QIP Infium download | QIP 2005 download | QIP 2010 download

smart-game/qip-smile.zip - zřejmě vir

smart-game/qip-smile.zip - zřejmě vir

Nový příspěvekod Miloslav Šorfa » ned 21. prosinec 2008 20:46

Dobrý večer,
pokud jsem napsal do špatné sekce, tak se omlouvám...
rád bych požádal o radu, ztratil jsem kontrolu nad icq účtem... dopoledne to zahlásilo, že je používáno z jiného počítače a poté již při přihlášení hlásilo, že je neplatné icq číslo, nebo heslo.. to samé se stalo bratrovi a několika přátelům... zjistil jsem, že z těchto zablokovaných účtů je rozesílána zpráva odkazující na soubor qip-smile.zip... paradox je, že třeba já jsem tento soubor ani neotevíral... stalo se to někomu z Vás? Nevím co teď s tím...
Mám qip 8080 + win xp prof. SP3

EDIT: Rád bych dodal, že soubor jsem si sice stáhl, protože od kámoše jsem to nepovažoval za nebezpečné... zvlášť když vím jak rád upravuje svůj qip ;-) antivirák mi taktéž nic nehlásil... ale nespouštěl jsem... procházím forum a našel jsem odkaz na Avenger... tak to zatím zkusím...

//edit Xeelee: slouceny dva prispevky
Miloslav Šorfa

Re: smart-game/qip-smile.zip - zřejmě vir

Nový příspěvekod Xeelee » ned 21. prosinec 2008 21:17

Obávám se, že Avenger ti nepomůže, když ti někdo ukradl účet a změnil heslo :(
Chceš se na něco zeptat? podívej se jestli se to tu už neřešilo.
Cituj pouze části komentářů na které chceš reagovat.
Člen Pirátské strany
Xeelee
Šedá eminence qipim.cz

Nový příspěvekod Miloslav Šorfa » ned 21. prosinec 2008 22:03

Také už jsem na to přišel... ale není to jen u mě ale i u ostatních... já byl zrovna v tu chvíli připojený, když to napsalo, že icq je používáno z jiného pc a už se nešlo připojit... vzhledem k množství lidí z mého CL, kterým se to stalo, soudím, že to bude nějaký skript... přitom heslo jsem měnil docela často a byla to kombinace znaků a číslic... Zaslání hesla na mail mi nefungovalo, takže se pomalu loučím se svým účtem... zlatý qip udržel kontakty alespoň offline, takže o ně nepřijdu... :) Tak snad budou mít ostatní větší štěstí než jsem měl já a lidi okolo...
Miloslav Šorfa

Nový příspěvekod Xeelee » ned 21. prosinec 2008 22:44

No tak jestli máte Infium tak můžete zatím komunikovat přes qip.ru nebo jiný Jabber, než si vytvoříte nové účty.
U Jabberu se tohle nestává.
Jo a doporučil bych kontaktovat co nejdřív co nejvíc uživatelů z CL co se stalo a ať si ten účet hodí do ignorovaných a nic od něj nepřijímají.

/nechtěl by o tom někdo napsat pár písmenek na wiki?
Chceš se na něco zeptat? podívej se jestli se to tu už neřešilo.
Cituj pouze části komentářů na které chceš reagovat.
Člen Pirátské strany
Xeelee
Šedá eminence qipim.cz

Nový příspěvekod Zitruss » úte 23. prosinec 2008 18:51

No kdyz uz vetsina tvych kamosu prisla o ucet, tak muzete rovnou prejit na jebber, treba jiz zmineny @qip.ru je defaultne i qip infinum. :)
Zitruss

Nový příspěvekod Kalamancharo » úte 23. prosinec 2008 22:55

=> www.Osporeni.com - http://osporeni.com - vše o spoření!
Kalamancharo
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod Návštěvník » úte 23. prosinec 2008 23:38

Ak som to správne z tej stránky pochopil, tak ak nebudem mať uložené heslo, tak ma to ochráni?
Návštěvník

Nový příspěvekod Black_Fox » úte 23. prosinec 2008 23:55

Vzhledem k tomu, jakým způsobem to funguje, ano.
Jsem Black_Fox a už na fórum skoro nechodím... Autor skinu Back to QIP 2005 pro Infium a QIP 2010
Obrázek
RESPEKTUJ PRAVIDLA FÓRA
Black_Fox
VIP Černý Lišák

Nový příspěvekod petrrr » stř 24. prosinec 2008 23:50

a jedná se "jen" o uživatele qipu a nebo i uživatelé dalších klientů? používám mirandu, tento odkaz mi přišel, já jsem jej zazipovan stáhnul, ale když jsem viděl, že uvnitř je exáč, tak jsem to ani "nerozbaloval" a rovnou vyhodil.
hrozí mi taky problém? (připojuji se automaticky, tzn. heslo nezadávám na mirandě ručně)
petrrr

Nový příspěvekod Kalamancharo » čtv 25. prosinec 2008 13:04

Kalamancharo
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod m1m1nk0 » úte 30. prosinec 2008 22:32

bouzel ne mozna ale 100% je to ono!! :help: k..a stve me to mohli by z tim neco udelat ten icq server!!

teda jako zhe stoprocentne ten qipsmiles je vir!!!!! me to taky prislo a myslel sem si zhe kdyz je to od kamosa :-) :cry: sory za spam ze smajlama ale ja chci z 5 sve icq!!!!!!!!!!!!!

//edit Black_Fox: v pohodě, smáznout pár smajlů v mých silách na rozdíl od věštění hesla ještě je... sloučeny navazující příspěvky
m1m1nk0

Nový příspěvekod Black_Fox » úte 30. prosinec 2008 23:22

Tvé ICQ ti teď vrátí leda tak autor toho malware, psát tady na fórum je zbytečné... ze strany uživatele jde buď přestat ukládat heslo nebo přestat používat ICQ protokol (a to teď nemyslím nějaký námět na flame, ale tvrdou realitu). Další možnost je neotvírat všechno, co uvidím, ale to se uživatelé nenaučili za 10 nebo kolik let, co je relativně rozšířený internet... :tuk:
Jsem Black_Fox a už na fórum skoro nechodím... Autor skinu Back to QIP 2005 pro Infium a QIP 2010
Obrázek
RESPEKTUJ PRAVIDLA FÓRA
Black_Fox
VIP Černý Lišák

Nový příspěvekod m1m1nk0 » stř 31. prosinec 2008 13:42

mno me to prislo od kamose a tak sem nevedel ze je to vir!! :cry: ;) njn co uz nadelam mam novy icq a tak uz neukladam heslo!!akorat prace z 166kontaktama predelat mno ..co uz ..

tady se da zmenit heslo ale nevim ted sem to skusil prelozil sem si rustinu na seznamu.. a prej je to tohle http://qip.ru/recover/ a tady mate preklad po tom co mi to prislo na email a dal sem tam nove heslo a tohle mi to napsalo Новый пароль успешно установлен! v prekladu jako zhe neco ze uspensne novy heslo zmeneno bo neco tak nevim to presne... seznam neni tak presnej..!!ale jeste sem se tam nedostal.. :idea: :idea: ze by konecne neco??

ale ten vir je tak sibalskej ze proste asi to zaznamena a hned zmeni tak ze je to shit ale heslo sem zmenil ale nejdeto porad tak ze asi to meni hned po odeslani !! tak ze to skusim nekde u kmasa to zmenit tak ze snad to bude ok.... mno skus te to taky ale nerikam ze to bude fungovat!!!

pokrok tady se prihlasim tak ze ten vir nebude asik tak dokonalej kdyz sem ho oblafl ja... :-D :help: :help: co dal?? tady je to kde sem se prihlasil http://start.qip.ru

jeste potrebuju prelozit tohle a bude to fajne ale rusky neumim..!!: Уважаемый пользователь!
Поздравляем Вас с успешной регистрацией нового почтового ящика!

Ваш почтовый адрес 420032134@qip.ru

Для удобной работы предлагаем Вам включить следующие возможности

Cборщик почты с других серверов Если у вас есть почтовый ящик на другом сервере, письма с него могут забираться автоматически.
Настройка обратного адреса Возможность отправить письмо с любого другого Вашего ящика.

В разделе Помощь Вы можете задать вопросы по работе сервиса.

Желаем приятной работы!
С уважением,
администрация Qip.Почта

//edit Black_Fox: sloučeno xy navazujících příspěvků, x=2, y=3 nebo 4...
m1m1nk0

Nový příspěvekod Black_Fox » stř 31. prosinec 2008 13:54

Gratulujeme k úspěšnému zaregistrování qip.ru schránky na adrese (tamto číslo)@qip.ru! Ergo ICQ sice nemáš, ale místo toho sis pořídil Jabber. Gratuluji k tomuto kroku! :)
Obrázek
RESPEKTUJ PRAVIDLA FÓRA
Black_Fox
VIP Černý Lišák

Nový příspěvekod Lms » stř 31. prosinec 2008 13:54

google translator říká:

..!!: Vážený zákazníku!
Gratuluji k úspěšné registraci nové schránky!

Vaše e-mailová adresa 420032134@qip.ru

Pro snadnou práci Vám můžeme nabídnout tyto možnosti

Cborschik poštu z jiných serverů Pokud máte schránku na jiném serveru, dopis od něj mohla vyšplhat automaticky.
Nastavení zpáteční adresu možnost odeslat dopis na některou z vaší e-mailové schránky.

V sekci můžete klást otázky o tom, jak danou službu.

Doufám, že budete mít pracovní!
S pozdravem,
Správa Qip.Pochta
Má tvorba:
- češtiny pro protokoly Jabber, XIMSS (Phone) a nějaké pluginy
- pluginy Weather (počasí), TVp (televizní program), FMtune (rádio) a RSS News (RSS čtečka)
- QIP Unpacker - instalace už nikdy více...

Než se na něco zeptáš přečti si FAQ ! Konferenční místnost pro QIP a vše okolo něj: qip@conf.netlab.cz
Lms
Moderátor

Nový příspěvekod Kalamancharo » stř 31. prosinec 2008 13:56

třeba gůgl?

Vážený zákazníku!
Gratuluji k úspěšné registraci nové schránky!

Vaše e-mailová adresa 420032134@qip.ru

Pro snadnou práci Vám můžeme nabídnout tyto možnosti

Cborschik poštu z jiných serverů Pokud máte schránku na jiném serveru, dopis od něj mohla vyšplhat automaticky.
Nastavení zpáteční adresu možnost odeslat dopis na některou z vaší e-mailové schránky.

V sekci můžete klást otázky o tom, jak danou službu.

Doufám, že budete mít pracovní!
S pozdravem,
Správa Qip.Pochta
Kalamancharo
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod m1m1nk0 » stř 31. prosinec 2008 14:09

black_fox diky louskal sem to celou vcerejsi noc jak na to prijit!! a nakonec sem doufal zhe to vyjde aspon neco ..:-) :juch:
m1m1nk0

Nový příspěvekod The_ERROR » stř 21. leden 2009 19:35

No teda kluci hruzou mi vstaly vlasy na hlave!!!Clovek si tak rika jak je v bezpeci a ono ejhle!!! Mam ale nekolik otazek:
  1. A nevite teda nekdo jak je tou aplikaci?
    Je potreba ji opravdu spustit, nebo ji staci jen stahnout? Sice tady jsou nejake informace ze mu to udelalo jen po stazeni, ale otazkou je jestli se nejednalo o shondy pripad jako s lidmi, kteri se s tim ani nesetkali (prihlasili se nekde jinde). Je docela pravdepodobne ze budou mit stejne kamarady...
  2. Byli informování autori QIPu?
    Asi by urcite mohlo pomoct zmenit sifrovani hesel tak, aby nebylo tak snadno prolomitelne...
  3. Heslo na ICQ je ulozeno nejak i na qip.ru profilu?
    Po smazani a reinstalaci se totiz vsechno nacte z toho profilu asi. Pri prvnim prihlasovani to chvilku prcuje a pak to tam najenou je vsechno co jsem tam za ucty mel, vcetne hesel (jen nastaveni neni).
  4. Ktere heslo je dobre neukladat?
    Ja to pochopil jako ze nejlepe zadne - tedy ani na profil qip.ru ani na samotne ICQ? To je opravdu docela honde neprakticke ale. Uz vidim jak budu neustale vyplnovat hesla dejme tomu na 3 protokoly (qip.ru, ICQ a jabber)!!!
  5. Jak jsou na tom FW jako kerio a zone alarm?
    Ty to take dokaze obejit?
ICQ :fuj: => Miranda :tuk: => Trillian :roll: => QIP :juch:
The_ERROR
Uživatel QIPu

Nový příspěvekod xstrv01 » stř 21. leden 2009 20:26

Pokud neklikáš na všechno, co se hejbá, tak jsi v bezpečí. Podle reakcí jak zde, tak na http://www.viry.cz bych si tipnul, že na tohle skočili klasičtí ICQ uživatelé - puberťáci, co nemaj o bezpečnosti na pc ni páru. Já mám v CL asi 150 lidí a nedostal jsem to ani jednou...
xstrv01
Moderátor

Nový příspěvekod The_ERROR » stř 21. leden 2009 20:36

To jo, ale zmatlo me ze nekdo totiz psal, ze to ani nespsustil, jenom stahl coz se tedy uz nepriblizuje malware ale cervum, kteri jsou v tomhle horsi... Pokud se to musi spustit, tak to jsem opravdu v pohode, protze to bych nespustil ani nahodou a dokonce je mozny ze mi tohle i od nekoho prislo, ale protoze jsem nemel zajem tak jsme to ani neotviral :)

Nj, tak fakt ze jo :D Doslo mi to taky ani jsem o tom nevedel pac naklikam na kdejakou blbost a nejak me to asi ani neprekvapilo a ani jsem nevedel co za hruzu to vlastne bylo :D Ale byl to neznamy kontakt, coz me asi i zachranilo i kdyz ta cesta... stejne bych se ptal co to je :D

Kód: Vybrat vše
192163541 (19:33:44 23/12/2008)
....://small-game.at.ua/qip-smile.zip  *ROFL*

The_ERROR (19:38:19 23/12/2008)
??

192163541 (13:07:53 28/12/2008)
Zpráva offline (28.12.2008 11:29:46)
Ńëóő, ěíĺ íŕ ńŕéňĺ íŕäî çŕđĺăčńňđčđîâŕňüń˙ îňďđŕâü ďëç ńěń, ďîäňâĺđäčňü íŕäî,
ęŕę îáű÷íŕ˙ ńěńęŕ ńňîčň, ˙ íĺ ěîăó îňďđŕâčňü ňŕę ęŕę óćĺ ĺńňü ňŕě ŕęęŕóíň ŕ 2
đŕçŕ ń îäíîăî íîěĺđŕ íĺëüç˙,
˙ ňĺáĺ çŕâňđŕ  âĺđíó.
íîěĺđ: 5537 ňĺęńň: "9+95137267"
áĺç ęîâű÷ĺę, ńďń çŕđŕíĺĺ, â äîëăó íĺ îńňŕíóńü ;)

Tak nic, jdu se ucesat a zapnout ukladani hesla :D
ICQ :fuj: => Miranda :tuk: => Trillian :roll: => QIP :juch:
The_ERROR
Uživatel QIPu

Další

Zpět na ICQ a AIM (OSCAR)