemel porad QIP na liste ale aby se minimalizoval vedle hodin jako to dela ICQ ?? nejak sem to nenasel v nastaveni :) a druhy dotaz: stahl jsem si skiny, kdyz je nahazim do slozky skiny v instalacni slozce QIP tak se mi zobrazi moznosti v nastaveni pro zmenu skinu ale at vyberu co chci nic nefunguje a pokazde se to automaticky zase prepne na skin proste ten implicitni ( ICQ) :D dik moc vsem
kolacos
Nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: úte lis 13, 2007 21:40

Příspěvekod keyboo v úte lis 13, 2007 22:28

Když ho zavřeš,spadne k hodinám sám. Teda musíš zavřít okno konverzace,jinak skiny nevím. Jedu default ...
Moje JID: kaox@jabbim.cz
Používám prohlížeč Opera. A jsem milovník dobrých plošinovek ...
Uživatelský avatar
keyboo
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 362
Registrován: úte dub 24, 2007 15:40
Bydliště: Veletín

prave ze to nejde

Příspěvekod kolacos v úte lis 13, 2007 22:38

spatne sem se vyjadril, pokusim se . Vedle hodin ho mam porad( QIP) , hodi se tam kdyz ho spustim, ale zaroven s tim se mi hodi na listu kde zbytecne prekazi, okno se zpravou na to nema zadny vliv. Pokud otevru ten seznam kontaktu a zavru ho normalne krizkem tak se zavre uplne cely a musim znovu spustit program a prihlasit se( u icq pri zavreni krizekm se icq hodilo vedle hodin). Takze otazka neni jak ho dostat( QIP) vedle hodin protoze tam je ale jak ho dostat z listy aby zustal otevreny ale neprekazel mi tam :) ( zustal jen vedle hodin ) THX :D
kolacos
Nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: úte lis 13, 2007 21:40

Příspěvekod Black_Fox v stř lis 14, 2007 00:49

Nastavení -> Seznam kontaktů -> Zobrazovat tlačítko na hlavním panelu (je to třetí odspodu) -> odškrtnout :)
I am... ߣαск_ƒo×...
Necitujte celý předchozí příspěvek! Tím myslím přesně ten, který je hned nad tím vaším!
Uživatelský avatar
Black_Fox
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 358
Registrován: úte kvě 01, 2007 09:11
Bydliště: ZL, CZ

Příspěvekod kolacos v stř lis 14, 2007 10:24

jj uz to mam diky moc, nejak sem to nejspise prehledl :D :D :D
kolacos
Nováček
 
Příspěvky: 3
Registrován: úte lis 13, 2007 21:40


Zpět na QIP 2005 - Podpora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron