QIP Infium download | QIP 2005 download | QIP 2010 download

QIP Infium 9020 (RC3)

Re: QIP Infium build 9020 RC3

Nový příspěvekod Pafo » pon 29. prosinec 2008 8:31

dElEtE: K tomu ukončení a bugreportu.. Právě to že jsi pluginy zakázal, tak to padá.. Všechny je vymaž ze složky Plugins natvrdo a přestane QIP při ukončování padat.
Pafo
Moderátor

Nový příspěvekod dElEtE » pon 29. prosinec 2008 22:42

Pafo píše:dElEtE: K tomu ukončení a bugreportu.. Právě to že jsi pluginy zakázal, tak to padá.. Všechny je vymaž ze složky Plugins natvrdo a přestane QIP při ukončování padat.

Dik Pafo, stacilo fakt zmazat ten zakazany nefunkcny tvp plugin... som myslel ze ked sa zakazu tak niesu vobec pouzivane.
Ale objavil sa mi dalsi problem :oops: ked prehravam videoklip v media player classic tak mi uplne stuhne qip dokym nezavrem prehravac. A neviem cim to moze byt. Viem ze predtym mi to nerobilo.

btw. s tym pokracovanim downloadu sa neda nic robit? viem, ze ked poslem kamosovi na mirandu tak on si moze nastavit ci mu to ma pokracovat ak to padne, ale v qipe som nic take nenasiel.
dElEtE

Nový příspěvekod Black_Fox » pon 29. prosinec 2008 22:54

V QIPu to občas nějak funguje, že se navázal download automaticky na místě přerušení (ale zase jindy se stalo, že se mi už přítomný soubor stáhl znova a přilepil za aktuální, takže bych na to nesázel :D )... máš nějaký plugin, který by nastavoval xstatus podle toho, co zrovna děláš? To by mohl být tak jediný důvod, proč ti to zamrzá při spuštění MPC.
Jsem Black_Fox a už na fórum skoro nechodím... Autor skinu Back to QIP 2005 pro Infium a QIP 2010
Obrázek
RESPEKTUJ PRAVIDLA FÓRA
Black_Fox
VIP Černý Lišák

Nový příspěvekod dElEtE » úte 30. prosinec 2008 16:48

Dik moc, bolo to pluginom exmusic, stacilo nastavit aby detekovalo iba winamp a nie MPC a uz to nezamrza :)
A s tym downloadom je to skoda ze to nema automaticky v sebe, je to taka zakladna vec.

//edit Black_Fox: smazána citace předchozího příspěvku
dElEtE

Předchozí

Zpět na Download