QIP Infium 9030 download
QIP 2005 8095 download

Sipka pri ikone :)

Mimo téma

Moderátoři: Lms, GasThan, Martin J. - Cetelon, Moderátoři

Sipka pri ikone :)

Příspěvekod GasThan v sob pro 22, 2007 14:06

Zdravim nevie nahodou niekto ako dat prec tu sipku od odkazov pri ikonkach tu malu v lavom dolnom rohu ??

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
GasThan
Moderátor
 
Příspěvky: 584
Registrován: pon kvě 21, 2007 14:22
Bydliště: SLOVAKIA, TRNAVA

Příspěvekod Pivoth v sob pro 22, 2007 14:15

na 98mach to slo nevim jak XP zkus pomoc na googlu ;)
Uživatelský avatar
Pivoth
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 201
Registrován: stř říj 31, 2007 21:00
Bydliště: Turnov

Příspěvekod GasThan v sob pro 22, 2007 15:31

no sak google by som aj skusil ale co dam zadam sipky pri ikonkach :D
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
GasThan
Moderátor
 
Příspěvky: 584
Registrován: pon kvě 21, 2007 14:22
Bydliště: SLOVAKIA, TRNAVA

Příspěvekod Schumann v sob pro 22, 2007 15:50

Schumann
Nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: stř črc 04, 2007 20:37

Příspěvekod GasThan v sob pro 22, 2007 18:24

dik ale co mi na to povies ked ti poviem ze
..\lnkfile
...\Piffile

tam vobec nemam

:cry:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
GasThan
Moderátor
 
Příspěvky: 584
Registrován: pon kvě 21, 2007 14:22
Bydliště: SLOVAKIA, TRNAVA

Příspěvekod Schumann v sob pro 22, 2007 18:39

no tak to je bída, ale já jsem zjistil že to tam taky nemám..tak už jedině pomocí nějakýho programu, třeba XP Icons a nebo TweakNow PowerPack 2006 Professional
Schumann
Nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: stř črc 04, 2007 20:37

Příspěvekod GasThan v sob pro 22, 2007 18:46

to su free programy ?? a su urcene len na toto alebo aj menia ostatne ikony lebo ja chcem dat prec len tie sipky
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
GasThan
Moderátor
 
Příspěvky: 584
Registrován: pon kvě 21, 2007 14:22
Bydliště: SLOVAKIA, TRNAVA

Příspěvekod Pivoth v ned pro 23, 2007 11:37

Každý zástupce jakéhokoliv objektu ve Windows je indexován malou zahnutou šipečkou. Pokud se vám nelíbí, pak ji lze zrušit zásahem do registru. Spusťte editor registru a vyhledejte klíč HKEY_CLASSES_ROOT\lnkfile a HKEY_CLASSES_ROOT\piffile. A z nich odstraňte záznam IsShortcut a PC restartujte. /// Odzkoušeno funguje na Win XP professional :)) Inkfile tam taky nemam ale piffile mam a kdyz to smazu odtamtud tak to jede:))
Uživatelský avatar
Pivoth
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 201
Registrován: stř říj 31, 2007 21:00
Bydliště: Turnov

Příspěvekod HanyZ v ned pro 23, 2007 13:53

Tweaknow apod. soft bych nedoporučoval používat - může totiž rozhodit kompletně celý win...bohužel odzkoušeno :cry:
Uživatelský avatar
HanyZ
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 547
Registrován: sob dub 28, 2007 10:29
Bydliště: Karviná

Příspěvekod Pafo v ned pro 23, 2007 14:54

Pokud se chce člověk vyhnout úpravám registru růčo, tak jediný tweakovací program co se mi osvědčil je TuneUp Utilities (teď právě je verze 2008).
V případě, že by se použil jen na "šipky" to je jak jet na mravence tankem, ale dá se-ta možnost tam je.
Jinak má v sobě spoustu vychytávek, co stojí za vyzkoušení. Nevýhoda je, že není free, ale po odinstalaci nechá počítač nastavený. Osobně ho používám i po čisté instalaci a po instalaci potřebných programů a nastavení. Potom ho klíďo odinstaluju. Ještě nikdy mi v PC brikule nedělal, tže vřele doporučuju...
Uživatelský avatar
Pafo
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 166
Registrován: čtv srp 23, 2007 10:53
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvekod Pivoth v ned pro 23, 2007 15:23

Pafo píše:Pokud se chce člověk vyhnout úpravám registru růčo, tak jediný tweakovací program co se mi osvědčil je TuneUp Utilities (teď právě je verze 2008).
V případě, že by se použil jen na "šipky" to je jak jet na mravence tankem, ale dá se-ta možnost tam je.
Jinak má v sobě spoustu vychytávek, co stojí za vyzkoušení. Nevýhoda je, že není free, ale po odinstalaci nechá počítač nastavený. Osobně ho používám i po čisté instalaci a po instalaci potřebných programů a nastavení. Potom ho klíďo odinstaluju. Ještě nikdy mi v PC brikule nedělal, tže vřele doporučuju...
no na ty sipky je fakt nejlepsi vlizt ruco do registru XD XD pze jak si rekl je to jak jet tankem na mravence XD
Uživatelský avatar
Pivoth
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 201
Registrován: stř říj 31, 2007 21:00
Bydliště: Turnov

Příspěvekod GasThan v ned pro 23, 2007 16:47

Pivoth píše:Každý zástupce jakéhokoliv objektu ve Windows je indexován malou zahnutou šipečkou. Pokud se vám nelíbí, pak ji lze zrušit zásahem do registru. Spusťte editor registru a vyhledejte klíč HKEY_CLASSES_ROOT\lnkfile a HKEY_CLASSES_ROOT\piffile. A z nich odstraňte záznam IsShortcut a PC restartujte. /// Odzkoušeno funguje na Win XP professional :)) Inkfile tam taky nemam ale piffile mam a kdyz to smazu odtamtud tak to jede:))


No ako som tu uz pisal tak tie veci ja v registroch nemam ale dik uz nepotrebujem mam Tune up utilitis 2007 a tam to ide dik
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
GasThan
Moderátor
 
Příspěvky: 584
Registrován: pon kvě 21, 2007 14:22
Bydliště: SLOVAKIA, TRNAVA


Zpět na Mimo téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron