QIP Infium 9030 download
QIP 2005 8095 download

QIP (Error Přestal Pracovat)

Máte nějaký problém s QIPem, potřebujete radu? Zde můžete pokládat dotazy.

Moderátoři: Lms, GasThan, Martin J. - Cetelon, Moderátoři

QIP (Error Přestal Pracovat)

Příspěvekod GiGaByt v sob lis 24, 2007 01:10

Nazdar.. tak mám teď hodně velkej problém.. nevím proč ale po spuštění QIPu a přihlášení na můj účet přestane QIP automaticky pracovat a ukončí se. Jen kydž ale dám svůj status do on-line, jakmile jsem offline funguje neví někdo jak to řešit? Celou dobu mi to jelo... mám verzy 2005 (build 8040) a přeinstalovával jsem a nic, jen QIP Infium fungoval, ale ten nechci... :(
GiGaByt
Nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: sob lis 24, 2007 01:07

Příspěvekod HanyZ v sob lis 24, 2007 04:17

jak se ukončí ? vypne se sám ? vyhodí to nějakou chybovou hlášku ?
Uživatelský avatar
HanyZ
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 547
Registrován: sob dub 28, 2007 10:29
Bydliště: Karviná

Příspěvekod GiGaByt v sob lis 24, 2007 11:20

Ještě dodatek mám Visty, ale pocelou dobu mi fungoval a jen tak z ničeho nic nefunguje. No zapnu ho připojí se On-line načte on-line lidi pořád funguje uběhne asi necelých 5 sekund a Vista vyhodí hlášení QIP přestal pracovat a bude ukončen.

EDIT: po dnešní noci kdy byl PC vypnutý, se mi to teď (prozatím) rozjelo tak snad už to nebude blbnout... :)
GiGaByt
Nováček
 
Příspěvky: 2
Registrován: sob lis 24, 2007 01:07

Příspěvekod piserius v ned pro 09, 2007 11:43

No mám podobný problém. Zapnu QIP a tak do půl hodiny se mi automaticky hodí do statusu offline. Po mém opětovném pokusu o připojení se mi buď nenahodí vůbec, nebo se mi nahodí jako online, ale všechny mé kontakty vidím jako offline, nepřijde mi žádná zpráva, nic. Miranda ani ICQ 5.1 mi nepadají, ale už jsem si krásně zvykl na QIPa, tak chci jeho. Připojení mám 4Mb od 02 přes telefon, takže tím by to nemělo být. Nevíte někdo, co s tím? Díky moc za radu.
P.S. Zkoušel jsem přeinstalovat, ale pořád mi to dělá to samé. Mám Windows XP.

Obrázek

Teď jsem ještě zjistil, že když se připojím jako neviditelný pro všechny, tak je to v pohodě, připojím se, lidi jsou online a pak se dám i já do statusu online, ale pokud se chci připojit rovnou online, tak mi to vyhodí hlášku rate limit exceeded...
Uživatelský avatar
piserius
Nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: ned pro 09, 2007 11:39


Zpět na QIP 2005 - Podpora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron