QIP Infium download | QIP 2005 download | QIP 2010 download

RSS kanály

Pravidla fóra
TOTO FÓRUM NESLOUŽÍ K POKLÁDÁNÍ DOTAZŮ OHLEDNĚ QIPU. TAKOVÉTO PŘÍSPĚVKY V TÉTO SEKCI BUDOU SMAZÁNY.
DOTAZY OHLEDNĚ QIPU PIŠTĚ DO FÓR QIP INFIUM – PODPORA, QIP 2005 – PODPORA NEBO DO FÓRA QIP PDA – WINDOWS / SYMBIAN.

RSS kanály

Nový příspěvekod GasThan » stř 12. březen 2008 0:25

Zdravim mam taky problem chcem si v IE pridat RSS kanaly lebo ked si ich pridam v IE tak mi to vo Win Vista ukazuje ....no a chcel by som sa spytat ako to mam pridat aby mi zobrazovalo pripevky z celeho fora zo vsetkych prispevkou a teraz som si aj vsimol ze u niektorych mi to dokonca ani nejde IE mi len vypise nejaku chybu v riadku a je tam cislo toho riadku ..... pouzivam IE7..... a este jedna otazka neda sa to nejak spravit tak ked kliknem na ten RSS tak ze ma to nanho da uz prihlaseny na fore ? lebo ked nanho kliknem tak ak sa neprihlasim vopred tak ma to da neprihlasneho ......je rozdiel ked pridavam RSS ked som prihlasne na fore alebo neprihlasny ??
Obrázek
GasThan
VIP

Re: RSS kanaly

Nový příspěvekod Pivoth » stř 12. březen 2008 1:22

je to trochu mimo misu ale doporucim ti IE nepouzivat je to nejlepsi volba... a kdyz uz bys chtel mermomoci IE tak 8 Beta :))
<3 a strasne moc... bohuzel jedina laska co me nezradi je QiP.... mozna ale dobre:)) Pamatuj tedy, QiP ti nikdy nerekne ne.... jinak cekuj http://krypl-team.borec.cz <3
CO JE ŠPATNÉ NA SEXU ZEZADU? BÝT VEPŘEDU
Pivoth
Růžový prase

Nový příspěvekod GasThan » stř 12. březen 2008 8:09

IE nepouzivam ale ked chcdem aby sa mi to vo viste v takej blbosti :) ukazovalo tak to musim mat v IE dane tie kanaly
Obrázek
GasThan
VIP

Nový příspěvekod Martin J. - Cetelon » stř 12. březen 2008 15:48

Pivoth píše:a kdyz uz bys chtel mermomoci IE tak 8 Beta :))

Ono je jiz IE8?? :shock: :shock:
To jiz prisli na to, jak je sedmicka nepouzitelna??
:ff:Obrázek
Win XP Pro SP3, Win 10, QIP 2012 9380, ESET Smart Security 8.0.304.1, Mozilla Firefox 43.0, Mozilla Thunderbird 2.0.0.24
Martin J. - Cetelon
Moderátor

Nový příspěvekod Lms » stř 12. březen 2008 16:12

sedmička nepoužitelná... :rofl: Tak jsem se dlouho nezasmál. To spíše IE6 byla nepoužitelná.
Má tvorba:
- češtiny pro protokoly Jabber, XIMSS (Phone) a nějaké pluginy
- pluginy Weather (počasí), TVp (televizní program), FMtune (rádio) a RSS News (RSS čtečka)
- QIP Unpacker - instalace už nikdy více...

Než se na něco zeptáš přečti si FAQ ! Konferenční místnost pro QIP a vše okolo něj: qip@conf.netlab.cz
Lms
Moderátor

Nový příspěvekod keyboo » stř 12. březen 2008 16:54

IE používám,jen když musim ve škole. IE7 je tam strašně pomalá,z opery jsem zvyklej Ctrl + t (nové okno) a hned psát. třeba google.cz. Ale u IE mam jen - le.cz. A pak proč vypadá stránka před vstupem na "nedůvěryhodnou stránku" stejně jako,když nebyla nalezena? Mate to ... Prostě já se k ie už nikdy nevrátím :-)
Fyzika je jako sex, může přinést praktické výsledky, ale to není důvod, proč to děláme. - Richard Feynman
keyboo
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod Lms » stř 12. březen 2008 17:16

Samotné aplikace IE7 je možná někdy pomalé a nemá mnoho "vychytávek". Tak kdo chce další vychytávky tak většinou se používá prohlížeče, které používají IE k vykreslování (např. Maxthon, IEPro, atd.), ty už jsou rychlé a kvalitní.
Má tvorba:
- češtiny pro protokoly Jabber, XIMSS (Phone) a nějaké pluginy
- pluginy Weather (počasí), TVp (televizní program), FMtune (rádio) a RSS News (RSS čtečka)
- QIP Unpacker - instalace už nikdy více...

Než se na něco zeptáš přečti si FAQ ! Konferenční místnost pro QIP a vše okolo něj: qip@conf.netlab.cz
Lms
Moderátor

Nový příspěvekod Black_Fox » stř 12. březen 2008 19:29

GasThan: Zkus to MSIE 8, jestli to nepomůže, ten se pokouší trochu víc splňovat standardy, tak možná budeš mít větší štěstí.
Jsem Black_Fox a už na fórum skoro nechodím... Autor skinu Back to QIP 2005 pro Infium a QIP 2010
Obrázek
RESPEKTUJ PRAVIDLA FÓRA
Black_Fox
VIP Černý Lišák

Zpět na Dotazy k fóru