QIP Infium 9030 download
QIP 2005 8095 download

Posílání souborů - jak zprovoznit na qipu ?

Komunikace a protokoly

Moderátoři: Lms, GasThan, Martin J. - Cetelon, Moderátoři

Posílání souborů - jak zprovoznit na qipu ?

Příspěvekod KeeBLeeC v čtv lis 30, 2006 22:14

Hoj všem příznivcům QIP 8-)
Nedávno jsem taky přešel na QIP po té,co jsem si stáhl novvou verzi ICQ 5.1 a udělalo se mi špatně... vratil jsem se zpět na 5.04 a pak jsem objevil QIP :)
Jedinou "vadu" kterou pro mě má, je, že nejdou posílat soubory - mohl by mi někdo poradit jak to zprovoznit?
zkoušel jsem z QIP na ICQ, z ICQ na QIP , i QIP na QIP (volbu povolit přenos souborů jsem samozřejmě zaškrtl O:-) ) ale stejně to nefunguje... vidim soubor, stisknu přijmout soubor, oběví se stahovací okénko... ale vubec to nejede.. furt píše navazování spojení a víc nic :(
Nevíte někdo co s tím? (abych už si mohl vystačit s qipem a icq odinstalovat :-P - byl bych vám moc vděčný - předem díky všem a přeji veselé qipování *DANCE*

P.S - kdyžtak mi dejte vědět na mail až mi na to někdo odpovíte (keebleec@centrum.cz) dikes moc :o)
KeeBLeeC
 

Příspěvekod Xeelee v čtv lis 30, 2006 22:33

Pockej si do ledna na verejnou beta verzi QIP Infium s přenosem souborů přes ICQ server :kuk
pokusné phpBB3 fórum ::: JID: xeelee@jabbim.cz Obrázek
Chceš se na něco zeptat? podívej se jestli se to tu už neřešilo.
Cituj pouze části komentářů na které chceš reagovat. Necituj předchozí příspěvky.
qip@conf.netlab.cz - QIP konference
::: bojovník za práva menšin
Uživatelský avatar
Xeelee
Moderátor
 
Příspěvky: 2145
Registrován: čtv srp 31, 2006 16:17

prenos souboru

Příspěvekod Hoffy v pon pro 04, 2006 20:31

Já jsem to prozatím vyřešil tak, že sem si založil na wz.cz účet, kam když někdo něco chce tak uploadnu a je to ;) ale těšim se na new verzi kde to normálně půjde!!! :)
Hoffy
 


Zpět na QIP - Komunikace a protokoly

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků