QIP Infium 9030 download
QIP 2005 8095 download

QIP - NEvidím některé lidi

Máte nějaký problém s QIPem, potřebujete radu? Zde můžete pokládat dotazy.

Moderátoři: Lms, GasThan, Martin J. - Cetelon, Moderátoři

QIP - NEvidím některé lidi

Příspěvekod Sliky v sob lis 24, 2007 12:39

Předem se omlouvám pokud to tady už je, ale já to nenasšel.. ale k věci... poslední dobou mi někteří lidé nejdou videt online..vim jiste ze me nemaji v invisble listu, a nevidim je i dkyz ej vidi vsichni ostatni, kdyz tam user status check vidim ze sme online, popripade n/a aj.... nevidim lidi se vsemi moznymi clienty... tkaze tim to 100% není, a mam QIP 8040...prosím o radu...dekuji predem :)

edit: ted sem zkousel meebo a ani tam to nejde
Uživatelský avatar
Sliky
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 34
Registrován: ned dub 22, 2007 00:03

Příspěvekod Xeelee v sob lis 24, 2007 16:04

Zajímalo by mě, jestli to nějak souvisí s QIPem, nebo jestli se jedná o chybu na straně ICQ serveru nezaviněnou QIPem.
Pokud někdo ví o problémech i u jiných klientů tak sem napište.
pokusné phpBB3 fórum ::: JID: xeelee@jabbim.cz Obrázek
Chceš se na něco zeptat? podívej se jestli se to tu už neřešilo.
Cituj pouze části komentářů na které chceš reagovat. Necituj předchozí příspěvky.
qip@conf.netlab.cz - QIP konference
::: bojovník za práva menšin
Uživatelský avatar
Xeelee
Moderátor
 
Příspěvky: 2145
Registrován: čtv srp 31, 2006 16:17

Nejsi sám...

Příspěvekod ferda v stř lis 28, 2007 18:23

Na ruském fóru jsem našel doporučení u podobného problému zkusit lidi autorizovat.

Mám taktéž už asi od začátku týdne kopu lidí offline přestože když dám "zjistit stav uživatele" tak jsou Online :shock:
Zobrazuje mi to jak v práci pod proxy tak doma na přímém připojení a pokaždé to vyhazuje jako vypnuté uplně jiné lidi (bez závislosti na autorizaci)...

Podle mě musí jít o chybu nějakého protokolu. Doteď jsem měl Build 8000 (doma i v práci a jen parádně). Dneska jsem doma zkusil 8040 ale to samé v bledě modrém :roll:
Naposledy upravil ferda dne čtv lis 29, 2007 16:35, celkově upraveno 1
ferda
Nováček
 
Příspěvky: 9
Registrován: úte dub 03, 2007 13:02

Příspěvekod Pafo v stř lis 28, 2007 19:05

Mně osobně se také část kontaktů nezobrazovala, ale pomohla mi právě nová autorizace. Bylo to nezávislé na alternativním klientovi.. QIP 8040 QIP INFIU i Mirandě. V českém miranda fóru se dotazy na tento problém stále stupňují. Někomu autorizace pomáhá někomu ne. Je to individuální. Někomu v Mirandě prý pomohla nová synchronizace se serverem. Jisté problémy zaznamenal i ICQ transport na jabberu (jabber.cz). Jako problém Qipu nebo kecálků bych to neviděl.. zkrátka ICQ protokol se mění, jeho systém autorizací se nejspíše mění...
Uživatelský avatar
Pafo
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 166
Registrován: čtv srp 23, 2007 10:53
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvekod ferda v stř lis 28, 2007 19:22

Po autorizaci většiny offline se tvářících lidí se najednou jeví jako online takže to zatím zabírá...
Naposledy upravil ferda dne čtv lis 29, 2007 16:34, celkově upraveno 2
ferda
Nováček
 
Příspěvky: 9
Registrován: úte dub 03, 2007 13:02

Příspěvekod Sliky v stř lis 28, 2007 21:39

Tak autorizace zatim pomohly..diky moc vsem :)
Uživatelský avatar
Sliky
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 34
Registrován: ned dub 22, 2007 00:03


Zpět na QIP 2005 - Podpora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron