QIP Infium 9030 download
QIP 2005 8095 download

Sekce "Výtvory od uživatelů QIPu"

Pravidla, informace, hlášení chyb, vzkazy pro a od admina, návrhy na zlepšení fóra

Moderátoři: Lms, GasThan, PCMark, Moderátoři

Jste pro zrušení sekce Výtvory od uživatelů Qipu a její obsah přerozdělit mezi Skiny, Zvuky atd.?

Jsem pro změnu
16
84%
Ne, stávající rozdělení mi vyhovuje
3
16%
 
Celkem hlasů : 19

Sekce "Výtvory od uživatelů QIPu"

Příspěvekod Pafo v pát led 04, 2008 10:12

Chtěl bych se zeptat na sekci Výtvory od uživatelů QIPu. Podle mě je pro většinu lidí více intuitivní hledat smajlíky v sekci smajlíky, zvuky ve zvucích atd., a když někdo shání určitou věc, je lepší přímo v názvu vlákna ji chrakterizovat místo Jména(xx). Někdy je třeba i nový člen fóra zmaten a pak vnikají duplicitní vlákna, nebo se "výtvor" ocitne přímo v jiné logičtější sekci.

Chci se tedy zeptat, zda by nebylo lepší "výtvory" přesunout k jednotlivým sekcím zvuky, smajlíky, skiny, doplňky. Témat tolik není, podle mě by se zvýšila přehlednost a sekce by teoreticky nemusela existovat.

Díky za vaše názory
Naposledy upravil Pafo dne sob led 05, 2008 10:23, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Pafo
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 166
Registrován: čtv srp 23, 2007 10:53
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvekod Lms v pát led 04, 2008 10:38

Já bych s tím také souhlasil. Bude to přehlednější.
Má tvorba:
- češtiny pro protokoly Jabber, XIMSS (Phone) a MRA a nějaké pluginy
- plugin Weather (Počasí)
Konferenční místnost pro QIP a vše okolo něj:
qip@conf.netlab.cz
Uživatelský avatar
Lms
CZlokátor
 
Příspěvky: 720
Registrován: stř kvě 09, 2007 07:46
Bydliště: doma u PC

Příspěvekod kein_nick v pát led 04, 2008 15:28

Ja si myslim, ze Pafo ma pravdu. Skiny at jsou ve skinech, zvuky ve zvucich atd.. Stejne v tech skinech (nejen tam) jsou "vytvory" uzivatelu.. Takze se k myslence "zruseni" vytvoru pripojuju :kul:
Uživatelský avatar
kein_nick
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 127
Registrován: pon kvě 07, 2007 21:43

Příspěvekod Pafo v sob led 05, 2008 10:26

Přidal jsem anketu, abychom "snad" získali větší statistický soubor :D
Uživatelský avatar
Pafo
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 166
Registrován: čtv srp 23, 2007 10:53
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvekod PCMark v sob led 05, 2008 20:41

Jestli si dobře vzpomínám, tak tohle chtěl Xeelee nebo Zuzka (možná oba), mi se to zdálo taky trochu zbytečné.
http://forum.eicq.cz - navštiv nové fórum o alternativách k ICQ
www.swmag.cz - technologický magazín
www.edownload.cz - download server
Uživatelský avatar
PCMark
Administrátor
 
Příspěvky: 414
Registrován: čtv srp 31, 2006 10:09
Bydliště: Hlučín, Ostrava

Příspěvekod Xeelee v ned led 06, 2008 02:43

To byl můj nápad.
Původní záměr byl minimalizovat počet topiců a vytvořit topicy s odkazy na skiny, smajlíky, zvuky atd.
Moc se to neujalo.
Zrušit.

edit: nebo tam přesunout všechny výtvory návštěvníků fóra a linkovat v příslušných částech fóra.
Asi by to bylo jednodušší.
pokusné phpBB3 fórum ::: JID: xeelee@jabbim.cz Obrázek
Chceš se na něco zeptat? podívej se jestli se to tu už neřešilo.
Cituj pouze části komentářů na které chceš reagovat. Necituj předchozí příspěvky.
qip@conf.netlab.cz - QIP konference
::: bojovník za práva menšin
Uživatelský avatar
Xeelee
Moderátor
 
Příspěvky: 2145
Registrován: čtv srp 31, 2006 16:17

Příspěvekod Pafo v ned led 06, 2008 19:03

Xeelee: Teď jsem se trochu ztratil. Jako že vše dát do sekce výtvorů a z ostatních částí odkazovat právě tam nebo naopak ze sekce výtvorů přesunout do daných sekcí a z výtvorů linkovat? Přesně jsem nepochopil...
Uživatelský avatar
Pafo
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 166
Registrován: čtv srp 23, 2007 10:53
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvekod Xeelee v ned led 06, 2008 23:03

Odkazovat na výtvory uživatelů.
Je tu spousta skinů od pár lidí a pak něco mimo náš server.

Pak mě napadlo, že bych moh vymyslet, jak skiny přesunout na skiny.qipim.cz.
Nevím kolik lidí tam hledá skiny, ale IMHO jich bude mnohem méně než lidí hledajících na fóru.
Další otázka by byla, jestli by na tom webu byly diskuze ke skinům, nebo jestli by se dál diskutovalo taky (prolinkování na qipim.cz).

Prostě mě ted napadá spousta věcí, zrovna když bych už dávno měl spát a psychicky se připravovat na ranní vstávání.
pokusné phpBB3 fórum ::: JID: xeelee@jabbim.cz Obrázek
Chceš se na něco zeptat? podívej se jestli se to tu už neřešilo.
Cituj pouze části komentářů na které chceš reagovat. Necituj předchozí příspěvky.
qip@conf.netlab.cz - QIP konference
::: bojovník za práva menšin
Uživatelský avatar
Xeelee
Moderátor
 
Příspěvky: 2145
Registrován: čtv srp 31, 2006 16:17

Příspěvekod Pafo v pon led 07, 2008 00:09

Pokaď až takové nápady s provázaností skiny.qipim.cz, díval jsem se i na web.qipim.cz a wiki.qipim.cz nebudou tedy sjednocené pod jedním webem, grafickým stylem? Již se o tom také zde mluvilo... ale jsem asi mimo téma

Ikdyž vlastně ne, z hlediska budoucího vývoje, je v plánu sjednocovat wiki, web a forum? Pokud ne a majoritně by se využívalo stále fórum, tak si stále myslím, že je nejpřehlednější zrušit sekci výtvorů a mít skin př. ICQ6 ve skinech, kam uživatel klikne nebo si ho dle jména vyhledá koukne na screen stáhne, napíše komentář bez dalšího propojení s výtvory.
Jiná věc je s provázaným webem. Pak absolutně nemám představu, jak a co by se mělo udělat. Pro výtvory oddělená diskuze či součást fóra? Aby pak sekce skiny, smajlíky při oddělené diskuzi měly budoucnost existovat..
Uživatelský avatar
Pafo
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 166
Registrován: čtv srp 23, 2007 10:53
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvekod GasThan v pon led 07, 2008 00:37

No s tym webom skiny.qipim.cz neni zly napad akurat neviem ako to zrealizovat bo som tam nohodil nejaky cesky RS co moc funkcii nema bolo by dobre spravit normalne nieco s administraciou lebo aj ked hentam pridavam skin tak to je treba jak v HTML pisat Xeelee myslim ze ty by si bol toho mozno schopny ale nechcem tazatazovat bo mas dost prace z inym webom a tak ale kludne by sa to mohlo nejak dat do kopi ze na tom webe by bola aj diskusia a vsetko ohladom skinov ale bolo by to treba poriadne premyslet :wink: a ja moc casu teraz nebudem mat takze tu budem minimalne ak tu vobec budem mozno sa tu raz za tyzden ukazem :cry: ale ked si poriesim sukromne veci tak tu zas budem kazdy den :wink:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
GasThan
Moderátor
 
Příspěvky: 584
Registrován: pon kvě 21, 2007 14:22
Bydliště: SLOVAKIA, TRNAVA

Příspěvekod Martin J. - Cetelon v pon led 07, 2008 16:26

nejak je mi to jedno, jestli to tu bude nebo se to presune...
zdrzuji se hlasovani...
Obrázek __________ Dříve, než-li se na něco zeptáš, použij Google
Obrázek
Uživatelský avatar
Martin J. - Cetelon
Moderátor
 
Příspěvky: 1243
Registrován: ned zář 03, 2006 13:55
Bydliště: DI a. s.

Příspěvekod Pafo v stř led 09, 2008 21:51

Dnes jsem přidal několik sad smajlíků už do sekce Smajlíky. Když by se rozhodlo o osudu sekcí jinak, samozřejmě předělám. Anketa se nám už nějak nehýbe. Z takového malého množství hlasů bych se neodvážil dělat závěry. :(
Uživatelský avatar
Pafo
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 166
Registrován: čtv srp 23, 2007 10:53
Bydliště: Mladá Boleslav


Zpět na Pochvaly a připomínky fóra

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron