QIP Infium 9030 download
QIP 2005 8095 download

Lidi on-line jsou offline

Diskuze

Moderátoři: Lms, GasThan, Martin J. - Cetelon, Moderátoři

Lidi on-line jsou offline

Příspěvekod Mandarinka87 v pát led 25, 2008 19:12

Ahůůj...koukala sem že lidi přede mnou už něco podobnýho řešili ae nejspíš to vyřešili. Kámoška jediná ze seznamu se mi nikdy neukáže online a já jí taky ne, zkusily sme se vypnout a zapnout - nešlo, zkusila sem jí požádat o autorizaci - šlo asi tři minuty a pak se zase ukázala off, smazala sem si jí a ona mě taky pak sem jí poslala žádost o autorizaci a jeden večer byla online i já jí sem se ukázala. Jenže dneska sem jí psala sms aby se aspoň někdy ukázala na icku a ona my se smutným smajlíkem napsala: "Ty si tady?" mno...tkž bych byla ráda kdybych ji teda viděla. Tak jestli s tím třeba někdo nemá zkušenost bo tak něco hm? Prosím poraďte... :cry:
Díííík moooc předem :wink:
Mandarinka87
Nováček
 
Příspěvky: 5
Registrován: úte lis 27, 2007 18:54

Příspěvekod basty v pát led 25, 2008 19:15

myslim ze tohle neni vada klienta, ale chyba ICQ. Zuste jabber a nebudou problemy.
basty
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 169
Registrován: sob úno 03, 2007 23:53

Příspěvekod Pafo v pát led 25, 2008 19:36

Já bych v takovém případě zkusil vaše kontakty oboustranně smazat. A přidat se v některém oficiálním klientu ICQ (ICQ6 asi nejlépe). Existuje i portable verze (neinstaluje se), pokud člověk nechce zbytečně hnojit PC. Jinak zvláštní chybka. Většinou vše funguje po autorizaci, popřípadě novém přidání.
Uživatelský avatar
Pafo
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 166
Registrován: čtv srp 23, 2007 10:53
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvekod basty v pát led 25, 2008 19:38

jn kazdopadne jsem s tim mel taky problemy, ale vykaslal jsem se na to. nemelo cenu to resit, za par dni to jede normalka
basty
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 169
Registrován: sob úno 03, 2007 23:53

Příspěvekod piserius v pon led 28, 2008 19:00

no já s tím problém měl taky, ale vyřešil jsem to tak, že jsem si daného uživatele smazal a pak jsem si ho přidal v atlas ICQ6 a potom se přepnul na QIP a voila vše jede tak jak má dodnes
Uživatelský avatar
piserius
Nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: ned pro 09, 2007 11:39


Zpět na QIP 2005 - Diskuze a download

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron