QIP Infium download | QIP 2005 download | QIP 2010 download

RSS News (RSS čtečka) [Lms]

Re: RSS News (RSS čtečka) [Lms]

Nový příspěvekod n3p0VeC » sob 6. prosinec 2008 12:36

Dík za plugin, nedala by sa tam pridat featurka zvýrazňovania určitých stringov? Trebars mi tam po niekolľkých dňoch vyhodí cca 100 odkazov, a aby boli farebne zvýraznené trebars všetky ktoré obsahujú určité slovo? :idea:
n3p0VeC
Nováček

Nový příspěvekod Lms » sob 6. prosinec 2008 14:09

Vyhledávání zatím není, ale do budoucna se plánuje.
Zvyrazňování určitých stringů jistě lze přidat.
Má tvorba:
- češtiny pro protokoly Jabber, XIMSS (Phone) a nějaké pluginy
- pluginy Weather (počasí), TVp (televizní program), FMtune (rádio) a RSS News (RSS čtečka)
- QIP Unpacker - instalace už nikdy více...

Než se na něco zeptáš přečti si FAQ ! Konferenční místnost pro QIP a vše okolo něj: qip@conf.netlab.cz
Lms
Moderátor

Nový příspěvekod Prince » sob 6. prosinec 2008 14:46

hmm ... tak už sa teším na novú verziu + ešte jedna taká maličkosť ma napadla čo by sa tam mohlo upraviť
že keď sa niečo zmení na nejakej stránke tak sa to pridá do rssčok a QIP stiahne tu rssčku tak pribudne však ?
qip kontroluje záhlavie ale aj vnútra tej RSSčky http://www.freeze.7u.cz/snap225.png
a z tej stránky sa RSSčky stále obnovujú lebo je to torrent a stále sa mení počet leecherov a seederov takže jedna rssčka sa stiahne možno až 10x a viackraát podľa toho ako často dám, že či by sa nedalo odstrániť kontrolovanie toho vnútra
Prince
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod Lms » ned 7. prosinec 2008 8:19

Záleží na nastavení pokud Upravit kontakt > Doplňující > Nové zprávy identifikovat podle obsahu nemáš zatržené, tak to kontroluje nové zprávy podle vnitřního ID každé zprávy (pokud rss kanál tuto informaci obsahuje). A v ostatních případech to vyhodnocuje podle záhlavý a textu vevnitř.
Má tvorba:
- pluginy Weather (počasí), TVp (televizní program), FMtune (rádio) a RSS News (RSS čtečka)

Než se na něco zeptáš přečti si FAQ ! Konferenční místnost pro QIP a vše okolo něj: qip@conf.netlab.cz
Lms
Moderátor

Nový příspěvekod Sonny » úte 9. prosinec 2008 19:49

Ahoj, je možný, že si tento plugin nerozumí s posledním Infiem 9020? Protože hodinku po istalaci a užívání nového Infia, kdy to bylo v klidu, se mi najednou začlo Infium zasekávat a musel sem ho vždy vypnout. Prvně jsem zkoušel jestli to není češtinou, ale ta je v pořádku. Potom jsem zkusil vypnout a postupně pozapínat jednotlivý pluginy a jako zlobivej mi vyšel tento :) . Když je vyplej, tak to jede OK. Ale s předchozí verzí Infia jsem problém neměl. Docela škoda :cry: . Těším se na novejší verzi, která to snad spraví, jestli je to tím :)

chyba - omlouvám se, patří to pod jiný pluging :D
Naposledy upravil Sonny dne úte 9. prosinec 2008 20:04, celkově upraveno 1
Pro alkohol nežiju, nekouřím a nepiju, šlechtím plané jabloně, rád se hrabu v záhoně... ;)
Sonny
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod Bari » úte 9. prosinec 2008 19:54

To je divné. Já mám tento plugin a mám i 9020 a jede mi to v pohodě. Řekl bych líp, než na 9019 N6 :D
Obrázek
Obrázek
Bari
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod Lms » sob 10. leden 2009 8:51

Nová verze 0.3.4.
Changelog:
(+) podpora RSS RDF formátu
(+) přidán jednoduchý filtr (testovací verze)
Má tvorba:

Lms
Moderátor

Nový příspěvekod Black_Fox » pon 26. leden 2009 23:42

Dnes jsem smazal jeden zdroj s asi 1000 zprávami a Infium vyhodilo klasickou MadException tabulku continue/exit... nicméně v exception message bylo jenom List index out of bounds :(

Edit: vyhodilo mi to i při mazání zdroje s 200 zprávami, to už je trošku málo na to, aby to blbnulo... přikládám bugreport.
bugreport.zip
(4.24 KiB) 4 krát
Jsem Black_Fox a už na fórum skoro nechodím... Autor skinu Back to QIP 2005 pro Infium a QIP 2010
Obrázek
RESPEKTUJ PRAVIDLA FÓRA
Black_Fox
VIP Černý Lišák

Nový příspěvekod n3p0VeC » pát 6. únor 2009 16:08

Bolo by dobré, ak by sa dali hromadne odstraňovať jednotlivé rss linky. Teda, že si označím jednotlivé linky a potom ich zmažem cez menu "odstraniť správu"

Ešte by som uvítal, ak je to možné, implementovať nejaký HIGHLIGHT ktorý bude automaticky zvýrazňovať vopred zadefinovane slová. Trebars pri odbere rss v z nejakej IT stránky by som zadal slovo "google" a pri príjme nových rss liniek by boli tie ktoré tento string obsahujú zvýraznené. /Viem že je jednoduche to napisat, ale horsie nieco take spravit/ tak hadam to nie je take nerealne.
Ten filter je dobrá vec :)

Vďaka za každý plugin, veľa trpezlivosti pri ďalšom kodení :perfect:
n3p0VeC
Nováček

Nový příspěvekod PbKlokan » úte 10. únor 2009 19:25

Zdravim všechny :) mám problém se zobrazování emailů z google.com. Zadám email, heslo dám OK a napíše mi to neplatný XML soubor :roll: Možná že už se to tady řešilo snažil sem se project celou diskuzi ale vzal sem to hopem, tak dyštak sry ;) Díky za odpověď a cením si tvojí práce Lms 8)
PbKlokan
Nováček

Nový příspěvekod Bari » úte 10. únor 2009 21:25

Na upozornění na mail od Google můžeš použít přímo v QIPu protokol Google Talk. Jeho součástí je i upozornění na maily.
Obrázek
Obrázek
Bari
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod Black_Fox » stř 11. únor 2009 0:24

PbKlokan píše:mám problém se zobrazování emailů z google.com

Máš nejnovější verzi pluginu? Mně se v něm přijaté maily zobrazují normálně.
Jsem Black_Fox a už na fórum skoro nechodím... Autor skinu Back to QIP 2005 pro Infium a QIP 2010
Obrázek
RESPEKTUJ PRAVIDLA FÓRA
Black_Fox
VIP Černý Lišák

Nový příspěvekod PbKlokan » čtv 12. únor 2009 8:58

Ano! Plug-in mám nejnovější verze ;) ještě teď sem pro jistotu zkoušel stahovat nejnovější z 1. stránky topicu a stále neplatný xml soubor :(
PbKlokan
Nováček

Nový příspěvekod Alpin » ned 15. únor 2009 16:54

Doufám že to tu již nebylo, přiznám se že jsem celý topic neprozkoumal, dištak se omlouvám.

RSS čtečku jsem využil na Seznam mail. Oznámení mi přišlo a maily jsem si skrze ni přečetl, pak jsem ale šel do normální seznamácký schránky a ty maily tam nebyli.
Čtečka je sama z original schránky maže, nebo jak to je?
Děkuji : )
Scorpions Software - Scorpions Team
Alpin
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod Lms » pon 16. únor 2009 9:15

Ne maily nemaže. Funguje na podobném principu jako Seznam pošťák. Zjišťuje pouze zda tam email je nebo ne. Občas se stává že email je už oznámen, ale ještě není v emailové schránce, možná to bude tento problém.
Má tvorba:

Lms
Moderátor

Nový příspěvekod ludovit8 » pon 16. únor 2009 20:04

Dlho som tu nebol a podzravujem LMS ako si aj cením jeho neustálu snahu o zlepšovanie :-)

Síce som 90% RSSiek presunul do firefoxu (NewsFox - hlavne kvôli html zobrazovaniu, hlavne správy a články), portály s krátkymi RSSkami mám stále v qipe.

Dobrá práca :-)
ludovit8
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod Alpin » úte 17. únor 2009 17:46

Lms píše:Ne maily nemaže. Funguje na podobném principu jako Seznam pošťák. Zjišťuje pouze zda tam email je nebo ne. Občas se stává že email je už oznámen, ale ještě není v emailové schránce, možná to bude tento problém.

Jojo, děkuji za vysvětlení.
Jinak výborný plugin - chválím. Jen tak dál ;)
Scorpions Software - Scorpions Team
Alpin
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod ++JeSuS++ » sob 21. únor 2009 12:00

Na staré verzi rss news (0.1.5) mi šel zdroj na nové topicy tady z fora sekce infium/download, takže jsem hned věděl, že se objevil nový build tady na foru, konkrétní tvar odkazu:
Kód: Vybrat vše
http://qipim.cz/generate_feed.php?content=topics&f%5B%5D=67

S novou verzí rss news 0.3.4 mi při pokusu o přídání tohot zdroje vyhodí hlášku "Není platný XML soubor" a nepustí mě to dál. Co s tím?
You live 4FUN
++JeSuS++
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod Lms » sob 21. únor 2009 13:06

Stránka vrací:
Kód: Vybrat vše
<br />
<b>Fatal error</b>:  Call to undefined method cache::feed_load() in <b>/hosting/www/qipim.cz/www/generate_feed.php</b> on line <b>227</b><br />

Takže chyba je v rss generátoru, plugin za nic nemůže.
Má tvorba:

Lms
Moderátor

Nový příspěvekod ++JeSuS++ » sob 21. únor 2009 14:07

takže reklamovat adminovi tady, že má blbě rss feed? :)
You live 4FUN
++JeSuS++
Uživatel QIPu

PředchozíDalší

Zpět na Pluginy