QIP Infium download | QIP 2005 download | QIP 2010 download

Reservation link error

Reservation link error

Nový příspěvekod lukas033 » čtv 3. duben 2008 22:28

Okolo obedu som nemohol zapnut qip (ani icq atd.), stale mi vypisovalo tuto hlasku "reservation link error". Prisiel som teraz domov a konecne ma prihlasilo, no ale zostal som sokovany! V konktakt liste mi zostala asi iba polovica z povodnych kontaktov a a vsetky boli zaradene iba v jednej skupiny. (predtym som mal asi 7 skupin, no teraz ostala iba jedna a do nej pohadzalo tu polovicu konktaktov co mi zostala). Prisiel som asi o 70 kontaktov co je viac nez dost, nerozumiem tomu. Prosim o pomoc, dakujem
lukas033
Nováček

Re: Reservation link error

Nový příspěvekod Chuck » pon 7. duben 2008 20:45

Poslední dny mě trápí ten samý problém..Taky mi Qip (8050 i 9000beta) píše že jsem vložil neplatné heslo nebo že jsem už přihlášený..Prosím o pomoc :sos: dekuju
Chuck

Nový příspěvekod Stain » úte 8. duben 2008 6:24

Hlasim to same, ale mizeni kontaktu jsem si nevsiml
Stain
Nováček

Nový příspěvekod LeNiShKa.4EvEr » stř 9. duben 2008 11:24

Jj už hodněkrát se m ito stalo!! DOufám že kdybych se večer už mohla přihlásit, že mi to nesmaže ty kontakty... :sos: už se mi takovým způsobem smazaly 3 účty icq... a mívám tam tak 350kontaktů, takže takovým jako já doporučuju si ty kontakty zálohovat... nebo si je pak přepíšou z historie :e?: jinak nwm no...
LeNiShKa.4EvEr

Nový příspěvekod AfRoMaN » sob 5. červenec 2008 10:24

Sakra mne to robi stale neviem cim to hmm...
AfRoMaN

Nový příspěvekod Rypi » sob 5. červenec 2008 11:14

Stáhni si novou verzi QIPu
Obrázek Problémy s QIPem PDA? Zeptej se na fóru! Obrázek
Rypi
Administrátor

Nový příspěvekod xstrv01 » sob 5. červenec 2008 11:16

Těžko říct, zda to pomůže. Tady někdo hlásí stejnej problém i s 8070...

Jediná zaručená rada = přestat používt icq a přejít na jinej protokol (třeba jabber :) ).
xstrv01
Moderátor

Nový příspěvekod Martin J. - Cetelon » sob 5. červenec 2008 14:14

Mozna bych se zkusil z toho PC ( a QIPA ) se prihlasit na jiny ucet, treba zkusit nejaky fiktivne zalozit, a lognout se do neho ( AOL bude mit radost, ze se k nim zase nekdo registroval, a ty zjistis, zda-li je chyba v PC ( ze se nemuzes pripojit ), anebo nekde ve tvem profilu ( Mezi PC, a serverem )
:ff:Obrázek
Win XP Pro SP3, Win 10, QIP 2012 9380, ESET Smart Security 8.0.304.1, Mozilla Firefox 43.0, Mozilla Thunderbird 2.0.0.24
Martin J. - Cetelon
Moderátor

Nový příspěvekod trdlo » pát 17. říjen 2008 12:54

Nuz, ono to nie celkom pomoze ... bola to prva vec co mi napadla - prihlasila som sestru, ale jej to slo v pohode a ked som sa skusila prihlasit ja, zas hlasil chybu ... a ked som to este zo 3x vypla a zapla, nakoniec ma s vypatim vsetkych sil prihlasil. Ale fakt nechapem preco zacal takto blbnut :? ...
trdlo

Re: reservation link error

Nový příspěvekod hellboi » pon 9. únor 2009 18:59

Obrázek

nevite co s tim?

//edit Pafo: sloučeno-duplicita
hellboi

Nový příspěvekod Pafo » pon 9. únor 2009 19:14

hellboi: Sloučil jsem tvé téma s tímto vláknem.. zde se pokus najít odpověď.
Pafo
Moderátor

Nový příspěvekod Danko » úte 10. únor 2009 12:15

Mal som pred chvilou rovnaky problem. Isiel som na stranku icq.com, tam som prihlasil svojim ICQ cislom a heslom a asi za 10 sekund na QIP pripojil. Tak neviem ci to bola len nahoda, alebo to bolo skutocne kvoli tomu.
Skuste to, mozno to pomoze :)
Danko

Nový příspěvekod Anom » úte 10. únor 2009 17:13

Tak před chvílí se mi to stalo u QIP 8090 ale nejde se pripojit ani na ICQ2GO :( hlasi mi to:

There was a problem starting your session. Please try again after some time has passed.

Nevíte co s tím ? nebo jde jen o výpadek ? (zase) ?
Anom

Nový příspěvekod Agahnim » pon 16. únor 2009 21:04

Danko píše:Mal som pred chvilou rovnaky problem. Isiel som na stranku icq.com, tam som prihlasil svojim ICQ cislom a heslom a asi za 10 sekund na QIP pripojil. Tak neviem ci to bola len nahoda, alebo to bolo skutocne kvoli tomu.

Po prihlaseni na icq.com se mi taky problem vyresil... asi to bude zrusenim "nepouzivaneho" cisla na serveru - qip to asi neobnovuje. Kazdopadne diky
Agahnim

Nový příspěvekod NoooN » pon 9. březen 2009 19:33

Danko píše:Mal som pred chvilou rovnaky problem. Isiel som na stranku icq.com, tam som prihlasil svojim ICQ cislom a heslom a asi za 10 sekund na QIP pripojil. Tak neviem ci to bola len nahoda, alebo to bolo skutocne kvoli tomu.
Díky moc, měl jsem ten samí problém a tohle ho vyřešilo.Fakt moc děkuju :)
NoooN

Nový příspěvekod RaweX » ned 15. březen 2009 12:23

Mno mel sem ten samy problem, zkousel sem se prihlasit na ICQ2GO ake neslo to...tak sem si stahl ICQ 6,5 a bum pripojil sem se, zkusil sem to potom na qipa a jede to...nastesti :D
RaweX

Nový příspěvekod orlop » ned 12. duben 2009 12:01

Potvrzuji vyreseni (Reservation link error) po prihlaseni na ICQ2Go! Prekvapujicim detailem je, ze prestoze jsem nebyl na QIPu pripojen, po pripojeni na ICQ2Go mi QIP vyhodil hlasku "Your ICQ# is being used on another computer," coz normalne dela jen, kdyz jsem nalogovany.
orlop

Nový příspěvekod Jardao » pon 13. duben 2009 20:55

Mě to taky blbne. Jednou se přihlásím, ale za chvilku mě to odpojí. Dělám co můžu (zkoušel sem ICQ2go, ICQ6,5, lognout se na icq.com) a prd to pomohlo. Už mě to začíná trošku štvát.
Jardao

Nový příspěvekod jadro376 » úte 14. duben 2009 15:48

kez by to stvalo vice lidi a kez by tech vic lidi dostalo rozum a presslo na nejaky rozumnejsi protokol..... :jabber:
jinak problem :stopicq: neda se s tim nic delat (tedy jenom jedno se da delat :infium: + :jabber: = :love:)
Spoiler: zobrazit
Nechcete se zatěžovat zbytečnou registrací a nastavováním QIPInfium?
Řešení je
ZDE
Proč už nejsem na ICQ?? jsem totiž ZDE
Obrázek&Obrázek
Obrázek LiNUX 4everObrázek
jadro376
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod Drmol » stř 15. duben 2009 14:18

orlop píše:Prekvapujicim detailem je, ze prestoze jsem nebyl na QIPu pripojen, po pripojeni na ICQ2Go mi QIP vyhodil hlasku "Your ICQ# is being used on another computer," coz normalne dela jen, kdyz jsem nalogovany.

To by se dalo logicky vysvětlit, kdyby ses na ICQ2Go přihlašoval hned po tom, co spadlo připojení v QIPu a ICQ server si myslel že si stále online, ovšem to by měla být jen chvilková záležitost. :e?:
Drmol
Uživatel QIPu

Další

Zpět na Podpora