QIP Infium download | QIP 2005 download | QIP 2010 download

Skin Black QIP

Pravidla fóra
www.skiny.qipim.cz

Skin Black QIP

Nový příspěvekod x0r » úte 4. březen 2008 20:54

Ahoj, rád bych se zeptal, jestli někdo z vás nepřipravuje do Infinia skin Black Qip, tento http://qip.ru/en/skins/ myslím tím přesnou kopii-kompletně black n white? Díky za odpověď
x0r

Re: skin

Nový příspěvekod keyboo » úte 4. březen 2008 22:59

Existuje,hledej,strýček google pomuže. Nebo pokud se autor: Smoke (je to náš Smouk?) ozve a dá ho sem,tak máš o práci méně. Ale je to na jednom "konkurenčním" webu a na něj odtud nechci odkazovat.
Fyzika je jako sex, může přinést praktické výsledky, ale to není důvod, proč to děláme. - Richard Feynman
keyboo
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod Smoke » stř 5. březen 2008 7:57

jj já dělal čistě black'n'white skin ale to už je docela dávno je to myslim na QIP Infium beta 1 no ale když by byl kus času mohl bych předělat jinak je to tady viewtopic.php?f=77&t=1114&p=10440&hilit=black#p10440
JID: smouk@jabbim.cz | MSN: emko.erko@hrisnik.cz | qip.ru: smouk1991@qip.ru | http://www.smouk.ic.cz
Co dělá semínko trávy? Právě se napilo vody a tráví.
Smoke
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod x0r » stř 5. březen 2008 8:04

Jop, tvůj(Smoke) jsem viděl, sice myslím, že nebyl hotový, ale viděl. Taky jsem viděl Gasův, ale připadal mi takový odbytý a rychlou jehlou ušitý. Proto kdyby někdo z vás už něco měl, uvítal bych to, jinak se do toho pustím... Jinak máte moc hezké stránky :srdce:
x0r

Nový příspěvekod keyboo » stř 5. březen 2008 8:24

x0r píše:Jinak máte moc hezké stránky :srdce:

Vidíte? A to nám(vám) se tu lidi furt něco nelíbí :D
Fyzika je jako sex, může přinést praktické výsledky, ale to není důvod, proč to děláme. - Richard Feynman
keyboo
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod Lms » stř 5. březen 2008 8:36

Doufejme že to nemyslel ironicky... :D
Má tvorba:
- češtiny pro protokoly Jabber, XIMSS (Phone) a nějaké pluginy
- pluginy Weather (počasí), TVp (televizní program), FMtune (rádio) a RSS News (RSS čtečka)
- QIP Unpacker - instalace už nikdy více...

Než se na něco zeptáš přečti si FAQ ! Konferenční místnost pro QIP a vše okolo něj: qip@conf.netlab.cz
Lms
Moderátor

Nový příspěvekod GasThan » stř 5. březen 2008 15:42

Obrázek
GasThan
VIP

Nový příspěvekod tyfusyt » čtv 21. srpen 2008 8:11

hej co to je za lidi on se někdo na něco zeptá a vy hnetka google google se spamatujte na co to asi je ? na to aby ste pomohly to by mně taky napadlo že na google najdu všechno ale někeří na to nemaj nervy ani čas
tyfusyt

Nový příspěvekod Rypi » čtv 21. srpen 2008 8:15

Nejsme tvoje máma, nemůžeme za tebe všechno dělat a strkat ti to až pod nos. Můžeme ti poradit, ale když si línej jako nejmenované zvíře, tak to máš asi smůlu ;)
Obrázek Problémy s QIPem PDA? Zeptej se na fóru! Obrázek
Rypi
Administrátor

Nový příspěvekod tyfusyt » čtv 2. říjen 2008 6:25

jenže to by se tu nikdo nemusel ptát ani by nemuseli existovat fora pač na google se dá najít všechno a to ví každý a nejsem línej jen se zastávám těch kteří sedí u toho minimum času a nemaj čas hledat někde na googlu chápeš?
tyfusyt

Nový příspěvekod Rypi » čtv 2. říjen 2008 9:22

ne
Obrázek Problémy s QIPem PDA? Zeptej se na fóru! Obrázek
Rypi
Administrátor

Nový příspěvekod Bari » čtv 2. říjen 2008 11:45

Kdyby neexistovali fóra, nebylo by kde hledat. Spousta věcí je řečena právě na fórech, kde se pokládají nové otázky k novým věcem a rozvíjí se tam diskuze na dané téma. Když se ale někdo zeptá na základní, snadno zjistitelnou věc, je zbytečné, aby to bylo řešeno na každém fóru 1000x, když se to dá snadno najít. Prvně by měl člověk hledat, až pak by se měl ptát.
Obrázek
Obrázek
Bari
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod keyboo » čtv 2. říjen 2008 12:07

tyfusyt píše:ale někeří na to nemaj nervy ani čas

Omlouvám se,že píšu až teď,ale až teď jsem se toho všimnul. A my jsme za to placení nebo jinak odměňováni? Máme na to nervy? Ono hledat něco pro někoho cizího na googlu (třeba 3 minuty) taky není to nej co se člověku muže poštěstit.
keyboo
Uživatel QIPu

Re: Skin Black QIP

Nový příspěvekod tyfusyt » stř 4. březen 2009 17:21

jenže forum je o tom aby si lidi pomáhali trošku víc než vše je na googlu to vý každý to rovnou tady nemusíš psát jen vyvěsit tabulku "vše najdete na googlu"
tyfusyt

Re: Skin Black QIP

Nový příspěvekod Black_Fox » stř 4. březen 2009 17:39

Fórum je o tom, aby si lidi pomáhali, proto tady každý druhý BFU hodí dotaz zakončený mailem, kam mu řešení máme poslat, že? ;) Jestli mi něco na googlu trvá najít asi tak dlouho jak anonymnímu uživateli vypsat odpověď na kontrolní otázku pro odeslání příspěvku, tak může vzít jed na to, že ho na google pošlu.
Jsem Black_Fox a už na fórum skoro nechodím... Autor skinu Back to QIP 2005 pro Infium a QIP 2010
Obrázek
RESPEKTUJ PRAVIDLA FÓRA
Black_Fox
VIP Černý Lišák

Zpět na Skiny