QIP Infium 9030 download
QIP 2005 8095 download

neviditelný

Máte nějaký problém s QIPem, potřebujete radu? Zde můžete pokládat dotazy.

Moderátoři: Lms, GasThan, Martin J. - Cetelon, Moderátoři

neviditelný

Příspěvekod neviditelný v úte lis 28, 2006 17:17

Zdravim Vás, mám QIP chvíli a všude píšou že umí zjistit uživatale kteří se před vám schovávají jako neviditelní, mám QIP 7990, ale tahle funkce mi nefunguje, nezjistí to ani na QIP ani na icq, tak proč? poradíte? Beny
neviditelný
 

Příspěvekod jenda.69 v úte lis 28, 2006 17:20

No, tahle funkce byla v nějaký starší verzi, ale pak díky změnám na ICQ serverech přestala fungovat, tak jí zrušili...
Tento podpis příliš prázdný k zobrazení
Uživatelský avatar
jenda.69
Moderátor
 
Příspěvky: 536
Registrován: sob zář 02, 2006 21:47
Bydliště: Západní čechy

Příspěvekod Runn3r.cze v úte lis 28, 2006 18:53

ale mne se treba obcas v kontakt listu u nekoho objevi ikonka pro invisible a ve statusu pak je Invisible (privacy)... tak jak to teda je?
the best -->> Runn3r.cze <<-- the best
(\__/)
(='.'=)
(")_(") This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination !
Uživatelský avatar
Runn3r.cze
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 68
Registrován: ned lis 12, 2006 19:04
Bydliště: Mostkovice

Visible

Příspěvekod Zuzanka v úte lis 28, 2006 19:16

Asi je Invisible, ale tebe ma ve Visible listu :lol:
Zuzanka
Uživatelský avatar
Zuzanka
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 314
Registrován: čtv srp 31, 2006 11:43

Příspěvekod Runn3r.cze v úte lis 28, 2006 21:34

to uz me taky napadlo... ale dela mi to i u lidi, u kterych bych nerekl ze me budou mit ve Visible listu... az zas nekoho invisible uvidim, tak se zkusim poptat, at zjistim jak to vlastne je?
the best -->> Runn3r.cze <<-- the best
(\__/)
(='.'=)
(")_(") This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination !
Uživatelský avatar
Runn3r.cze
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 68
Registrován: ned lis 12, 2006 19:04
Bydliště: Mostkovice

Příspěvekod vorel v úte lis 28, 2006 23:40

Já osobně jsem přišel na následující fintu. Nastavil jsem si aby se mi zobrazovala pop-up okno pokud se někdo připojí on-line. A napíše mi to i to že se někdo připojil INVISIBLE. Otevřu kontakt list a tam se tváří jako offline. Napíšu mu a hle jak se diví :hihi:
Uživatelský avatar
vorel
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 42
Registrován: pát lis 24, 2006 14:20
Bydliště: Praha

Příspěvekod krtenek v stř lis 29, 2006 19:34

vorel: No vida, to mě nenapadlo. Ale mě tu pořád vyskakovalo okno...stejně bych to časem vypnul.
Uživatelský avatar
krtenek
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 25
Registrován: pát lis 03, 2006 19:14

Příspěvekod Martin J. - Cetelon v sob pro 02, 2006 17:25

vorel píše:Já osobně jsem přišel na následující fintu.

to mam taky., us od dob, co jsem zacal QIP pouzivat, proste chci byt stale v obrazu.., a delam to, ze jakmile se mi nekdo zobrazi jako neviditelny, hnetka mu pisu, abych ho rozcilil..,
to samy, jak je funkce ze to oznamuje, kdys mi nekdo pise zpravu, tak vzdycky kliknu, abych mu neco poslal jako prvni.., no nekery lidi to docela vyvadi z rovnovahy.., a jedna holka me skousela za jeen den psat 22x, jesi bude nekdy prvni, ale nastesti nebyla.., vzdycky sem to stihnul drive.,
Obrázek __________ Dříve, než-li se na něco zeptáš, použij Google
Obrázek
Uživatelský avatar
Martin J. - Cetelon
Moderátor
 
Příspěvky: 1243
Registrován: ned zář 03, 2006 13:55
Bydliště: DI a. s.

Příspěvekod plesk v ned pro 24, 2006 11:16

vorel píše:Já osobně jsem přišel na následující fintu. Nastavil jsem si aby se mi zobrazovala pop-up okno pokud se někdo připojí on-line. A napíše mi to i to že se někdo připojil INVISIBLE. Otevřu kontakt list a tam se tváří jako offline. Napíšu mu a hle jak se diví :hihi:


muzes mi pls vysvetlit jak se to dela?
plesk
 

Příspěvekod vorel v úte pro 26, 2006 22:06

muzes mi pls vysvetlit jak se to dela?


Jasně:

Obrázek

Takhle to mám nastavené, znamená to že se mi zobrazuje upozornění pokud se někdo připojí (QIP nerozlišuje jestli je INVISIBLE, nebo ne, prostě mě upozorní :D ).

Jen pro pořádek je to checkbox "Sign On" v kolonce "Enable tray notifications when users:"
Uživatelský avatar
vorel
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 42
Registrován: pát lis 24, 2006 14:20
Bydliště: Praha

Příspěvekod plesk v čtv pro 28, 2006 13:37

Dik mcoc;) Me to ale moc dobre nefunguje - kdyz totiz nekdo zapne icq uz s nastavenym statusem invisible, tak me zadny upozorneni neprijde... Kdyz ale zmeni status na disconnect a z nej pak na ivisible, tak uz jo :) Takhle to ale moc lidi nedela ...
plesk
 

Příspěvekod vorel v pát pro 29, 2006 12:57

Takle dopodrobna jsem to nezkoušel. Jestli to tak je tak to je škoda. Ovšem dnes se mi přihlásil kamarád (má QIP a byl neviditelný pro všechny) a zahlásilo mi to. I jindy u lidí co se přihlašují na icq jen invisible mi to funguje, jen musím přihlášený dřív než oni :D
Uživatelský avatar
vorel
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 42
Registrován: pát lis 24, 2006 14:20
Bydliště: Praha

Příspěvekod Martin J. - Cetelon v sob pro 30, 2006 19:14

[quote="vorel"][/quote]
no hej., prihůaseny drive nez oni..,
ale ejdna kamoska ma icq5 ktere snad jeste nemelo moznost prihlasit se do neviditelnsoti., a nezobrazi mi to k ni neviditelna nikdy..,
Obrázek __________ Dříve, než-li se na něco zeptáš, použij Google
Obrázek
Uživatelský avatar
Martin J. - Cetelon
Moderátor
 
Příspěvky: 1243
Registrován: ned zář 03, 2006 13:55
Bydliště: DI a. s.

???

Příspěvekod kobra v pon led 01, 2007 15:28

vorel píše:
muzes mi pls vysvetlit jak se to dela?


Jasně:

Obrázek

Takhle to mám nastavené, znamená to že se mi zobrazuje upozornění pokud se někdo připojí (QIP nerozlišuje jestli je INVISIBLE, nebo ne, prostě mě upozorní :D ).

Jen pro pořádek je to checkbox "Sign On" v kolonce "Enable tray notifications when users:"






ridil jsem se presne podle toho ale nefrci to mam 7997 muze te mi nekdo poradit co s tim???
kobra
 

Příspěvekod vorel v pon led 01, 2007 22:22

Mě to funguje pořád výborně... Jestli není problém v tom že je na obrázku ještě zaškrtnuté že se to zobrazuje jen v případě že je neaktivní okno zpráv. Jinak mě nic nenapadá... Možná mám jen štěstí a takhle to fungovat nemá...
Uživatelský avatar
vorel
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 42
Registrován: pát lis 24, 2006 14:20
Bydliště: Praha

Chtelo by to trosku ohledu

Příspěvekod Misa v pon led 08, 2007 13:34

Martin J. - Cetelon píše:
vorel píše:Já osobně jsem přišel na následující fintu.

to mam taky., us od dob, co jsem zacal QIP pouzivat, proste chci byt stale v obrazu.., a delam to, ze jakmile se mi nekdo zobrazi jako neviditelny, hnetka mu pisu, abych ho rozcilil..,
to samy, jak je funkce ze to oznamuje, kdys mi nekdo pise zpravu, tak vzdycky kliknu, abych mu neco poslal jako prvni.., no nekery lidi to docela vyvadi z rovnovahy.., a jedna holka me skousela za jeen den psat 22x, jesi bude nekdy prvni, ale nastesti nebyla.., vzdycky sem to stihnul drive.,


A tebe nenapadlo, ze ten clovek k tomu muze mit duvod? Treba chce byt pripojeny, ale proste nema naladu a chut se s nekym bavit. Urcite k tomu ma duvod, proc se chce schovat a nebylo by od veci to respektovat.
Misa
 

Příspěvekod jenda.69 v pon led 08, 2007 14:27

Njn, tak někdo je takovej prudič.. Ale ještě pořád existuje igorelist a ten bych na takovýhle používal :wink:
Tento podpis příliš prázdný k zobrazení
Uživatelský avatar
jenda.69
Moderátor
 
Příspěvky: 536
Registrován: sob zář 02, 2006 21:47
Bydliště: Západní čechy

Příspěvekod vorel v pon led 08, 2007 19:13

Souhlasím s Míšou. Já ze zásady lidem co nejsou on-line nepíši protože vím že občas nechci být rušen. Ale je to moc fajn vidět lidi o kterých by si člověk řekl že se neschovávají jak se schovávají :kuk Všichni se schovávají, až na mě :hihi:
Uživatelský avatar
vorel
Uživatel QIPu
 
Příspěvky: 42
Registrován: pát lis 24, 2006 14:20
Bydliště: Praha

Příspěvekod Xeelee v pon led 08, 2007 19:19

U lidi ktere zatim nemate v CL to zjisti stav, status a verzi QIPu pokud jsou online.
pokusné phpBB3 fórum ::: JID: xeelee@jabbim.cz Obrázek
Chceš se na něco zeptat? podívej se jestli se to tu už neřešilo.
Cituj pouze části komentářů na které chceš reagovat. Necituj předchozí příspěvky.
qip@conf.netlab.cz - QIP konference
::: bojovník za práva menšin
Uživatelský avatar
Xeelee
Moderátor
 
Příspěvky: 2145
Registrován: čtv srp 31, 2006 16:17

Ale tohle taky facha,,,

Příspěvekod StormZ v ned led 14, 2007 13:38

Xeelee píše:U lidi ktere zatim nemate v CL to zjisti stav, status a verzi QIPu pokud jsou online.

Stejne si myslim ze nej je tohle:http://blockstatus.com/icq/status-checker
me to zjistilo status vzdycky dobre...
StormZ
 

Další

Zpět na QIP 2005 - Podpora

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron