QIP Infium download | QIP 2005 download | QIP 2010 download

QIP Infium 9018 (RC3)

Re: QIP Infium 9018 RC3

Nový příspěvekod puchal » čtv 23. říjen 2008 21:14

myslím že qip.ru se už nezbavíme jak bylo slibované ,ale co když má někdo jej podělané icko a bude používat infa tka na něj budeš jít aj qip.ru jabber a časem ( vhodné by bylo pár minut)ho přemluvíš na jabber co máme my normální:D z důvodů že icko padá a tak, a když se ti to nepovede budeš mít na něj aspoň ten qip.ru
SMAJLÍCI Mega box-KObrázek,¸¸,+°´°+,¸¸,+°´°+,¸¸,+°´°+,¸¸,+°+°SKINY-QIP INFIUM & QIP 2005
mráček=IM klient který začíná na M a jsem online právě na něm, ne MQIP to není
about.me/petrneme

Ti, o kterých si myslíte že jsou vaši kamarádi a záleží jim na vás, jsou skvělí herci, kteří hrají představení jen pro vás, že jsou vaši kamarádi.
Jedna dvě, zlo jde.
puchal
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod Bari » čtv 23. říjen 2008 21:17

Mě ten qip.ru ani tak nevadí. Já to mám jako hlavní jabber protokol (ne že bych nemohl mít jabbim.cz, na kterém mám MSN), vyhovuje mi to i kvůli tomu, že tam je 5 GB místa, přes který se dá zcela snadno a pohodlně posílat soubory i tam, kde to nechodí nebo na offline kontakty. A qip.ru mě ani nijak neomezuje nebo nezavazí. Pokud by dořešili ještě ukládání historie z protokolů na ten file server (na 5 GB místa to není problém), tak by to bylo úplně perfektní :)
Obrázek
Obrázek
Bari
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod Pafo » čtv 23. říjen 2008 21:21

Mi ani nerikejte, že se toho ksindlu nezbavime... vždy je nadějě... přece do finalu nebudu stále používat profil z 9004ky abych se vyhnul registraci :D to jako ne.. je to vlezle a nevkusné :) a to že nabidl par giga prostoru je jen obyčejné kupování lidí, aby to trochu tolerovali.. a chce na tom vydělat.. reklama.. za placenej účet nečekáš na filesharu stahování.. Ten šmejd to má nějaký spočítaný-jak jsem zmínil, poslední kapka bude flashovej banner V QIPu. Kdyby aspoň tu myšlenku s posláním souboru řešil nějakým stylem jako obecný jabberdisk.. aby si člověk nastavil svůj prostor pod jakýkoli jabber účet a neházel to někam na sibiř
Pafo
Moderátor

Nový příspěvekod Rypi » čtv 23. říjen 2008 21:30

proč vám tak vadí? :)
To je skoro jako když někomu vadí WMplayer ve windows :D
Obrázek Problémy s QIPem PDA? Zeptej se na fóru! Obrázek
Rypi
Administrátor

Nový příspěvekod Pafo » čtv 23. říjen 2008 21:32

Rypi: Nemám rád zbytečnosti a nedodělky :D třebas červená kytička stále ve stavovém panelu, nutnost nějaké registrace-hrůza, zbytečná tlačítka u tool-window stačí přece jen křížek a v nastavení říct jak se má chovat. Je toho víc :)
Pafo
Moderátor

Nový příspěvekod puchal » čtv 23. říjen 2008 21:44

mně registrace nevadí:D .oO
Pafo bys měl jít do jejich týmu a pořádně je tma srovnat ;) :D a vavrhni jim že by se mi líbili profily(režimy) jak jsou na mobilu pač potřebuju jeden naprosto nerusíšcí když se učím a nechce se mi to pokaždé přenastavovat
SMAJLÍCI Mega box-KObrázek,¸¸,+°´°+,¸¸,+°´°+,¸¸,+°´°+,¸¸,+°+°SKINY-QIP INFIUM & QIP 2005
about.me/petrneme

Ti, o kterých si myslíte že jsou vaši kamarádi a záleží jim na vás, jsou skvělí herci, kteří hrají představení jen pro vás, že jsou vaši kamarádi.
Jedna dvě, zlo jde.
puchal
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod Pafo » čtv 23. říjen 2008 21:46

puchal: neřeší to řežim invisible all? :D nebo shutdown :D
Pafo
Moderátor

Nový příspěvekod puchal » čtv 23. říjen 2008 21:56

invisible all no dobře ale pořád vyskakují pop :D aj když mám vpylé zvyky a to pořád tka jak mám monitor před sebou tka se stane že si otoho to oko všimne :D
shutdown to by teda nešlo :D pak člověk ztrácí přehled o lidech:D (viz radši sledovat pop všech než jen v.i.p.):D takže co už v nastavení to odklikám rychle a je pak klid a můžu se začít učit :D ( pokud nezačne rušit něco jiného ) %)
about.me/petrneme

Jedna dvě, zlo jde.
puchal
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod jadro376 » úte 28. říjen 2008 11:38

nevim proc vam vsem tak vadi qip.ru - vim ze mate jiste sve argumenty,ale opravdu skvela vec pro ty,co maji v infiu vic jak 4 protokoly je ukladani uctu a nastaveni uctu na server,ktere bezi prave prez ten vas zminovany qip.ru a priznam se usetrio mi to tak 10minut prace - vim ze je to mozna malo ale je to urcite squela vjec a fie.qip.ru me taky nevadi,nekteri tvrdohlavci co nechteji qip a maj icq6 tak nejdou posilat soubory,tak to soupnu tam a at uz si s tim radi jak chteji,ja mam po starostech,MYSLIM SI ZE MI QIP.RU(at uz jako registrace,jako jabber protokol,ci jako fileshare a nastaveni uctu) USETRIL DOCELA DOST CASU A NERVU- je to sice muj nazor,ale qip.ru integrovany do qipu ma i sve vyhody :)
Spoiler: zobrazit
Nechcete se zatěžovat zbytečnou registrací a nastavováním QIPInfium?
Řešení je
ZDE
Proč už nejsem na ICQ?? jsem totiž ZDE
Obrázek&Obrázek
Obrázek LiNUX 4everObrázek
jadro376
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod Pafo » úte 28. říjen 2008 11:49

Některé výhody samozřejmě má, ale mě o ty nervy připravil :D a zase tolika lidem qip.ru nevadí. Je nás jen pár masochistů co ho nesnášíme :D
Pafo
Moderátor

Nový příspěvekod jadro376 » úte 28. říjen 2008 11:51

ano,taky fakt,myslim si ze nejlepsi moznost by byl moznost vyberu pri instalaci,jak jiz bylo zmineno :)
Spoiler: zobrazit
Nechcete se zatěžovat zbytečnou registrací a nastavováním QIPInfium?
Řešení je
ZDE
Proč už nejsem na ICQ?? jsem totiž ZDE
Obrázek&Obrázek
Obrázek LiNUX 4everObrázek
jadro376
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod Rotting » úte 28. říjen 2008 18:33

A mě asi připraví o nervy, pokud se k němu nepřipojím. :D A to už jsem vyzkoušel asi všechno. :(
Rotting
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod velmistrYoda » úte 28. říjen 2008 20:23

A nevíte jak to vypadá s češtinou. Je už? A nebyla by nějaká instalace, která už je s češtinou abych to nemusel stahovat zvláště a dávat to tam. Díky
velmistrYoda

Nový příspěvekod Pafo » úte 28. říjen 2008 20:27

Ech co? Čeština je snad od toho samého dne co 9018 vyšla.. a instalátor s češtinou pro protokoly i pro samotné rozhraní byl také hned nebo den poté už nevím :) Vždy je čeština na stránkách sutruse. Vlákno češtiny i s odkazy je zde viewtopic.php?t=1556

Edit: Nehledě na to, že instalátor celého Infia i rar verze s češtinou je na úvodní stránce fora ...
Pafo
Moderátor

Nový příspěvekod skejpa » ned 16. listopad 2008 2:28

Mam takovy problem. kdykoliv chci neco poslat prez icq, spadne cele icq a soubor se neposle. netusite cim to muze byt ?
skejpa

Předchozí

Zpět na Download