QIP Infium download | QIP 2005 download | QIP 2010 download

Končím s ICQ

Končím s ICQ

Nový příspěvekod keyboo » úte 5. srpen 2008 20:19

Kód: Vybrat vše
K 8.8.2008 se ukončí můj pobyt ve světě icq. Pokud mě i přesto budete chtít kontaktovat, budu dále používat jabber účet mé JID: kabicek@jabbim.cz ,email a telefon znáte. Dále budu k zastižení na www.qipim.cz. Pokud chcete začít s jabberem a kontaktovat mě koukněte na http://www.jabber.cz a doporučuji pro lidí zvyklé na qip přejít na novější "verzi" qip infium, která již jabber obstojně podporuje. Pro více informací www.qipim.cz

Tuto zprávu jsem poslal všem uživatelům icq ve svém cl. Rozhodl jsem se tak, protože se změnili mé životní hodnoty. Vlastně jedno hodnota,tak do toho vlítnu pořádně. Doufám,že mě podpoříte.

Tak teď mě Tommy nepodpořil:
Čau, mám jen takovej dotaz, co když potkáš nějakou holku a vona po tobě bude chtít ICQ a ty jí dáš jabber a vona si bude myslet, že jí dáváš email a možná si bude myslet že nerozeznáš ICQ od emailu, nebude to trochu blbý?
Fyzika je jako sex, může přinést praktické výsledky, ale to není důvod, proč to děláme. - Richard Feynman
keyboo
Uživatel QIPu

Re: Končím s icq

Nový příspěvekod Pivoth » úte 5. srpen 2008 20:51

no tak ty vole.... kdyt me mas v cl a nic mi neprislo :-D
<3 a strasne moc... bohuzel jedina laska co me nezradi je QiP.... mozna ale dobre:)) Pamatuj tedy, QiP ti nikdy nerekne ne.... jinak cekuj http://krypl-team.borec.cz <3
CO JE ŠPATNÉ NA SEXU ZEZADU? BÝT VEPŘEDU
Pivoth
Růžový prase

Nový příspěvekod keyboo » úte 5. srpen 2008 21:24

Pardon posílal jsem to lidem jen na icq,tebe od doby co mam na jabberu nemám na icq. Pardon
Fyzika je jako sex, může přinést praktické výsledky, ale to není důvod, proč to děláme. - Richard Feynman
keyboo
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod Pivoth » úte 5. srpen 2008 21:34

omluva se prijima
<3 a strasne moc... bohuzel jedina laska co me nezradi je QiP.... mozna ale dobre:)) Pamatuj tedy, QiP ti nikdy nerekne ne.... jinak cekuj http://krypl-team.borec.cz <3
CO JE ŠPATNÉ NA SEXU ZEZADU? BÝT VEPŘEDU
Pivoth
Růžový prase

Nový příspěvekod Cheaterboy » čtv 7. srpen 2008 17:10

keyboo píše:
Tak teď mě Tommy nepodpořil:
Čau, mám jen takovej dotaz, co když potkáš nějakou holku a vona po tobě bude chtít ICQ a ty jí dáš jabber a vona si bude myslet, že jí dáváš email a možná si bude myslet že nerozeznáš ICQ od emailu, nebude to trochu blbý?

tak co s tím uděláš? vepereš to na šterecet?
Obrázek
Obrázek

Cheaterboy... týpek co rád pije pivo, chodí na zábavy, sedí u PC a hlavně nic nedělá :-D
Cheaterboy
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod keyboo » čtv 7. srpen 2008 19:17

Nevím,vysvětlím jí, že preferuji osobní kontakt a že moje kouzlo není přes icq vidět, proto ho nepoužívám. Neboj ... :juch: Mam to v malíčku.
keyboo
Uživatel QIPu

Zpět na ICQ a AIM (OSCAR)