QIP Infium download | QIP 2005 download | QIP 2010 download

Záměna účtu nebo hesla

Co se jinam nevešlo. Například dotazy týkající se více verzí QIPu (2005, Infium, PDA)

Záměna účtu nebo hesla

Nový příspěvekod Gumi Meda » úte 1. červenec 2008 10:32

Zdravim,
vím, že se to tu nedávno, cca měsíc zpátky, řešilo, ale nikde jsem nenašel, pro mě, uspokojující odpověď. Vždy když se chci přihlásit, tak mi to vypíše tuhle hlášku. Nejde ani klasický icq (verze 5 i 6), ani qip, ani QIP infium. Heslo je 100% správný, ověřený i přes mspass. Tak jsem se chtěl zeptat, jestli se to dá nějak opravit nebo se musí čekat až se to spraví "samo".
Gumi Meda

Re: Záměna účtu nebo hesla

Nový příspěvekod xstrv01 » úte 1. červenec 2008 10:37

Zkrátit heslo na prvních osm znaků?
xstrv01
Moderátor

Nový příspěvekod Gumi Meda » úte 1. červenec 2008 10:52

Bohužel, heslo jsou pouze písmena a je jich 6
Gumi Meda

Nový příspěvekod Black_Fox » úte 1. červenec 2008 14:50

Podaří se ti najít se v icq vyhledávání své číslo? Je tady krajně nepravděpodobná šance, že ICQ server někde potratil kousek databáze s tvým účtem, ale jak říkám, to už se dlouho nestalo a je to celkem nereálné. Z jiného počítače se ti připojit jde? A co tato stránka? Z té se přihlásit podaří?
Jsem Black_Fox a už na fórum skoro nechodím... Autor skinu Back to QIP 2005 pro Infium a QIP 2010
Obrázek
RESPEKTUJ PRAVIDLA FÓRA
Black_Fox
VIP Černý Lišák

Nový příspěvekod Gumi Meda » stř 2. červenec 2008 15:10

Tak z té stránky se připojit nelze, stejně tak nefunguje icq2go. Všechno hlásí stejnou chybu. Z jiného počítače jsem to zkoušel pouze ve stejné, domácí, síti a to taktéž nejde, ještě zkusím zcela odlišný pc. V seznamu jsem se našel, zkusil jsem si poslat několik zpráv a žádnou chybu to nehlásí, takže tam někde zřejmně budu. Asi jsem měl tu smůlu, že se mi "samovolně" změnilo heslo. Nějakej útok to zřejmně nebyl, protože nikomu ze seznamu nepřišla zpráva z mého čísla. Pomalu se smiřuju s tím, že jsem o své číslo přišel, stejně tak jako o historii a celý seznam lidí :(
Gumi Meda

Nový příspěvekod Rypi » stř 2. červenec 2008 18:57

Jednomu známému se stalo to samé...
Zkus si nechat zaslat nové heslo na email a pokud to nepomůže, tak asi založit nové ICQ %)
Obrázek Problémy s QIPem PDA? Zeptej se na fóru! Obrázek
Rypi
Administrátor

Nový příspěvekod Gumi Meda » stř 2. červenec 2008 21:16

OK, díky všem za rady. Ještě si s tím pár dní budu hrát, ale nevím. Kdybych na něco přišel, tak dám vědět.
Gumi Meda

Zpět na Obecná diskuze o QIPu