QIP Infium 9030 download
QIP 2005 8095 download

QIP Infium 2.0 Beta 4 (build 9004)

Download

Moderátoři: Lms, GasThan, Martin J. - Cetelon, Moderátoři

Re: QIP Infium 2.0 Beta 4 (build 9004)

Příspěvekod cryingfreeman v pát úno 08, 2008 14:41

Lachimf píše:Zdravím,
mám malinkej problém, pročítal jsem, ale buď jsem přehlídnul nebo nenašel :-(
Priorita protokolu asi nastavit nejde že? Jde o to, že když mám metakontakt nemůžu posílat offline zprávy ani na MSN, ani na Jabber, ani u jedněch z těch kontaktů není možnost poslat message když je v metakontaktu (pokud je s nimi v meta i ICQ) pokud je treba jenom jabber a msn tak se mi po doublekliku otevre okno s prvnim protokolem z metakontaktu. Kdyz do toho metakontaktu najedu a udelam si z nejakyho protokolu floating kontakt tak na nej tu message poslat muzu kdyz je offline. Díky moc za radu :)



ty máš v infiu MSN?(cez XIMSS)
cryingfreeman
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 66
Registrován: sob čer 02, 2007 20:54

Re: Re:

Příspěvekod Bari v pát úno 08, 2008 17:02

Lachimf píše:Zobrazování počtu online/offline chodí jen pokud je zapnutý zobrazení skupin :) tak si udelej jednu skupinu s nazvem Contacts at Ti to pripada neutralni a mas to :D



No to není tak špatnej nápad, ale bohužel to není zrovna dobrý řešení (nevidím důvod, proč by to tam nemohlo být jako dřív :roll: ) a navíc já skupiny mám, protože tam mám strašně moc lidí a většinu z nich neznám v reálným životě, ale jenom z her, takže ty skupiny potřebuju kvůli tomu, abych věděl, kdo je z jaké hry atd :lol: Ale normálně ty skupiny nemám zobrazený, to mě přijde takový nepěkný, navíc bych z toho stejně nepoznal, kolik je celkem online a kolik offline.
Bari
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 37
Registrován: pát zář 28, 2007 12:03

Předchozí

Zpět na QIP Infium - Diskuze a download

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron