QIP Infium 9030 download
QIP 2005 8095 download

Problemy s qipem - historie a beta 4

Podpora

Moderátoři: Lms, GasThan, Martin J. - Cetelon, Moderátoři

Problemy s qipem - historie a beta 4

Příspěvekod Garcy v ned úno 03, 2008 16:53

presel sem na infium...
pri startu mi to nabidlo konvertovat nastaveni z 2005ky do qipu, takze sem to nechal cely udelat... po tydnu jsem si ale vsiml, ze historie nekterych kontaktu chybi... resp soubor ve slozce s historii qipu infium je, ale kdyz se ji pokusim otevrit primo v programu u daneho kontaktu, je to prazdne...
u nekterych kontaktu je normal cislo 123456780 - NICK, ale u tech, kde historie chybi, je jen cislo 123456789... kdyz dam i v unique set. vzdy ukladat historii pro tenhle kontakt, porad je to prazdne...

otevrel sem tedy soubor historie pro kontakt, kde historie se zobrazuje a kde ne a je to divna zmet znaku, nevim, cim to rozlusit, takzdopadne na prvnim radku v soboru, ktery ma vadnou historii, chybi NICK kontaktu... pokusil sem se to nejak napravit a vsemozne ho tam strkal podle prikladu funkcnich souboru, ale nic z toho...

zjistil sem, ze se historie pro tyto "historioprázdné" kontakty normalne do souboru uklada, ale nasledne to nejde nijak zobrazit, tj. proste se na historii nemuzu podivat...

nevite nekdo, co s tim??

dalsi problem mam s betou 4 - CL se mi najednou neradi podle nazvu, ani podle statusu... seradi se prakticky jak chce a az kdyz dam zap./vyp. groups, tak se to seradi... kdyz se nekdo logne, zase se jeho nick zobrazi, kde chce... co s timhle?

+ kdyz nahodim QIP, tj prihlasim svuj profil, tak je infium automaticky Offline... nepripojuje se, musim dat manualne "online", aby se pripojilo... chtel bych, aby to bylo automaticky...

diky
Garcy
Nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: ned úno 03, 2008 16:47

Příspěvekod Pivoth v ned úno 03, 2008 17:34

ty kontakty.. zkus vypnout sluzbu metacontact.... jinak s tou historii me taky dela u jednoho uzivatele rsp. uzivatelky a neprisel jsme na to cim to je xD
Uživatelský avatar
Pivoth
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 201
Registrován: stř říj 31, 2007 21:00
Bydliště: Turnov

Příspěvekod Garcy v ned úno 03, 2008 17:39

Pivoth píše:ty kontakty.. zkus vypnout sluzbu metacontact.... jinak s tou historii me taky dela u jednoho uzivatele rsp. uzivatelky a neprisel jsme na to cim to je xD

proste u nekterych kontaktu se nejak neulozil nick, takze proste ta historie nejde nijak zobrazit... neexistuje nejaky program, ktery precte history file z infia?
btw nevim proc upusitli od txt souboru, ktere byly ve 2005, ty byly da best a nic jsi neztratil...

jinak metacontact mam vyply... nevim, co to blbne, dela to az s betou 4...
asi zase stahnu 3, kdyz ji najdu
Garcy
Nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: ned úno 03, 2008 16:47

Příspěvekod Pivoth v ned úno 03, 2008 17:41

me beta 4 nejede ubec tak sem taky downgradoval:)) na tu historii je plugin co ti ji udela v txt... je tady na foru :))
EDIT: http://qipim.cz/viewtopic.php?t=1469
Uživatelský avatar
Pivoth
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 201
Registrován: stř říj 31, 2007 21:00
Bydliště: Turnov

Příspěvekod Garcy v ned úno 03, 2008 17:47

dik, uz stazeno...

ale potreboval bych neco, co mi jeste tu kodovanou historii prevede do txt... to by bylo da best... protoze tak bych neprisel o tu historii, co mam...
Naposledy upravil Garcy dne ned úno 03, 2008 18:40, celkově upraveno 1
Garcy
Nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: ned úno 03, 2008 16:47

Příspěvekod Pivoth v ned úno 03, 2008 17:50

no tak to nevim btw smaz tu zbytecnou citaci:)
Uživatelský avatar
Pivoth
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 201
Registrován: stř říj 31, 2007 21:00
Bydliště: Turnov

Příspěvekod Garcy v ned úno 03, 2008 18:40

hm ten plugin, aby se historie ukladala do txt sem si nainstaloval, v qipu je normal zobrazeny v pluginech, ale historie se mi nikde do txt neuklada...

edit: vyreseno
Garcy
Nováček
 
Příspěvky: 4
Registrován: ned úno 03, 2008 16:47

Příspěvekod Black_Fox v ned úno 03, 2008 21:57

Garcy píše:ale potreboval bych neco, co mi jeste tu kodovanou historii prevede do txt...
První, co jsem na tomto fóru našel, je toto. Pokud je to ten samý konvertor, který jsem kdysi použil na přesun historie z ICQ5 na QIP, tak ten uměl i převod z Infia do 2005.
I am... ߣαск_ƒo×...
Necitujte celý předchozí příspěvek! Tím myslím přesně ten, který je hned nad tím vaším!
Uživatelský avatar
Black_Fox
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 358
Registrován: úte kvě 01, 2007 09:11
Bydliště: ZL, CZ


Zpět na QIP Infium - Podpora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron