QIP Infium download | QIP 2005 download | QIP 2010 download

Novinky jabbim.cz

Re: Novinky jabbim.cz

Nový příspěvekod Rypi » stř 6. květen 2009 6:56

Pafo: já myslím že ne, tady se mluví o XMPP protokolu, a FMTune určitě používá svoje vlastní připojení do internetu
Obrázek Problémy s QIPem PDA? Zeptej se na fóru! Obrázek
Rypi
Administrátor

Nový příspěvekod Pafo » stř 6. květen 2009 12:55

Tak jsem to nemyslel, říkalo se něco i o změně statusu a Exmusic a Fmtune může měnit status zprávu.. celkem i rychle..
Pafo
Moderátor

Nový příspěvekod puchal » stř 6. květen 2009 12:57

"Jestli to dnes ještě spadne, přeběhnu nahý plzeňské náměstí Republiky. Problémy definitivně vyřešeny." tak zní výrok někoho z jabbimu si nějak veří no ale doufám že už si může věřit a jabbim vydrží :)
SMAJLÍCI Mega box-KObrázek,¸¸,+°´°+,¸¸,+°´°+,¸¸,+°´°+,¸¸,+°+°SKINY-QIP INFIUM & QIP 2005
mráček=IM klient který začíná na M a jsem online právě na něm, ne MQIP to není
about.me/petrneme

Ti, o kterých si myslíte že jsou vaši kamarádi a záleží jim na vás, jsou skvělí herci, kteří hrají představení jen pro vás, že jsou vaši kamarádi.
Jedna dvě, zlo jde.
puchal
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod Xeelee » stř 6. květen 2009 13:52

Máme v Plzni nějakého pozorovatele?
Chceš se na něco zeptat? podívej se jestli se to tu už neřešilo.
Cituj pouze části komentářů na které chceš reagovat.
Člen Pirátské strany
Xeelee
Šedá eminence qipim.cz

Nový příspěvekod Lms » stř 6. květen 2009 16:08

Shodíme internet v celé Plzni. :D
Má tvorba:
- češtiny pro protokoly Jabber, XIMSS (Phone) a nějaké pluginy
- pluginy Weather (počasí), TVp (televizní program), FMtune (rádio) a RSS News (RSS čtečka)
- QIP Unpacker - instalace už nikdy více...

Než se na něco zeptáš přečti si FAQ ! Konferenční místnost pro QIP a vše okolo něj: qip@conf.netlab.cz
Lms
Moderátor

Nový příspěvekod Pafo » sob 9. květen 2009 22:08

A už je to tu :rofl: Naháč děsil lidi
Pafo
Moderátor

Nový příspěvekod puchal » sob 9. květen 2009 22:43

se nevidím že jsi to sem dohodil zrovna ty titulek je jasný "pivovar vyhlásil osmidenní pracovní týden " a to nejde abys sjs ty toho nepovšiml
myslím že proběhnutí mu pomohlo a pády už nevnímám :)
SMAJLÍCI Mega box-KObrázek,¸¸,+°´°+,¸¸,+°´°+,¸¸,+°´°+,¸¸,+°+°SKINY-QIP INFIUM & QIP 2005
about.me/petrneme

Ti, o kterých si myslíte že jsou vaši kamarádi a záleží jim na vás, jsou skvělí herci, kteří hrají představení jen pro vás, že jsou vaši kamarádi.
Jedna dvě, zlo jde.
puchal
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod Pafo » pon 18. květen 2009 21:02

Právě mi z kontaktu Jabbimu přišlo toto:
Subject: Psi+ Jabbim Edition Win32 - A jdeme telefonovat!

Vážení uživatelé Jabbim a telefonování po Internetu zvláště!
Připravili jsme pro vás instalační balíček pro Windows klienta Psi+ s rozšířením PsiMedia, které vám umožní hlasovou komunikaci přes Jabbim. Další informace naleznete na této stránce: http://dev.jabbim.cz/jabbim/wiki/Psi

Software budeme nadále opravovat a rozšiřovat, berte v potaz, že se jedná o první vývojovou verzi.

Zdraví vás Jabbim Team

Mno... já si myslím, že asi zkusím a uvidíme.. :)
Pafo
Moderátor

Nový příspěvekod puchal » pon 25. květen 2009 15:32

Nejpoužívanější jabber server u nás, Jabbim.cz, se pokouší dosáhnout na 10 000 online uživatelů. Pokud chcete rekordu pomoci, tak se dnes kolem deváté hodiny připojte na jeden z Jabbim serverů.

// při té příležitosti by se mohl někdo podívat do konferenci qipu :D
about.me/petrneme

Jedna dvě, zlo jde.
puchal
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod puchal » sob 30. květen 2009 15:05

twitter transport je ve vývoji ...po regnutí se přídá kontakt "home" který slouží k odesílání zpráv na twt a kontakt twitter.jabbim.com který pff typoval bych že budou chodit upozornění co se děje s tím koho odebíráte...á takže to je tak že vaši follow se přidají jako samostatný kontakt... služba by měla být pro všechny navždy :D ( ne jako fb transport který je pro PIV už jen ) a ještě jedna věc bot který zkracujete url a je zajímavé řešení jak to udělat rychle pomocí jabberu přidaná kontaktu shorty@jabbim.com dále pak mám fungovat jistá statistky posledních 10 odkazů...
btw pozor na ten twt :D pač mi odeslal sám moc moc zpráv "@ Your tweet was successfully published." a kdo to má tekdom mazat :(
zdroj zde

// přidání...
no tak zatím se to jeví v celku zle :( ban na hodinu kvůli smamování na twt v qipu nevidím onlien neic a v jabibm klientu jo ( nemáte někdo problém s tí mže ho máte přes půl obrazovky přihlašvací okno a nejde zmenšit ? :( )
about.me/petrneme

Jedna dvě, zlo jde.
puchal
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod indy07 » ned 31. květen 2009 9:08

Mně jede transport přes Jabbim uplně skvěle. Přes Infium si na to moc netroufám :D
indy07
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod puchal » ned 31. květen 2009 13:24

tak jsem si chvíli hrál a zjistil že
1/ přes qipa jde psát na twt pokud mám zaplého jabbim klienta ( v infu vidím stále "home" offline ael ode to na twt )
2/ dá se reagovat na post co dojde že prostě odepíšete

//edit 1.6. 09
v infu je homestále offline ale budou přes něj chodit upozornění na nové aktivity lidí co odebíráte... (časem se může stát že bude výběr jesl ito chcete dostávat přes zvlášt kontakty nebo jen přes home -prý )
a to hlavní je že i když je online ten kontakt tak se mi přes něj podařilo odeslat úspěšně zprávu :)
about.me/petrneme

Jedna dvě, zlo jde.
puchal
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod Black_Fox » pát 5. červen 2009 15:38

Od dubna do května probíhal na serveru Root.cz čtvrtý ročník ankety CZECH OPEN SOURCE. V ní odborná porota i široká veřejnost volily to nejlepší z české open-source scény. Absolutním vítězem s nejvyšším počtem hlasů v hlasování veřejnosti bez ohledu na kategorii se stal projekt Jabbim.

http://www.root.cz/clanky/nejlepsim-pro ... je-jabbim/
Jsem Black_Fox a už na fórum skoro nechodím... Autor skinu Back to QIP 2005 pro Infium a QIP 2010
Obrázek
RESPEKTUJ PRAVIDLA FÓRA
Black_Fox
VIP Černý Lišák

Nový příspěvekod Lms » sob 6. červen 2009 5:53

Fakt zajímavá anketa...
Má tvorba:
- češtiny pro protokoly Jabber, XIMSS (Phone) a nějaké pluginy
- pluginy Weather (počasí), TVp (televizní program), FMtune (rádio) a RSS News (RSS čtečka)
- QIP Unpacker - instalace už nikdy více...

Než se na něco zeptáš přečti si FAQ ! Konferenční místnost pro QIP a vše okolo něj: qip@conf.netlab.cz
Lms
Moderátor

Nový příspěvekod keyboo » sob 6. červen 2009 10:13

Jsem trochu zmatenej, jak nebo spíš kdo hlasoval sám pro sebe?
Fyzika je jako sex, může přinést praktické výsledky, ale to není důvod, proč to děláme. - Richard Feynman
keyboo
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod spike411 » ned 7. červen 2009 10:45

K novým branám/transportům na Jabbim: Zkuste, prosím, nějak na autory pluginu pro podporu XMPP v Infiu a Mirandě tlačit, aby implementovali rozšíření zvané Roster Item Exchange (rosterx). Díky tomuto rozšíření může transport poslat kontakty rovnou s přezdívkami a se skupinami (u Facebooku tedy posílá všechny kontakty pouze ve skupině Facebook). Zatím to podporují pouze klienti Jabbim a Psi, možná nějací další, o kterých nevím, ale moc jich nebude.
xmpp:spike411@jabber.cz
QIP Infium na Jabber.cz Wiki
spike411
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod ::mari:: » úte 16. červen 2009 15:14

nejak mi nefunguje facebook transport na infiu... dam sluzby, vyberu fb.jabbim.cz a pak se misto registrace objevi uz jen "prosim cekejte..."
netusite co s tim? dik za odpoved...
Obrázek
::mari::
Nováček

Nový příspěvekod puchal » úte 16. červen 2009 16:12

jsi tzv. VIP uživatel ? pokud ne staňiž se ( nemyslím to zaklínadlo ) ale 100 kč ? nebo klik víc jistě zjistíš na http://www.jabbim.cz a bude i fb transport
puchal
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod puchal » stř 17. červen 2009 11:47

Z důvodu rostoucí popularity Facebooku v ČR se Facebook transport otevírá všem uživatelům. VIPáci o nic nepřijdou, budou mít brzy vlastní.
Facebook transport v současné chvíli umožňuje používat Facebook chat ve vašem oblíbeném Jabber klientovi.
Pokud o tuto službu máte zájem, zaregistrujte si transport fb.jabbim.cz a zadejte email a heslo, které používáte pro přihlášení na Facebook.
nejnovější zprávy ohledně fb
about.me/petrneme

Jedna dvě, zlo jde.
puchal
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod Xeelee » stř 17. červen 2009 15:39

Mohli bysme skrz Facebook na hlavní stránce fóra a wiki trošku zapropagovat Jabber, co říkáte?
Chceš se na něco zeptat? podívej se jestli se to tu už neřešilo.
Cituj pouze části komentářů na které chceš reagovat.
Člen Pirátské strany
Xeelee
Šedá eminence qipim.cz

PředchozíDalší

Zpět na Jabber (XMPP)