QIP Infium 9030 download
QIP 2005 8095 download

Po přidání skupin kontakt offline (vyřešeno)

Podpora

Moderátoři: Lms, GasThan, Martin J. - Cetelon, Moderátoři

Po přidání skupin kontakt offline (vyřešeno)

Příspěvekod Bari v čtv pro 13, 2007 18:04

Mám problém, včera jsem si vytvářel nový skupiny a začal třídit kontakty do těch skupin a od té doby mám některé kontakty stále jako offline, i když kontakt je online a píše mi. Zkoušel jsem to, pustil jsem si ICQ a přihlásil jsem se tam jako online na svůj druhej účet a taky jsem se neviděl jako online, ale offline. A nedělá to jenom u určitýho klienta, ale na 100% vím, že mi to dělá i když má ten druhej kontakt ICQ 5,1, ICQ 6 i QIP Infium 9000 beta. Nedělá to ani u kontaktů v jedné skupině, ale prostě tak nějak náhodně v různých skupinách různý počet kontaktů... Myslel jsem si, že je to chyba mýho QIPa, ale bohužel ne, lognul jsem na na notebook a úplně jinou verzi QIPa a dělá to to stejný, lognul jsem se na mobil na QIPa a taky to stejný, prostě některý kontakty mám stále offline :( Prosím poraďte, čím by to mohlo být a jak to opravit... Díky moc za každou radu...
Bari
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 37
Registrován: pát zář 28, 2007 12:03

Re: Po přidání skupin kontakt offline

Příspěvekod Lms v čtv pro 13, 2007 18:13

A máš ty kontakty autorizované?
Má tvorba:
- češtiny pro protokoly Jabber, XIMSS (Phone) a MRA a nějaké pluginy
- plugin Weather (Počasí)
Konferenční místnost pro QIP a vše okolo něj:
qip@conf.netlab.cz
Uživatelský avatar
Lms
CZlokátor
 
Příspěvky: 720
Registrován: stř kvě 09, 2007 07:46
Bydliště: doma u PC

Příspěvekod Bari v čtv pro 13, 2007 20:22

Jo, na 100%. A aji kdyby nebyli, tak předtím to chodilo a teď nechodí. Aji neautorizovaný kontakty jsem viděl online když byly online, akorát u nich byl vykřičník (teda nebyl, ale měl by být, kdybych si ho nevypnul :) )
Bari
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 37
Registrován: pát zář 28, 2007 12:03

Příspěvekod Xeelee v čtv pro 13, 2007 20:37

Pokud tam je vykřičník (nebo je skrytý), tak tě kontakt neautorizoval a neuvidíš ho dokud to neudělá.
pokusné phpBB3 fórum ::: JID: xeelee@jabbim.cz Obrázek
Chceš se na něco zeptat? podívej se jestli se to tu už neřešilo.
Cituj pouze části komentářů na které chceš reagovat. Necituj předchozí příspěvky.
qip@conf.netlab.cz - QIP konference
::: bojovník za práva menšin
Uživatelský avatar
Xeelee
Moderátor
 
Příspěvky: 2145
Registrován: čtv srp 31, 2006 16:17

Příspěvekod Bari v čtv pro 13, 2007 20:49

Zajímavý, že jsem ho vždycky viděl ten kontakt...Dokud jsem si nedělal ty skupiny, tak jsem všechny normálně viděl, až jsem začal kontakty přesouvat do různých skupin, tak je nevidím... Každopádně teda zkusím poslat znovu autorizaci, ale moc tomu nevěřím... kdyby náhodou ještě někoho něco napadlo, tak uvítám každej nápad ;)
Bari
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 37
Registrován: pát zář 28, 2007 12:03

Příspěvekod Lms v pát pro 14, 2007 15:44

Když jsi přesoval skupiny, tak asi AOL zrovna "opravil" protokol a od té doby je nutné mít kontakty autorizované...
Má tvorba:
- češtiny pro protokoly Jabber, XIMSS (Phone) a MRA a nějaké pluginy
- plugin Weather (Počasí)
Konferenční místnost pro QIP a vše okolo něj:
qip@conf.netlab.cz
Uživatelský avatar
Lms
CZlokátor
 
Příspěvky: 720
Registrován: stř kvě 09, 2007 07:46
Bydliště: doma u PC

Příspěvekod Bari v pát pro 14, 2007 16:10

Asi je tomu opravdu tak jak říkáš, i když je to teda neskutečná náhoda :) Ale skutečné po té, co jsem si zobrazil vykřičníky u neautorizovaných kontaktů, tak ani jeden online u sebe neměl vykřičník a ty offline, který jsem dřív měl online, tak u sebe vykřičník měli. Po zaslání žádosti o autorizaci a následném potvrzení už online byly. Já jsem právě myslel, že to má nějakou spojitost se skupinama, ale ona to byla jenom taková obrovská náhoda... Ale stejně je to pěkně debilní, že nemůžu vidět kontakty, který nemám autorizovaný. Nechápu, proč to měnili, dřív to bylo o dost lepší... Ale díky za tu radu, na to bych fakt sám nepřišel..
Bari
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 37
Registrován: pát zář 28, 2007 12:03

Příspěvekod keyboo v sob pro 15, 2007 13:45

Bude to změnou v protokolu. Na druhou stranu ,nestěžuj si vzpomeň na ICQ 5.1, třeba:-)
Moje JID: kaox@jabbim.cz
Používám prohlížeč Opera. A jsem milovník dobrých plošinovek ...
Uživatelský avatar
keyboo
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 362
Registrován: úte dub 24, 2007 15:40
Bydliště: Veletín

Příspěvekod Bari v ned pro 16, 2007 18:56

Na tuto hroznou dobu nerad vzpomínám :lol: Ale díky za osvětlení mého problému, zase jsem o malinko chytřejší :)
Bari
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 37
Registrován: pát zář 28, 2007 12:03

Příspěvekod Pafo v ned pro 16, 2007 19:24

Ahoj trochu mě zarazilo:
"Ale stejně je to pěkně debilní, že nemůžu vidět kontakty, který nemám autorizovaný..."
Nese to nějaká negativa, o kterých bych měl vědět? Mně to spíš připadá docela logické, že ten, koho neautorizuji o mně nebude vědět. Sjednocení systému autorizací se mi vcelku zdálo jako správný krok.
Uživatelský avatar
Pafo
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 166
Registrován: čtv srp 23, 2007 10:53
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvekod Lms v ned pro 16, 2007 19:58

Žádná negativa to nemá, je to krok k ochraně soukromí. Akorát někteří "otravové" nebudou moci otravovat neautorizované kontakty.
Má tvorba:
- češtiny pro protokoly Jabber, XIMSS (Phone) a MRA a nějaké pluginy
- plugin Weather (Počasí)
Konferenční místnost pro QIP a vše okolo něj:
qip@conf.netlab.cz
Uživatelský avatar
Lms
CZlokátor
 
Příspěvky: 720
Registrován: stř kvě 09, 2007 07:46
Bydliště: doma u PC

Příspěvekod Pafo v ned pro 16, 2007 20:02

A tak je to správné...Přimělo mě to k "ICQ čistce" :D
Uživatelský avatar
Pafo
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 166
Registrován: čtv srp 23, 2007 10:53
Bydliště: Mladá Boleslav


Zpět na QIP Infium - Podpora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron