QIP Infium 9030 download
QIP 2005 8095 download

Jak zjistit, zda jsem v Invisible listu?

Máte nějaký problém s QIPem, potřebujete radu? Zde můžete pokládat dotazy.

Moderátoři: Lms, GasThan, Martin J. - Cetelon, Moderátoři

Jak zjistit, zda jsem v Invisible listu?

Příspěvekod Dreaminka v pát pro 21, 2007 20:06

Ahoj ahoj, nevíte někdo, jak mohu zjistit, zda mě má jistý uživatel v Invisible listu? Popřípadě jak zjistit jeho stav a přečíst status? Jde to vůbec?
Dreaminka
Nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: úte lis 20, 2007 16:57

Re: Jak zjistit, zda jsem v Invisible listu?

Příspěvekod Pivoth v pát pro 21, 2007 21:38

Dreaminka píše:Ahoj ahoj, nevíte někdo, jak mohu zjistit, zda mě má jistý uživatel v Invisible listu? Popřípadě jak zjistit jeho stav a přečíst status? Jde to vůbec?
co ja vim tak to poznat nejde kdo te ma v invi listu :)) maximalne se zeptat :-D
Uživatelský avatar
Pivoth
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 201
Registrován: stř říj 31, 2007 21:00
Bydliště: Turnov

Příspěvekod dRaczek v sob pro 22, 2007 13:28

No jde to poznat. Když je invisible a má tě v seznamu, tak má ikonku, že je invisible. Doufám, že jsem si teď nespletl pojmy máš na mysli to, že dotyčného vidíš i když je neviditelný. Jak mám qipíka v češtině tak se v překladech moc neorientuji.

Ještě edit. A pokud máš na mysli, že tě má dotyčný v seznamu aby jsi ho neviděl i když je viditelný, tak s takovým člověkem se snad radši ani nebavit.
Ke qipu mě přivedla má láska, která opustila mě i QIP. QIP, ale zůstal věrný mě a já jemu :)
Uživatelský avatar
dRaczek
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 33
Registrován: ned pro 02, 2007 09:20

Příspěvekod Pivoth v sob pro 22, 2007 14:14

dRaczek píše:No jde to poznat. Když je invisible a má tě v seznamu, tak má ikonku, že je invisible. Doufám, že jsem si teď nespletl pojmy máš na mysli to, že dotyčného vidíš i když je neviditelný. Jak mám QIPíka v češtině tak se v překladech moc neorientuji.

Ještě edit. A pokud máš na mysli, že tě má dotyčný v seznamu aby jsi ho neviděl i když je viditelný, tak s takovým člověkem se snad radši ani nebavit.
no prave si myslim ze myslel ze kdyz te ten dotycnej ma v invisible listu (seznam neviditelnych) tzn ze ho nevidis kdyz je ve stavu viditelny krome seznamu neviditelnych.... takze presne tak nebavit se s nim XD
Uživatelský avatar
Pivoth
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 201
Registrován: stř říj 31, 2007 21:00
Bydliště: Turnov


Zpět na QIP 2005 - Podpora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron