QIP Infium 9030 download
QIP 2005 8095 download

Odebrání protolů

Download

Moderátoři: Lms, GasThan, Martin J. - Cetelon, Moderátoři

Odebrání protolů

Příspěvekod keyboo v sob lis 17, 2007 10:23

Jde, půjde nějak odebrat z Infia např. mail.ru, Ximss, popřípadě i časem icq? Nebo počkáme až Inf udělá hyperprotokolovej messenger bez možnosti zvolit si,co budu používat.

P.S: Možná je chyba u mě, ale žádnej build infia u mě bez pádu neběžel dýl než 30 min.
Moje JID: kaox@jabbim.cz
Používám prohlížeč Opera. A jsem milovník dobrých plošinovek ...
Uživatelský avatar
keyboo
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 362
Registrován: úte dub 24, 2007 15:40
Bydliště: Veletín

Re: Odebrání protolů

Příspěvekod tomcat v sob lis 17, 2007 10:40

keyboo píše:Jde, půjde nějak odebrat z Infia např. mail.ru, Ximss, popřípadě i časem icq? Nebo počkáme až Inf udělá hyperprotokolovej messenger bez možnosti zvolit si,co budu používat.


Jdou zakázat, a i odebrat. Odebrání je možné tím, že vlezeš do složky infia, dále protos a tam danou složku smažeš, akorát to nemám odzkoušené, jestli nebude padat, ale neměl by. Podobné to je když chceš mít dva icq (či jiné) účty online zároveň. Buď dáš duplikovat (v infiu) a nebo zde překopíruješ (ručně) danou složku s jiným názvem.

keyboo píše:P.S: Možná je chyba u mě, ale žádnej build infia u mě bez pádu neběžel dýl než 30 min.


Tak to bych viděl asi fakt chybu v tobě. Build ze září mi občas při něčem spadl, ale týkalo se to jabberu. U icq mi nespadl. Ten poslední (včerejší) mi zatím vůbec nespadl (ano používám i jabber stále, mimo transport do icq) a vůbec si na něj nestěžuju.
Uživatelský avatar
tomcat
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 32
Registrován: čtv kvě 31, 2007 14:04


Zpět na QIP Infium - Diskuze a download

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron