QIP Infium download | QIP 2005 download | QIP 2010 download

Zapomněli jste heslo?

Re: Zapomněli jste heslo?

Nový příspěvekod keyboo » stř 18. březen 2009 19:48

Jak? Přijde mi to trošku un-real. Jak Ti my mužem kontrolovat heslo?
Fyzika je jako sex, může přinést praktické výsledky, ale to není důvod, proč to děláme. - Richard Feynman
keyboo
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod Jenda080 » stř 18. březen 2009 20:05

Nevim zdaly me ho ekdo zmenil ci jsem ho spletl ja a proto by me pomohlo za pomoci toho porgramku se podivat ;)
Jenda080
Nováček

Nový příspěvekod Jenda080 » stř 18. březen 2009 21:14

Pomohl by me teda prosim nekdo aby me navygoval po icq co a jak?velice by me to pomohlo dik ;)
Jenda080
Nováček

Nový příspěvekod xstrv01 » stř 18. březen 2009 21:39

Kolik platíš za hodinu?

Jinak myslím, že to vyřeší http://www.google.cz s vhodně zadaným dotazem.
xstrv01
Moderátor

Nový příspěvekod Jenda080 » stř 18. březen 2009 22:01

Kolik chces? :D ne vazne by me to pomohlo na googlu jsem hledal nasel nejakej programy ale nevim co stim dal....popr jestli by jsi me poradil jak prekopirovat cely kontakt list na jine qip? ;)
Jenda080
Nováček

Nový příspěvekod xstrv01 » stř 18. březen 2009 22:10

No já jsem zadal do googlu 'zjištění hesla z hvězdiček QIP' a jako první na mne vyskočilo tohle. Jestůli to nechápeš, tak radši řekni nějakému kamarádovi, ať ti to udělá....
xstrv01
Moderátor

Nový příspěvekod Patrik » sob 12. září 2009 9:58

Ahoj lidick.Mam takovy problem.Mel jsem heslo ulozene automaticky.Ale co je ten problem,tak ze mi spadl system a ja jsem radeji udelal format.Ale vubec jsem si to neuvedomil ze heslo jsi nepamatuju.A ted me to mrzi protoze jsem tma mel plno kontaktu ktery uz nesezenu.Nevite jak zjistit to heslo?Pres icq stranky jsem to zkousel ale v podlednim kroku jse kousnu na tech otazkach a nemuzu jsi vzpomenout.Nevedeli by jste jak ziskat heslo.Dekuji moc.Veskere udaje ze se jedna o moje icq dodam.Jeste jednou dekuji za pripadnou pomoc.
Patrik

Nový příspěvekod STJ » sob 12. září 2009 13:09

Predpokladam, poslat heslo na mail jsi uz zkousel..?
Jinak qipim.cz neni spravcem ICQ, takze zde nic dokazovat netreba, stejne si to tu nikdo nema jak overit - takze bych se pak spis pokusil obratit na oficialni support ICQ
Obrázek - Cesky RO freeserver
STJ
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod Patrik » sob 12. září 2009 16:59

Ano.Email jsem zkousel.Dostanu jse k poslednimu kroku a tma jse kousnu.A jak jsi rikal pres oficialni support ICQ.Tim mas na mysli co?
Patrik

Nový příspěvekod Pafo » sob 12. září 2009 17:23

Myslel to tak, že na icq.com je sekce Support Tam patří jednak právě systém navrácení hesla(ale ten asi bohužel ti teda napomůže jak říkáš) ale i technické forum, možnost zaslat email atd... Jenže kdyby měli odpovídat každému na zapomenuté heslo, kam by přišli..

Píšou:
Please note: If you are unable to get a new password using the Password Assistance System, then you will have to register a new ICQ account.

Což vlastně znamená, že když ti nepomůže jejich systém zjištění hesla, tak si v háji a zřiď si nový účet... Oficiální cestou se asi nikam nedostaneš, ikdyž zkusit to můžeš.
Pafo
Moderátor

Nový příspěvekod STJ » sob 12. září 2009 17:32

Tim jsem mel na mysli procist oficialni ICQ forum, jestli tam neni nejake dalsi info ohledne zapomenutych hesel.
Preju at se zadari a pripadne se pak podel s nami o zkusenosti - precijen nebudes asi ani prvni a ani posledni, komu se toto prihodilo

edit: Pafo: jo to jsem tam taky nasel, ale preci jen je tam jeste to forum. Byt to moc nadejne nevypada.. proc to nezkusit? Bud vetsi optimista :)
Obrázek - Cesky RO freeserver
STJ
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod Patrik » sob 12. září 2009 22:12

Dekuji moc.No zkusim email a uvydim.Nebo by se tu nesel nejaky moc velky hacker? :)
Patrik

Nový příspěvekod Rypi » sob 12. září 2009 22:14

ne. Ale není na icq.com náhodou možnost poslat si heslo k icq na email?
Obrázek Problémy s QIPem PDA? Zeptej se na fóru! Obrázek
Rypi
Administrátor

Nový příspěvekod Patrik » ned 13. září 2009 9:34

Muzes si ho poslat na email.Ale jak uz jsem psal.Mas tam kroky.A v posledednim kroku je kontorlni otazka.A tu uz jsi fakt nepamatuju po tolika letech.
Patrik

Nový příspěvekod Rypi » ned 13. září 2009 11:46

ja ji taky nevěděl a stejně jsem docílil toho, že mi heslo odešlo na email... Trvalo mi to asi 3 hodiny. Dej mi tvoje ICQ a tvůj email a zkusím to, ale nic nezaručuji :)

údaje pošli na rypi@rypi.cz
Rypi
Administrátor

Nový příspěvekod Patrik » pon 14. září 2009 21:12

Mas to na emailu.
Patrik

Nový příspěvekod Rypi » pon 14. září 2009 21:27

Hm, tak to bohužel nejde…
Já když tam zadám svoje ICQ, tak mi to ukáže tohle: http://faststone.rypi.cz/2009-09-14_222256.png no a tam si mohu vybrat mezi emailem, nebo otázkama. Asi mám nějaký starší ICQ a mám tam ještě tenhle způsob…
Rypi
Administrátor

Nový příspěvekod Ajik » pon 15. listopad 2010 8:31

Zjistila jsem, že si nepamatuju heslo na qipu 2005, proto jsem ho chtěla změnit, přes https://www.icq.com/password/ jsem vyplnila svoje číslo (zkoušela jsem to i s emailem), následny krok položení kontrolní dotazu jsem zodpověděla, poté se mi ihned na email odeslal odkaz na zadaní nového hesla, tj. zadat ho 2x, potrdit "hotovo" - a nic se neděje. Co s tím? Má mi dojít další email už s nově vybraným heslem nebo by mělo stačit to potvrzení hotovo a vše už fungovat? Problém je tedy ten, že se přihládit nemůžu, hlásí mi to, že mám buď špatný heslo nebo přihlaš. jméno.
Ajik

Nový příspěvekod Black_Fox » stř 17. listopad 2010 11:42

To potvrzení stačí, další potíže už jsou zřejmě způsobené něčím jiným. Funguje to teď?
Jsem Black_Fox a už na fórum skoro nechodím... Autor skinu Back to QIP 2005 pro Infium a QIP 2010
Obrázek
RESPEKTUJ PRAVIDLA FÓRA
Black_Fox
VIP Černý Lišák

Nový příspěvekod Lobby » sob 26. březen 2011 16:26

Zdravím.Mám problém a to celkem zásadní.Zbortil se mi celý systém takže jsem formátoval disk,dával nové windowsy a z dat se mi podařilo zachovat pramálo.Heslo jsem měl samozřejmě uložené v počítači a nepamatuji si ho a ted ho už není jak najít.Když to zkouším přes oficiální stránky se zapomenutým heslem vyplivne mi to otázku jaká jemoe oblíbená restaurace at zadám co zadám není to zřejmě správně.Někdo nějaký nápad jak bych se mohl k heslu dostat nebo je to ztracené a není šance?Díky všem za odpovědi.
Lobby
Nováček

PředchozíDalší

Zpět na Podpora